Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Alex!!

melduję,że u mnie EKO.. skończyło pracę,wszystko O.K. odbiór odbył sie bez zgrzytów :lol: .i karawana odjechała w stronę Koronowa.

Dach pokryty (prawie) stolarka zamontowana- czyli stan zamkniety! robi "sie" elewacja.

Pozdrawiam budujących :D

 

no słyszałam że zaczynają w Koronowie i jak tylko pozbędą się drewna z ziemi mają być u mnie na kawę i przegląd :)

 

a jak robisz elewację??

i krycie dachu z czego, jak co podrzuć fotki zawsze miło się ogląda

 

pozdrawiam

 

PS a jak będziesz przejazdem u nas to na kawkę też zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie obecni i przyszli szczęśliwi Mieszkańcy domów drewnianych. Zamierzam być tym przyszłym i proszę o pomoc- namiary na solidną firmę budującą domy szkieletowe w Szczecinie. Bedekku budowałeś zjakąś firmą EKO... interesuje mnie co kryje się w tych trzech kropkach-w internecie są co najmniej dwie budujące na tym terenie. Panie Wojtku może Pan coś podpowie.

 

Pozdrawiam

Brel

 

 

EKO-DREWNO-BUD z Rumii

 

i musisz sie cofnąć i poczytać kilka stron tego wątku

budowali u mnie, u alex.57, u j-1942 oraz u Oli, te osoby są z forum

odczucia są skrajnie różne

sam oceń co na ten temat sądzisz, pogadaj z właścicielem

i napisz jaką Ty masz opinię

 

boddeku a coż u Ciebie słychać :D

 

 

mieszkam i koszę trawę;

po tych deszczach rośnie jak wściekła,

 

wiem jedno - nie wrócił bym do mieszkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie obecni i przyszli szczęśliwi Mieszkańcy domów drewnianych. Zamierzam być tym przyszłym i proszę o pomoc- namiary na solidną firmę budującą domy szkieletowe w Szczecinie. Bedekku budowałeś zjakąś firmą EKO... interesuje mnie co kryje się w tych trzech kropkach-w internecie są co najmniej dwie budujące na tym terenie. Panie Wojtku może Pan coś podpowie.

 

Pozdrawiam

Brel

 

EKO-DREWNO-BUD z Rumii

 

i musisz sie cofnąć i poczytać kilka stron tego wątku

budowali u mnie, u alex.57, u j-1942 oraz u Oli, te osoby są z forum

odczucia są skrajnie różne

sam oceń co na ten temat sądzisz, pogadaj z właścicielem

i napisz jaką Ty masz opinię

 

boddeku a coż u Ciebie słychać :D

 

mieszkam i koszę trawę;

po tych deszczach rośnie jak wściekła,

 

wiem jedno - nie wrócił bym do mieszkania :)

 

z tym powrotem do mieszkania doskonale Ciebie rozumiem, mam to samo, chociaż jeszcze wełna w ścianach :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Bodekku i Alex_ dzieki serdeczne za opinie na temat firm z , którymi budowaliście, z pewnością wezmę je pod uwagę. Najpóźniej w przyszłym tygodniu podpisuję umowe przedwstępną na zakup działki więc czas powoli zacząć szukać wykonawcy.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Bodekku i Alex_ dzieki serdeczne za opinie na temat firm z , którymi budowaliście, z pewnością wezmę je pod uwagę. Najpóźniej w przyszłym tygodniu podpisuję umowe przedwstępną na zakup działki więc czas powoli zacząć szukać wykonawcy.

 

Pzdr

 

 

Niektórzy potrafia wykonawcy szukac latami :p

 

kazdy ma inny system, ale warto poogladac budowy roznych firm aby widziec o czym oni mowia

to jest podstawa jak sadze, ktora odkryl przed nami j-1942 za co jestesmy wdzieczni :p

jako ze wowczas bylismy niezmotoryzowani to mielismy nie lada klopot

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazycie, ale w moim opisie doszedl jeden link

jest to link do tworczości malarki Ewy Szur

jako ze u nas domek stoi a ja wreszcie wiem jak wyglądaja sciany i przestrzenie, postanowilam kolo kominka powiesic jeden z jej obrazow

aby tzw living room nabral charakteru

i zamówiłam jeden z nich

własnie zdazylam go zobaczyc, bo zostal juz namalowany

i jest przesliczny, jeszcze schnie bo to olejna

 

malarka moze wykonac obraz na indywidualne zamowienie, sadze ze warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Bodekku i Alex_ dzieki serdeczne za opinie na temat firm z , którymi budowaliście, z pewnością wezmę je pod uwagę. Najpóźniej w przyszłym tygodniu podpisuję umowe przedwstępną na zakup działki więc czas powoli zacząć szukać wykonawcy.

 

Pzdr

 

brel - nie ma sprawy

3mam kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

mam prośbe, wysyłałwm wiele zapytań do firm i meżem zastanawiamy się nad ofertą tej firmy : http://www.djw.net.pl/ Czy znacie tę firmę? Proszę Was o opinię.

 

Pozdrawiam,

 

 

Witam !

 

Nie znam tej firmy i ciezko obejrzec ich strone bo sie nie bardzo otwiera (np zdjęcia :evil: ) , jezeli mozna wiedziec to w jakiej cześci naszego pieknego kraju zamierzacie zbudowac dom? :D . Niedaleko mnie u siostry w starej wsi (30 km o Pałacu Kultury) jakas firma w tydzien ! zbudowala konstrukcje kanadyjczyka sa juz okna i dachówka wszystko wyglada nieprzyzwoicie solidnie i porzadnie, ponadto moja sąsiadka ma dom z topbudu i drugi na mojej uliczce tez sie stawia z tej firmy, jak trzeba jakies namiary to służę uprzejmie :wink:

 

PS. Moj domek to też kanadyjczyk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Czy możecie się podzielić doświadczeniem w sprawie ubezpieczenia szkieletu?

Jaką wybraliście firmę (na czas budowy i docelowo) i ile trzeba zapałacić za ubezpieczenie.

Pozdrawiam.

 

 

ja ubezpieczalem w budowie i obecnie w PZU jest zwyżka o 50% z tytułu tego to dom drewniany pozatym normalnie i nie jest tak drogo :wink:

 

 

PS

podczas budowy o ile pamietam od 160 000 składka 380 zł

a ostatnia polisa od 325 tys tez 368 zł (znakiem tego gotowy dom jest tanszy w ubezpieczeniu niż taki w trakcie budowy) Aby podpisac polise trzeba mieć minimum ściany fundamentowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam wielką prośbę w ramach pomocy samodzielnie realizującym marzenia kobitkom :p proszę zerknijcie na tę stronę i powiedzcie czy dobrze zrobiłam kupując ten domek (Janek III) i będę miała z niego pożytek oraz moja córcia i dwa koty :wink:

jeśli tak to fajnie, jeśli nie to poradżcie proszę co powinnam zrobić (przyjadą go składać w pażdzierniku).

Pozdrawiam serdecznie,

am

http://www.juhas.com.pl/HTML/index.htm

http://www.juhas.com.pl/HTML/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo długo tu nie zaglądałam.

Za parę dni Eko... zaczyna u mnie. Mam nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać :)

A tak w ogóle to mam pytanie do bardziej doswiadczonych, zaawansowanych czy też mieszkających: czy ktoś z Was ma elewację z tzw. oblicówki? jeśli tak, to jakiej grubości są deski? I jak zakonserwowane?

Drugie pytanie: robicie na dachu deskowanie czy folię?

Kolejne pewnie wkrótce.

Pozdrawiam serdecznie - szczególnie Kuj.-Pom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu nowa. My wlasnie sie zastanawiamy, czytamy i glowkujemy nad naszym przyszlym szkielecikiem. W zwiasku z tym prosba do Pana W.Nitki o polecenie dobrych firm z poludniowej polski. I pytanie czy mozna otrzymac katalog domow drewnianych?

Pozdrawiam-aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...