Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

LUC może warto przejśc sie po sklepach z farbami . Mam pomalowane GKF farbą specjalna do łazienek, dzieciaki chlapia leja wodą i nic. Nie ma grzejnika w łazience, wentylacja jak to w bloku do bani. Malowanie ma 7 lat i zadnego grzyba. Sa matariały ale trzeba szukać

 

Ja wiem jakimi farbami pomalowac GK .

Mylisz wilgoc pochodzaca z kranu z wilgotnoscia powietrza . Raz jeszcze powtorze : konstrukcja musi byc wentylowana a nie odizolowana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j-1942 a czy twoje pytanie nie jest sformułowane w sposób naiwny?

To nie kwestia odwagi tylko złożoności pytania.

Ja budowałem dom znacznie wiekszy , ale są tu na forum wypowiedzi , świadczace przykładem ze mozna maly dom wybudowac w stanie surowym otwartym ( albo nawet zamknietym) za ok 75 tys.

Jest taki watek Aidy77 o tanim domu , zajrzyj tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wezmiesz do porownan dwa takie same domy , to koszt budowy bedzie porownywalny . Moga wystapic niewielkie roznice w jedna , badz druga strone , ze wzgledu na chwilowe wahania cen materialow .

Budowanie wiec domu szkieletowego w Polsce uwazam za nieuzasadnione ekonomicznie .

A skoro chwalisz sie , ze swoj J-... wybudowales duzo taniej niz murowany , to potwierdza to co pisalem wczesniej : Polacy decyduja sie na szkieleciak liczac na oszczednosci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybudowałem go tez dla tego bo nie mam czasu czekac az wszystko wyschnie jak w technologi normalnej, Każdy budowlanie przyzna że kilka miechów to wszystko musi postać, chce zapomnieć o budowaniu w ciagu 12 miechów max na gotowo łącznie z ogrodem a mam nie mały :lol:

 

Odpowiedz brzmi : suszenie mechaniczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...