Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zapraszam do PIWIARNI ..... klubowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tomeczku sliczne dzięki za wsparcie -nie jestem zła na niego.Jesteśmy bardzo udaną parą .Wiem co do mnie czuje i okazuje mi to - tylko my baby mamy takie coś w sobie żebyśmy chciały żeby ON pamiętał te swięta które są związane ze mną (bo o wszystkich innych my pamięatmy) MOŻE powinnam mu przypomnieć , ale jest mi tak strasznie przykro-smutno ,że jak tylko spojrze to mi łzy napływają do oczu ( w tamtym roku też zapomniał) i najgorsze bo mu tego niepowiem ,żeby mu niebyło przykro bo robi to niecelowo. Zaraz mi przejdzie -przecież to głupta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię doskonale. Rok temu moja druga połówka zapomniała o moich urodzinach. Było mi smutno. Odebrałem całą masę telefonów od znajomych, a ona nic. Ale skończyło się całkiem przyjemnie czego i Wam życzę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie moje ulubione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

dżempel Ty się nić nie martw w całym Pubie aż huczy o Twoim święcie! :p Tylko jeden chłop nie pamiętał, a ja Ci gwarantuję, że pamiętał tylko zapomniał :oops: :roll:. Przyjmij i ode mnie moc serdecznych życzeń i oby Ci się spełniły najskrytsze marzenia 8) :D 8) .

No to z piwnym :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie moje ulubione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

dżempel Ty się nić nie martw w całym Pubie aż huczy o Twoim święcie! :p Tylko jeden chłop nie pamiętał, a ja Ci gwarantuję, że pamiętał tylko zapomniał :oops: :roll:. Przyjmij i ode mnie moc serdecznych życzeń i oby Ci się spełniły najskrytsze marzenia 8) :D 8) .

No to z piwnym :wink: .

Dżempel, podpisuje się pod tym co napisał Andrzej. Bądź z nami póki nie obudzisz małża :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju, chyba my straciliśmy. I fajnie :D

Dżempel wszystkiego dobrego :D Bo co dobre, dobrze się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z piwnym Andrzeju, niech młodzi się wyszumią :D

Jak piszesz: oby do rana :D

Fajnie jest. Ogień na kominku płonie, w chałupce ciepło mimo, że na dworze ziąb i wiatr.

Spokojnej nocy.

Jeszcze nie uciekam, ale nigdy nie wiadomo kiedy Morfeusz przywoła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że humor ci dopisuje. Obiad zjedzony, dzień zaliczony. Można jedno piwo wypić i dalej do rycia bruzdy w ścianie. :D

ZPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hej górniku nie bądź ciele, nawet Tobi nie pracuje w niedzielę"

 

Hasło wypisane na wózku w kopalni Lubin w 1980 r.

 

 

Najęty zrezygnował. :evil: Ktoś musi robić jak mam się przeprowadzić w tym roku, a kuchnia przyjeżdża pod koniec maja. Nie wiem czy się cieszyć czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurnia-biore -spróbuje! :o Może będzie lepsze od mojego dotychczs ulubionego dooginga (browar zmienił smak ,dając małymi literkami informacje NOWY SMAK), dla mnie okropny :x ,drugi raz się naciełam,z tym ,że teraz kupiłam dwa czteropaki :evil: tego piwa. TRUDNO piwo jest piwo! ZAbardzo lubie piwo żeby je rzucić :oops: No to z piwnym :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...