Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zapraszam do PIWIARNI ..... klubowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja polecam czeskiego Budweisera - dla mnie najlepszy lezak na swiecie.(nie mówimy tu o zbieznym nazwa paskudztwie z USA zananym u nas joko Bud)

Bogaty aromat morawskich szyszek chmielowych (zadnych w proszku) czysta woda z własnej studni artezyjskiej głebokiej na 300m , selekcjonowany jęczmien i długi proces lezakowania. Łacznie 100 pełnych dni przygotowań by otrzymac browarek nad browarki :D .

Kolor bursztynowy jak marzenie - zaden sikacz o niee.

Budwaiser - Jako jedyny browar nie poddał sie naciskom skrócenia procesu produkcji do 3 tygodni jak pozostałe browary (jak niestety Pilsner Urquell, czy Heineken lub Carlsberg) wykupione przez miedzynarodowe koncerny. Jako browar panstwowy hołduja tradycji i zasadzie czystosci piwa, choc podwyzsza to znacznie koszty produkcji.

Pracowałem na rzecz tej marki przez czas jakis i miałem okazje poznac proces i fabryke od podszewki. A to copodaja w Czeskich Budejowicach w hotelu nalezacym do browaru i co jest piwem niepasteryzowanym to poprostu poezja... cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...