Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Recommended Posts

Cześć

Co do kosztów to ciężko dokładnie powiedzieć, wszystko żalezy do projektu i to co projektant wymiśli/ jak śledzisz nasze wypowiedzi to w moim przypadku była wzmianka o tym,że szanowny projektant chciał uszczęsliwić mnie stalą i ścianami z cegły... / zamiana wszystkiego na drewno/, po za tym wychodziło mu że na 120 m2 potrzebuje 20, 82m3 drewna!!!!!!!!!

Co do wycen rózne firmy róznie wyceniaja: ja swoje wyceny za 120 m miałem w przedziale 40 000 do 100 000 za stan surowy otwarty :o

Natomiast co do projektu to wszystko zalezy co chcesz wybrac i jak mieszkać. My szukaliśmy 6 miesięcy!!! W naszym przypadku zauroczył nas taras przed wejściem i to ze kazdy pokój ma swoja garderobe. Ja osobiście kupiłem ,,gotowca" i jak wybudowałem to zobaczyłem ze mam ogromny strych Wczoraj byłem na budowie i uswiadomiłem sobie że jak bedzie szmal to moge sobie zrobic jeszcze jeden pokój na poddaszu -,,samotnię" i jeszcze zostanie ogromny strych/ znajac moją zone i i tak szybko go zapełni....

Moja propozycja jak bedziecie mieli projekt to wyslij do wyceny. Firma EKO jest cenowo dobra, a robi bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ale mnie wzieło na pisanie na raty...

Co do kominka wejdz na strony forum muratora http://www.murator.pl/forum/ tam jest między innymi dział wymiany doświadczeń i można znaleść ,,kupe" info na rózne tematy które nas szkieletowców również dotyczą. I chyba nie tak dawno poruszana była sprawa kominka z płaszczem wodnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex fotki fajne ale jedno rzuca sie w oczy te kraty po browarze robia wrażenie -chłopami duzo mogą :D

 

Nie żebym się tłumaczyła ale one tam puste dotarły

chodziło o coś co będzie powodowało że nie trzeba będzie na ziemi

zbijać albo inne tego typu rzeczy :p

 

to jest tzw. wersja oficjalna :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex_ Przejezdzałem dzisiaj koło Twojej działki 8) ale nie zrobiłem fotek bo dwóch gości sobie dzielnie tam pracowało :wink: nie chciałemich stresować za bardzo :)

Pozdrawiam

 

Facio ty tutaj :D

w każdym razie mężuś pracuje

i tylko pomocnicy się zmieniają

a jak wrażenia w realu

Pozdrowionka

 

PS to dla szkieletorków Facio to gość który wioskę dalej ma działkę

i sobie rozmawiamy na bydgoskiej, ale niestety chce mury :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...