Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


Recommended Posts

Bianca...........j :wink: ak mnie chce ktoś pogonić....nie powiem do czego i kto....to mówi: " ...ale to się nie ma co o....ć, to się do roboty trzeba brać" - i jak się domyślasz niecenzuralne padaja juz w baaardzo kryzysowej sytuacji.....

a Ty bez dzienniczka sie tak uchowałaś.....? :roll:

 

No bez dzienniczka..,bo ja tylko poddasze robię i takich horrorów nie mam z ekipą jak niektórzy. To o czym tu pisać?

Ale czytać lubię i ludzi (ludzkich- nie jak ci twoi poniektórzy sąsiedzi :wink: ) też lubię, więc się tak do was doczepiłam i jestem! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bianca...........j :wink: ak mnie chce ktoś pogonić....nie powiem do czego i kto....to mówi: " ...ale to się nie ma co o....ć, to się do roboty trzeba brać" - i jak się domyślasz niecenzuralne padaja juz w baaardzo kryzysowej sytuacji.....

a Ty bez dzienniczka sie tak uchowałaś.....? :roll:

 

No bez dzienniczka..,bo ja tylko poddasze robię i takich horrorów nie mam z ekipą jak niektórzy. To o czym tu pisać?

Ale czytać lubię i ludzi (ludzkich- nie jak ci twoi poniektórzy sąsiedzi :wink: ) też lubię, więc się tak do was doczepiłam i jestem! :lol:

 

Ależ nam jest bardzo miło, że u nas jesteś........bardzo ale to bardzo, bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmykam, bo jak się wkurzy to mnie odłączy od netu.

nie wiem czemu ale mój też uważa, że się "zmaniaczyłam" :roll: :roll: :roll:

 

Mój też na rocznicę ślubu kupił mi stałe łącze a teraz narzeka....że uzależniłam się!!!

 

Mój też :oops:

A ja nie wiem jak wytrzymam bez was ze dwa dni....i już zastanawiałam się czy nie zabrać po cichu "do torebki" :oops: laptopa i nie podpiąc się gdzieś, bo wesele przy bursie studenckiej...jakaś ochrona tego pilnuje więc może na chwilunię by pozwolili ...................matko jestem CHORA....SZYBKO SZYBKO PO DOKTORA :wink:

...A TAK CÓRKI MOJE MACIE WOLNĄ CHATĘ I JUTRO I W NIEDZIELĘ.....a gdzie kota nie ma tam myszy grasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmykam, bo jak się wkurzy to mnie odłączy od netu.

nie wiem czemu ale mój też uważa, że się "zmaniaczyłam" :roll: :roll: :roll:

 

... :roll: no właśnie....już nie ma kochanie ty moje, tylko "maniaku komputerowy, ale w to swoje forum się wciągnęłaś, o czym można tyle pisać?"

A czy ja zadaję kretyńskie pytania jak on "młóci z moim bratem w Wolfa i trupy gdzie popadnie na ekranie leżą" ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

sorki że tak późno i na poranną kawkę nie zdązyłam, ale tak sie wczoraj wieczorkiem namiksowałam, że mnie do teraz strasznie rączki bola ;););)

 

a Keanu jest boski :):):):)

hihi

 

No i znowu Ciebie nie ma............. szukasz fotek na lodówkę mając takiego towara w domu :roll: i figurę, której żadne lody świata nie zaszkodzą..... :wink:

 

Hej, hej, gdzieś się podziała laleczko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzeciw - :wink: ja się urlopuję w domciu....do 3 września.

 

 

Ja też się urlopuję... a 3 września do pracy... po 2 miesiącach odpoczynku :wink:

 

Bianca, a chcesz, żebyśmy komentowały twoją Do-budowę w Dzienniku, czy będziesz zakładać Komentarze?

 

Miłego popołudnia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Me córy rozpierzchły się po terenie.....

.....pewno imprezę szykują,

....ładnych panów nagabują,

....co by nie pogardzili i się zjawili,

....matuli wszak nie będzie....

...i impreza wnet się odbędzie....

 

To wklejcie moje kochane, z parę zdjęć tych, których na wieczornym babskim festynie chciałybyście .....hhmmmm pogościć. :wink: :lol:

 

Tia... ja bym tego chetnie zaprosiła... :wink: 8)

http://blogs.brilliantbutcancelled.com/newswire/20061129_jackman_260x220.jpg

 

A ja nie wiem jak wytrzymam bez was ze dwa dni....i już zastanawiałam się czy nie zabrać po cichu "do torebki" :oops: laptopa i nie podpiąc się gdzieś, bo wesele przy bursie studenckiej...jakaś ochrona tego pilnuje więc może na chwilunię by pozwolili ...................

 

Niezły pomysł :lol: :wink: No bo jak my biedne, opuszczone córki, bez naszej Mateńki sobie damy radę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wklejcie moje kochane, z parę zdjęć tych, których na wieczornym babskim festynie chciałybyście .....hhmmmm pogościć. :wink: :lol:

Proszę bardzo, proponuję zaprosić następujących panów:

 

Nicolas Cage

http://farm2.static.flickr.com/1119/1222347743_885815e0dc.jpg

Uwielbiam jego spojrzenie smutnego spaniela :wink:

 

Sean Connery

http://farm2.static.flickr.com/1405/1222347733_c6d59589d6.jpg

Wiem, że to już emeryt, ale jaką ma klasę!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzeciw - :wink: ja się urlopuję w domciu....do 3 września.

 

 

Ja też się urlopuję... a 3 września do pracy... po 2 miesiącach odpoczynku :wink:

 

Bianca, a chcesz, żebyśmy komentowały twoją Do-budowę w Dzienniku, czy będziesz zakładać Komentarze?

 

Miłego popołudnia wszystkim :)

 

Wolę w dzienniku żebyście nie musiały tyle razy klikać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wklejcie moje kochane, z parę zdjęć tych, których na wieczornym babskim festynie chciałybyście .....hhmmmm pogościć. :wink: :lol:

Proszę bardzo, proponuję zaprosić następujących panów:

 

Nicolas Cage

http://farm2.static.flickr.com/1119/1222347743_885815e0dc.jpg

Uwielbiam jego spojrzenie smutnego spaniela :wink:

 

Sean Connery

http://farm2.static.flickr.com/1405/1222347733_c6d59589d6.jpg

Wiem, że to już emeryt, ale jaką ma klasę!!! :D

 

No Sean ma to coś w sobie... podobnie Harison Ford( też już dziadek...ale...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smerfy

http://farm2.static.flickr.com/1015/1222347745_444d6a58d0.jpg

Do wyboru do koloru... ups! Oni jacyś tacy jednokolorowi są :o

 

Kochana, Ty ich wszystkich chcesz zaprosić? No nie wiem.... Będzie trzeba uważać, co by nie nadepnąć... i ... w ogóle.... :wink: :lol: :o

 

Myślę, że im nas więcej tym weselej :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...