Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

nieśmiała propozycja-grupa WAWER


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mlk! Wielkie dzięki za info o szybkozłączce! Pojechaliśmy, zakupiliśmy i to razem z rurą! Oczywiście w pobliskich składach nawet nie mieli pojęcia gdzie to kupić, jakaś paniusia powiedziała, że od ręki to się nigdzie nie da! A w tym sklepie, co podałeś, spoko leżało i czekało aż przyjedziemy i łaskawie kupimy! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zbliża się wiekopomna chwila, rozpoczęcie budowy mojego domu :lol:

Mam już barak :D, studnię, prąd w trakcie, a teraz rozglądam się za geodetą, który wytyczyłby mi budynek. Jak macie kogoś godnego polecenia z naszego Wawra, to poproszę o namiary. Ale, żeby nie wziął jak za zboże...

Z góry dziękuję.

 

ps. jakiej ceny mogę się spodziewać za jego usługi?

 

Pozdrawiam

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zbliża się wiekopomna chwila, rozpoczęcie budowy mojego domu :lol:

Mam już barak :D, studnię, prąd w trakcie, a teraz rozglądam się za geodetą, który wytyczyłby mi budynek. Jak macie kogoś godnego polecenia z naszego Wawra, to poproszę o namiary. Ale, żeby nie wziął jak za zboże...

Z góry dziękuję.

 

ps. jakiej ceny mogę się spodziewać za jego usługi?

 

Pozdrawiam

Edyta

gratuluję!

geodeta -> priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt nie godnego polecenia ma hydraulika ...

w okolicy większość korzysta z p. Kubuja (ja nie korzystałem) - gdzieś był jego nr telefonu (lub na grupie otwockiej)

 

Potwierdzam, ja korzystałam z jego usług i mogę go polecać dalej. Jak jesteś Lucky Mike zainteresowany, to wyślę namiary na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wawrowiczów - skąd się bierze internet w Wawrze :roll: Jest mi niezbędny do pracy, a na TPSA raczej nie mam co liczyć. :-?

 

Witam,

 

Ja osobiście korzystam z usług firmy Radionet, zasięg, namaiary, itp. można znaleźć tutaj: http://www.radionet.com.pl/?id=23&show=31. Za łącze 768kbit (symetryczne) płacę 130 zł. Internet śmiga aż miło.

 

Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wawrowiczów - skąd się bierze internet w Wawrze :roll: Jest mi niezbędny do pracy, a na TPSA raczej nie mam co liczyć. :-?

 

Witam,

 

Ja osobiście korzystam z usług firmy Radionet, zasięg, namaiary, itp. można znaleźć tutaj: http://www.radionet.com.pl/?id=23&show=31. Za łącze 768kbit (symetryczne) płacę 130 zł. Internet śmiga aż miło.

 

Bogdan

Bardzo, bardzo dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Lucky Mike ja korzystałem z tej firmy http://www.baron.com.pl super goście tylko niestety z daleka, aczkolwiek tak sprawnej i profesjonalnej ekipy jeszcze nie widziałem. Zrobili CO (podłogówke i ścienne), CWU i kanalize

 

Błagam podrzućcie mi namiary na jakiś tynkarzy zewnętrznych. Niestety ekipa p.Edytki na którą czekałem pół roku uciekła mi z budowy. Tynkarz stwierdził, że mam za skomplikowany dom (sic!) i mu się nie opłaca, bo trzy normalne domy w tym samym czasie zrobi, zgroza i paranoja Chyba nie widział jakie Gaudi budynki projektował a mój dom jest nie wiele bardziej skomplikowany od kostki z lat 70-tych. Do tego porzucili mi na budowie swój sprzęt, stemple, podesty, łaty i poziomice takie małe zrób to sam - sam o tynkuj swój dom,,, Bess zdaje się, że u Ciebie byli nie dawno jacyś tynkarze??

 

Oprócz hydraulika mogę polecić parkieciarza (fachura ale drogi) oraz producenta stopnic drewnianych (ładne i stosunkowo nie drogo) a i ekipe od wykończeniówki szpachlarzy - malarzy

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...