Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zapraszam do PIWIARNI ..... klubowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No dobra, ale w "internacie" nie możemy sobie tak do końca ufać :wink:

 

http://www.rotfl.ltd.pl/data/media/1/politykwsieci1.jpg

 

To wypijmy lepiej po browarku!!!!!!!

Zdrówko!!!!!!

 

90% tylko? Myślę, że więcej. :(

Po browarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A włanie...apropo tego co śie pije...to u jarka- męża - w okolicahc np jest znana perła. w krakowie dosłownie w paru miejscacj, nad morzem jak bylismy to kurcze ębowe nie schodziło wcale... :o Kupowalismy i kupowalismy ..a ostatniego dnia, tata mówi 3 a kobieta, "Sa tylko 2, wszystkie państow wypili ;) "

 

 

Aida się nie odzywa..........Pewnie spędziła weekend u teściów.

Może nam stamtąd po "Perle" przywiezie........

 

Mąz Cyli. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.republika.pl/slawkowo/koks.jpg

 

Bill to się przyznał że palił, chociaż zastrzegał się, że się nie zaciągał. A George nie chce się przyznać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłym naszym pijanicom w przeddzień Waszego więta życzę abycie nadal nas tak dowcipnie rozpijały. :lol: A tak poważnie to spełnienia naskrytszych mażeń (z wyjštkiem tego abymy nie chodzili na piwo :evil: ) życzy Wasz cichy wielbiciel. 8) Panowie Zdrowie Pań :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A włanie...apropo tego co śie pije...to u jarka- męża - w okolicahc np jest znana perła. w krakowie dosłownie w paru miejscacj, nad morzem jak bylismy to kurcze ębowe nie schodziło wcale... :o Kupowalismy i kupowalismy ..a ostatniego dnia, tata mówi 3 a kobieta, "Sa tylko 2, wszystkie państow wypili ;) "

 

 

Aida się nie odzywa..........Pewnie spędziła weekend u teściów.

Może nam stamtąd po "Perle" przywiezie........

 

Mąz Cyli. :evil:

 

Komp mi siadl..zasilacz dokladnei i jeden komp na 3 osobym, ja mąż i 114 meisięczna córa... porażka ;) Nie mialaam czasui przez to na fora :(

Ale na piwo miałam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to jakas stronks z muzyczka, na kogo się złoscic? Mala stanela na rowne nogi i zaczela tanczyc nim wyłaczyłam..a prawie spała;) A gdybu juz ten salonik i pokoiki.... .i grilek z oiwkeim nad basenem... mrr

 

no to zdrowko - piwko dojechało;) Moja nozka bedize się miala lepiej;)

 

Cyla podziel sie kwaituszkami ;)

 

A warki to ja kiedys baaardzoe nie lubiałam za okresu jej słodkosci, teraz juz nei jest słodka moze byc... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...