Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak myslicie czy zdążymy przed mrozami? Fundamenty w sierpniu w poniedziałek ruszamy, a konstrukcję zaczynamy ok 15 września, chcemy jeszcze uruchomić ogrzewanie przed mrozami i kończyc zimą wnętrza, elewacja pewnie zakończy się na wełnie bez tynku reszta wiosną-a właśnie czy tak można nic sie nie stanie z wełną? Mam nadzieję, że się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONAWIAM

 

Jak myslicie czy zdążymy przed mrozami? Fundamenty w sierpniu w poniedziałek ruszamy, a konstrukcję zaczynamy ok 15 września, chcemy jeszcze uruchomić ogrzewanie przed mrozami i kończyc zimą wnętrza, elewacja pewnie zakończy się na wełnie bez tynku reszta wiosną-a właśnie czy tak można nic sie nie stanie z wełną? Mam nadzieję, że się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wojtku

 

Jakie pytania Pan ma do moich zdjęć ?

Czy to co widać jest OK czy też coś jest nie tak ?

 

Co do wykonawcy to ten Pan stawiał takie domki w Kanadzie i jak na mój stan wiedzy o tej technologii to do tej pory nie jest źle. Owszem w paru momentach poszliśmy "na skróty" ale to ze względów oszczędnościowych.

 

W poniedziałek zaczną robić kratownicę nad garażem.

W terminarzu 23.08.2004r. ma być gotowe poszycie dachu.

Niedługo podeślę nowe zdjęcia.

 

Co do tych kratek wentylacyjnych to oczywiście są, ale na ścianach bocznych. Według mnie nawet ich jest za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...