Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zdjęcie jest cudowne :)

niesamowity kolor tej lawendy... mam nadzieje, że nie jest retuszowane i takie widoki mozna podziwiac również na żywca :)

 

a prowanslaskie klimaciki to coś co YreQi lubią najbardziej ;) zwłaszcza w kuchni :) a że swoja kuchnie juz zaprojektowała, to za jakiś czas zgłosze się do niej z moja ;)

 

dziewczyny wy z tymi lodami to totalna rozpustę zrobiłyście :oops: :oops:

cholera... co by nas tylko nie zemgliło ;)

ehhh... uwielbiam słodycze :oops: :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to nie żałujmy sobie :lol:

A co tam, nie żałujmy sobie :wink:

http://farm2.static.flickr.com/1126/1215027020_47ddc8b3d5.jpg

zdjęcie jest cudowne :) niesamowity kolor tej lawendy... mam nadzieje, że nie jest retuszowane i takie widoki mozna podziwiac również na żywca :)

Zobaczyć Prowansję i... żyć dalej :wink: , żeby móc tam wrócić.

http://farm2.static.flickr.com/1250/1215026966_381f6cb530.jpg

 

Grzebiuszko, co do kuchni w tym stylu, to doradców Ci nie zabraknie. Ja też kocham te klimaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Basieńko chyba na karze dla mnie ci zależało....myślałam, że do mózgu mi się dowierci :wink: :wink: :wink:

 

 

o rety!!! naprawdę mi nie zależało........................................

 

:cry: :cry: :cry:

 

bidulka :wink:

 

Kurczę powiedz szybciorkiem czy mózg jednak został??????? :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:

 

MÓZG SKARBIE ZOSTAŁ I DALEJ BĘDĘ psociła :lol: :lol: :lol:

 

Niestety amalgamaty z podstawówek w zębach nie są wynalazkiem na skalę Nobla...........teraz cierp ciało jeśliś chciało zobaczyć co za cholera pod nim siedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ jestes wielka...

mnie to żaden dentysta nawet nie dotknie bez znieczulenia, psychicznie bym wysiadła :)

 

Oj maleńka, bo cały widz na tym polega, że on nie do Ciebie ma się dotykać, tylko do Twego ząbka.......bo jeśli chodzi, że do Ciebie to ja mam świadomość po zdjęciu, że możesz się obawiać ......hihihih tzn. każdy chciałby się podotykać :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...