Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zapraszam do PIWIARNI ..... klubowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobrze ,że uspokoiłeś, bo pierwsze skojarzenie niekoniecznie jest pozytywne :o :( :x . A swoją drogą co to za wynalazek?????

Pozdrawiam- mąż Cyli :evil:

 

Ale który wynalazek? :D

ALT?

piwo niemieckie, warzone tradycyjną metodą w rejonie Zagłębia Ruhry. Typowe niemieckie piwa Alt różnią się od piw warzonych metodą tradycyjną mocniejszym chmielowym posmakiem, przy jednocześnie bardziej delikatnym smaku. Piwo to ma najczęściej bursztynowy kolor. Warzy się go w Essen, Hanowerze i Kolonii.

 

U mnie mała modyfikacja bo było warzone w Grodzisku Mazowieckim ( a nie w Zagłębiu Ruhry :) ) ze słodów pilzneńskiego, monachijskiego, Carared i Carafa.

 

Niestety na robienie lagerów nie mam warunków (musi być ciągła temp <10C)

Jak już chałupę postawię, to sobie piwniczkę wykopię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASZ mnie zatkało. ASZ masz kapitalnš wiedzę, pogratulować. :roll: Pozwolisz że Ci postawię LECHA. :wink: No to do miłego! :)

 

Dziękuję

Szczerze mówišc cały czas w ogromnym stopniu korzystam z wiedzy i dowiadczeń innych piwiwarów amatorów (a raczej pół- i pełnoprofesjonalistów).

 

Toast Lechem chętnie spełnię! Rewanżuję się Bosmanem Polarnym. Włanie degustuję buteleczki które przywiozłem od rodzinki ze Szczecina i niedługo mogš mi chochliki trochę literki poprzestawiać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś dziś pustawo........ Pewnie bolą głowki ??? Ja dzis z Naljepszą z Żon idę na spotkanko ze znajomymi, więc mały podkładzik się przyda i Tyskim nie pogardzę. Coby nie było Wam smutno, to poznam Was z nowa barmanką.........

http://funcop.net/boobs.swf

Uważajcie żeby nam sie dziewczyna pierwszego dnia nie przeziębiła :lol:

To Zdrówko obecnych i tych ,którzy sie pojawią. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://avatarki.info/avatary/animowane/monster3.gif

Dawno mnie nie było i jak widać na załączonym obrazku "mięsień piwny" lekuchno się mi pomniejszył.

To w takim razie poproszę kolejeczkę dla wszystkich obecnych................

Jeśli nie będzie Wam przeszkadzało, to wypije prosto z butli.

Pozdrawiam. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...