Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich z grupy szkieletów, dzisiaj trafiłam tutaj pierwszy raz i z tego powodu bardzo sie ciesze, moge napisać że jestem szczęśliwą posiadaczką projektu Jaśmin-2 i cała papierologia za mną, jestem na etapie organizacji fundamentów a upragniony domek ma stanąć zimą w każdym razie do marca czy ktoś już to przerabiał bo jeśli tak to jeszcze nie trafiłam do tego

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szkieletorów bodeku gratulacje wspaniałej cichej lokalizacj i postepu końcowego etapu ładnie to się prezentuje tylko trzeba wyćąci te chwasty przy głównej ulicy zawsze jak przejeżdzam to zerkam na postęp prac i zastanawiam się kiedy ja zacznę ale chyba 2006 mnie nawiedzi przez tych biurokratów pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś buduje taki domek?

 

http://www.moj-dom.pl/79,oferta_detail.html

 

Co o nim sądzicie?

Wydaj mi się, że jest dość prostym i łatwym w budowie a co za tym idzie tanim (niestety piwnica trochę pochłonie kosztów ale działka jest ze spadem i chciałbym to wykorzystać).

 

W związku z tym, że bale są za drogim materiałem bym wybrał oczywiście szkielet.

 

Widzicie jkieś zagrożenia w budowie, czy coś byście zmienili?

 

Z góry dziękuję za wszystkie opinie i komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakim cudem w watku szkieletu ludzie buduja domy

ja musze zdecydowac sie na firme i nie wiem co robic, ofert konkretnych firm nie da sie porownywac, bo jedni to drudzy tamto innego, glownie dach, inni maja ceny za metr2 po prostu, jednak wszyscy sa w stowarzyszeniu i jakies zasady obowiazuja a inna przeszkoda jest brak kasy na wejscie do firmy umowienie sie na termin i wprowadzka, mam iles ofert kazdy co innego proponuje chociaz zawsze jest to dom wg tego samego projektu w szkielecie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak tam jest duzo informacji ale wiele konczy sie na zasadzie ktoś pyta a p.Nitka odpowiada w większości na priva jeśli chodzi o firmy a mało jest opisu doświadczeń z daną firmą mam również jego rady ale decyzję muszę podjąć sama chociaż Pan Nitka doradzał mi firmę z regionu ale niestety nie wywarła na mnie pozytywnego wrażenia :( ale bijąc się z myślami chyba szalka się przechyliła większą firmę można przycisnąć cenowo łatwiej im to znieść a jednocześnie muszą zachować jakość chociaż nie będzie dokładności mniejszej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...