Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub użytkowników kominków z płaszczem wodnym


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Szanownego Prezesa i wszystkich Klubowiczów .Bardzo proszę o przyjęcie mnie w Wasz poczet. Tydzień temu założono mi Mikroterma 18 i olejowego Ulricha ED…W 24. Dom budowany w lesie , około160m2 garaż w bryle domu 9 kaloryferów i 6 obwodów podłogówki Kominek –rewelacja , piec olejowy –rewelacja .Straszono mnie tym Ulrichem ale jak na razie to super maleńki , cichy , komin przez ścianę . I jeszcze zapomniałem zasobnik na ciepłą wodę 100 litrów Mam problem z nastawami w podłogówce . Wszystko jest na rozdzielaczu ale pytania zacznę zadawać później Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zachorzał? Gdzie? Co? Ja....?

 

Miałem trochę urwanie głowy, bo musiałem się obronić na studiach. Teraz jestem bezrobotnym absolwentem :)

 

Witam w klubie :) Też myślałem o połączeniu Makroterma z Ulrichem...ale trochę się go wystraszyłem. Co by nie mówić, jeśli chodzi o informacje, to sam agresywny marketing...mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie osoby zainteresowane tematem kominków a wiec i tych poszukujących jak i użytkujących baaardzo baaardzo gorąco proszę o pomoc w zadaniu domowo- służbowym. Potrzebuję zebrać pewne dane na temat preferencji rynkowych i założyłam wątek na Wymianie doświadczeń – (KOMINKI- zadanie służbowe) – wszystkich wielkiego serca proszę o odwiedzenie tego wątku i krótkie odniesienie się do zadanych pytań – to nic innego jak ułomne badanie rynku – a wy forumowicze jesteście chyba najlepszym źródłem informacji w zakresie preferencji i potrzeb. Podkreślam ze należę do grona forumowiczów , sama buduję a forum wykorzystuję w celach zawodowych tylko dlatego że wydaje mi się ze wasze głosy w temacie którym muszę się zająć są bardzo istotne. Pozdrawiam – i z góry pięknie dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...