Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


Recommended Posts

U nas hmmmm,wlasnie skonczyli ocieplac poddasze i krecic plyty k-g,antresola tez skonczona.Z zewnatrz juz tez ocieplone i polozony jeden grunt.Jak pogoda pozwoli to poloza parapety,a jak nie to dopiero na wiaosne.No i czekamy na wycene tynkow w zabudowach i garderobach.

Lada dzien powinna juz przyjsc cala armatura,a w najblizszym czasie musimy jeszcze wybrac podlogi,no i elewcje probki juz leza i leza,a my nic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ale nas już mało zostało :(

chyba wszyscy ci co nie zaglądają to siedzą w swych domkach :D

stroją choinki....polerują gresy.... parkiety...palą w kominkach...pieką pierniczki...a zapachy jakie się roznoszą drażnią nosy maluchów :D

 

echhhh :roll: my też tak będziemy mieć :D

 

Wesołych Świąt :D

 

http://digilander.libero.it/blogdinatale/piatti%20e%20bicchieri/weihkinder.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u na tynki cem-wap reczne na ukonczeniu, glazura w kotlowni na ukonczeniu, 27.12. ma przyjsc majster od kotlowni i sprawic aby w ciagu 3 dni zaczelo byc cieplo w domku

 

niebawem ocieplanie poddasza - wata juz kupiona, stelaze do regipsu juz czekaja

 

przed nami jeszcze duzo pracy - przewidziane zakonczenie/wprowadzenie - okolo kwietnia 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez w marcu zaczelam...i nie planuje wczesniej wprowadzic sie jak w przyszłym roku, kolo lutego.....

MIKOPIKO- nie zazdrosc i nie smuć sie...ja tez stoje w miejscu.....te swieta beda okropne...bez sprzatania, bez choinki :cry:

 

Moze za rok nadrobie..... :wink:

 

to ty i tak szybciej :D

ja choinkę mam, upchnęłam ją w rogu... chłopaki by mi nie darowali już od początku grudnia starszy pytał..kiedy? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też przerwa, w pracach , jedynie moze jutro przyjdą zaprawic drzwi wejściowe, bo już wszystkie tzw,brudne roboty są zrobione.

po nowym roku trza już bedzie sie zdecydować wreszcie na jakieś płytki

trzeba wybrać do 2 łazienek, kuchnia , salon, :o

będzie trudna sprawa,

piec c.o idzie na tzw najmniejszych obrotach w domu + 17 st. :)

 

pozdrowienia dla wszystkich Szczęśliwego Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w poświatecznym nastroju.....

 

Jakoś smutne były te święta.....nie było tego nastroju, jak co roku....

 

I z tego co widze, to niestety Sylwester spędze w bloku....nie da sie na obecną chwile przenocowac w domu.Jest tam okropny bałagan.Pełno kurzu, bo jednak cięcie płytek nie nalezy do cystej roboty, gładz na dole tez nie gwarantuje czystosci... :-? a tak mieliśmy obiecane,ze sie uda. Chceili nam sypialnie przywiez, ale jak, gdzie, po co???A dzisiaj jeszcze o 10.00 nikogo nie było.....moze mają przedłuzone święta??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...