Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

.....

Mam pytanko do wszystkich gdzie można kupić w miarę tanio deski na szalunki do ław? Majster powiedział że potrzeba 3msześć desek.

Za wszelkie informacje z góry serdeczne dzięki

Pozdrawiam

Mam właśnie tyle desek do sprzedania, więc jeżeli jeszcze jesteś zainteresowany to daj cynk na priva.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tylko mnie nie obrzućcie błotem czy moze ktos mi pouc wstawic jkiś obrazek do tego okienka z nazwa . Znalazłem jak to sie robi ale nic nie rozumoem :oops: nie jestem najleprzy wte klocki.

zobacz http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=56797&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Jakoś długo się nie odzywałam - ale duzo stresów się na mnie zwaliło.

 

Musze Was poinformować ze mam juz prawie skończony parter :-)

Za szybko jak dla mnie - nie mam czasu zastanowić sie na żadnymi detalami.

 

Teraz walczymy z dachem - dziś musimy podjać ostateczną decyzję: Dachlux czy Zapolski. Na razie szala przechyla się w stronę Zapolskiego. Czy ktoś z Was zdecydował się może na zakup dachu od nich?

 

Niebawem uzupełnię mój dziennik - ale jakieś zdjęcia juz wkleiłam.

 

Gośka - chyba wreszcie wiem gdzie jest Twój dom - widać więźbę z Projektowanej :-) A myslałam że jesteś z drugiej strony - bliżej Skanskiej.

Musimy się kiedyś spotkać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUUURRRAAAA :D :D :D

 

Dostałam pozwolenie :D :D :D

Leży na biureczku i czeka.

A od dzisiaj mam na działcę wodę :lol: , studnie wykopał własnoręcznie mój mąż. W najbliższym czasie będzie podłączany prąd i stanie barak dla budowlańców. A 1-go lipca, jak wszystko dobrze pójdzie, wkopiemy pierwszą łopatę. :lol:

 

Pozdrówki

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUUURRRAAAA :D :D :D

 

Dostałam pozwolenie :D :D :D

Leży na biureczku i czeka.

A od dzisiaj mam na działcę wodę :lol: , studnie wykopał własnoręcznie mój mąż. W najbliższym czasie będzie podłączany prąd i stanie barak dla budowlańców. A 1-go lipca, jak wszystko dobrze pójdzie, wkopiemy pierwszą łopatę. :lol:

 

Pozdrówki

Edyta

 

Gratulacje, jeszcze tylko uprawomocnienie, dzienik, zgłoszenie i można zaczynać

 

Pozdrawiam,

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Jakoś długo się nie odzywałam - ale duzo stresów się na mnie zwaliło.

 

Musze Was poinformować ze mam juz prawie skończony parter :-)

Za szybko jak dla mnie - nie mam czasu zastanowić sie na żadnymi detalami.

 

Teraz walczymy z dachem - dziś musimy podjać ostateczną decyzję: Dachlux czy Zapolski. Na razie szala przechyla się w stronę Zapolskiego. Czy ktoś z Was zdecydował się może na zakup dachu od nich?

 

Niebawem uzupełnię mój dziennik - ale jakieś zdjęcia juz wkleiłam.

 

Gośka - chyba wreszcie wiem gdzie jest Twój dom - widać więźbę z Projektowanej :-) A myslałam że jesteś z drugiej strony - bliżej Skanskiej.

Musimy się kiedyś spotkać!

Witaj Zuzza :p Widzę, że roboty u nas posuwają się błyskawicznie. Ja też teraz nie mam tyle czasu, co wcześniej w związku z czym nie mogę się już wybierać na spacerki w Twoją stronę. :-? Ale za to w przyszłym tygodniu będzie już u mnie widać dach, a nie tylko więźbę :D Też mam mnóstwo spraw do przemyślenia, ale cieszę się, że to tak szybko idzie. Może kiedyś znajdziemy czas, żeby się spotkać :roll:

pzdr

gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka -Gratulacje !

 

Fripp - dziękujemy za założenie watku :-)

 

Wczoraj podpisaliśmy jednak umowę na dach z Dachluxem :-)

(Fripp - SMS-a od Ciebie przeczytałam już po fakcie - czyli jakieś przeczucie mieliśmy ;-) )

 

Mój dom wygląda już jak dom. Wcale nie chce mi się wracać do mieszkania wieczorem.... A jaki mam widok z dużego pokoju..... Marzenie...

 

Chyba przeprowadzimy się już w wakacje na beton goły ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka -Gratulacje !

 

Fripp - dziękujemy za założenie watku :-)

 

Wczoraj podpisaliśmy jednak umowę na dach z Dachluxem :-)

(Fripp - SMS-a od Ciebie przeczytałam już po fakcie - czyli jakieś przeczucie mieliśmy ;-) )

 

Mój dom wygląda już jak dom. Wcale nie chce mi się wracać do mieszkania wieczorem.... A jaki mam widok z dużego pokoju..... Marzenie...

 

Chyba przeprowadzimy się już w wakacje na beton goły ;-)

 

brawo!

dachlux lepsiejszy (moim zdaniem)

mam ochotę poodwiedzać nowobudujące się sąsiadki tylko czasu jakoś mało - ciągle jakieś dodatkowe wyjazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...