Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

miałam komentarze, ale nikt nie pisał....juz mam w podpisie- mozesz KOMENTOWAC :D

 

Ja bym robiła sufit po płytkach, ale nie ma to znaczenia....

 

no właśnie ....ale kafelki ma układać mąż :roll: a podwieszańca mają robić inni od ocieplenia poddasza :roll: i teraz...można byłoby zrobić do pełnej płytki ale jak wcześniej zrobią podwieszańca to skąd wiadomo ?? chyba trzeba robić szybko łazienkę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie mam ten sam problem..WC na dole.

I okazało sie,ze musi byc wspołpraca tego od układania i tego od rygipsow.Bo...

1. jak najpier dadza rygips, to potem moze sie okazac,ze płytki beda docinane...a ja mam kosteczke,wiec ciezko byłoby..

2.jak napierw zrobia płytki- bedzie duzzzo problemow z załozeniem rygipsow, zeby wsunąć je.

 

tak wiec....nie wiem,co zrobią oni.Mają w poniedziałek sie zdecydowac.Ale moze ułozy Twoj maż jedna strone,zeby wiedziec, gdzie sie skonczy płytka, potem Ci od sufitow zrobia co swoje i wtedy mąż dokonczy reszte... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Własnie..kaski nie ma...

Jutro dostajemy pieniadze za mieszkanie, wiec znowu bedziemy do przodu...

A u nas juz koncoweczka jak nic....

Na gorze zostało ułozenie paneli w 2 pokojach i w holu, pokoje pomalowane w wiekszosci...grabderoba zamontowana, łazienka czynna.

Na dole Wc tez juz konczy, podloga w salonie na wykonczeniu, meble w kuchni działają...

Tylko pomalowac salon i hol, zamontowac drzwi wewnetrze, balustrade, złozyc meble i gotowe.... :lol:

Planujemy za 2-3 tygodnie przeprowadzke.Od poniedziałku ruszam ze sprzataniem gory i malowaniem reszty pokoi.Kiedy panele- nie wiem, brat ma chore dziecko..... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tu kto??Czy moze juz wszyscy na swoim??Jak wykonczeniowka??wykancza Was tak samo jak nas??Koszmar!!!! :-?

 

U nas WC skonczone, wczoraj pół dnia szukałam czerwonej fugi..i zamowiłam dopiero.Nawet nie wiem, kiedy bedzie..a dzis pasuje fugowac. Sciany pomalowane w 90%.

Panele dzis konczymy ukladac na gorze...

Zostala jeszcze podłoga w salnie- skonczyc, dosłownie 8m2, wieszanie lamp, gniazdka, drzwi wewnetrze i skladanie mebli... :D

 

Tak wiec...koncowka. Zdjęcia wklejam pilnie do dziennika, wiec zapraszam.... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , wczoraj weszli płytkarze, zaczęli gruntowac ściany w łazienkach,tzw.przygotówka.

malarze dalej gipsują ale zeszli juz na dół. :D

w sobotę przywiozą wanny,prysznice i brodziki żeby płytkarze mogli dokładnie wymierzyć gdzie maja być zamocowane baterie itp.

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

jak widze wszyscy zapracowani.....zeby skonczyc przed latem .I słusznie....Ja informuje,ze jest to moja ostatnia niedziela w tym mieszkaniu.... :lol: I nie wiem, czy sie cieszyc, czy nie...Coraz bardziej nie chce odejsc z tego mieszkania.....przyjaciele, przytulnosc, bo 49m2, wszedzie blisko....i tak jakos...tyle tu przezyłam....tyle miłych wspomnien....Nikt mi tego nie odbierze....a jednak.....im blizej, tym gorzej.....Przywiazuje sie do rzeczy, miejsc, ludzi....za mocno!!!Mysle,ze kazdy z Was to poczuje, gdy przyjdzie moment przeprowadzki.....Skonczy sie gonitwa, spedzanie godzin na budowie, nieprzespane noce spedzone przed gazetami, komuterem, na planowaniu zakupow, wydatkow.....Juz dzis mi tego brakuje.....To niesamowite uczucie, był to niesamowity rok..... :D Zazdroszcze tym, ktorzy maja to przed soba jeszcze....I zapomina sie nawet te ciężkie chwile, to zwątpienia..... :D

 

Pozdrawiam...i zycze udanego zakonczenia budowy z 2007 roku...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

ja juz na nowym..Trwało to rok, bez tygodnia..... :D Jestem dumna ze swojego domku..... :D

teraz montuja Wc, bo po 5 tyg mamy reszte czerwonej fugi!!!!Jutro parapetowka :D a bałagan w całym domu....Najgorsza jest brazowa farba.Mały dotyk i zostaje slad.Koszmar!!!!Musimy uwazac jak nic.Ale reszta super.

Upał mamy okropny.24 st.a kaloryfert wyłączone..tylko podłogówka delikatnie a reszta to z komina...bo mamy sciane na klatce z komina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz na nowym..Trwało to rok, bez tygodnia..... :D Jestem dumna ze swojego domku..... :D

teraz montuja Wc, bo po 5 tyg mamy reszte czerwonej fugi!!!!Jutro parapetowka :D a bałagan w całym domu....Najgorsza jest brazowa farba.Mały dotyk i zostaje slad.Koszmar!!!!Musimy uwazac jak nic.Ale reszta super.

Upał mamy okropny.24 st.a kaloryfert wyłączone..tylko podłogówka delikatnie a reszta to z komina...bo mamy sciane na klatce z komina

 

SUPERR życzę super zabawy , no i pomyślności na nowym miejscu

podobno co sie przysni w nowym miejscu w pierwszą noc to się spełni. :) :wink:

wszystkiego najlepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wiem,ze sen sie spełni.....i bedzie dokonczony jak wkrotce.... :D

po parapetowie......

 

Byla fajnie, choc musze przynazc,ze matrwi mnie podłoga- nie mozna jej domyc niczym...caly czas ma smugi, a jest ciemna, wiec widac to okropnie. kupilismy nawet plyn do nablyszczania i jeszcze gorszy efekt..... :cry: alez sie załatwiłam z ta podłoga..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witam!

widać, że już się wszyscy wprowadzili - wątek spadł na szary koniec

 

No więc będę się chwalił - mieszkam od początku maja - co prawda jeszcze trochę jest do zrobienia ale zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę bez czekania na podbitkę czy wykończenie drugiej łazienki.

Mieszka się super i liczę, że to się nie zmieni!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...