Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

WARSZAWSKA grupa BABSKA


adk

Recommended Posts

Cześć Babeczki! :D

 

Już wróciłam ze Słowacji - wszystkim narciarzom będę od tej pory mówiła: NIE JEDŹCIE NA SŁOWACJĘ!!!! :x Kiła totalna, lepiej jest jak słowo daję, w zadupiastym Jurgowie czy innym Małym Cichym.... :roll: A Kasprowy to w ogóle rulezzzz 8)

 

Czy coś było o spotkanku inauguracyjnym 2009 roku budowlanego? :wink:

 

A co do odchudzania: ja też podziwiam, nigdy nie byłam na diecie (farciara jestem i mam dobrą przemianę materii... póki co w każdym razie :oops: ) i nie wyobrażam sobie jak to można przeżyć :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam,

 

DorciaIQ, zazdroszczę nart - nawet tych na Słowacji 8)

 

ja jak dobrze pójdzie to wybiorę się dopiero w lutym - ale będzie to wyjazd tylko dla naszej starszej córci, aby nauczyła się jeździć :-?

Za to w marcu wyszaleję się w Dolomitach i już się nie mogę doczekać :D

 

Zazdrośnica, ja nie pomogę z oczyszczalnią :( My będziemy mieć kanalizację, z czego jestem bardzo zadowolona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruela zima ma sens dla nart właśnie :D Nie opowiadaj głupot o tym , że za stara jesteś , to totalne krygowanie :wink: :lol:

We Francji niesamowicie podobało mi sie to , że nikt sie nie ogląda na wiek , tylko robi to na co ma ochotrę.Na porządku dziennym są szkółki narciarskie z totalnie poczatkującymi 70 - latkami.Bo mają ochotę.I kropka.

A do 70 tki to masz jeszcze ho ho ho , tak się nauczysz śmigać,że w zawodach będziesz brała udział.

Moi rodzice włożyli pierwszy raz narty na nogi razem ze mną - ja miałam lat 5 oni po 30.A teraz szusują aż miło 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobroszka kochana jesteś :)

 

... mam taką wizję ... ja na nartach, zjeżdżam z gór(ki)y a na dole rozciągnięta siatka mnie "złapie" ;) ... śmieję się, ale mam jakiś irracjonalny lęk przed nartami :( ... wielu moich znajomych właśnie mi opowiada, że jak już się narty założy i złapie bakcyla to ... "umarł" w butach i na każdą zimę się wtedy z utęsknieniem czeka ;) .... wiem i rozumiem, ale trzeba te narty pierwszy raz założyć ;) ... może kiedyś :) ... to narazie na sanki skoczę ;) i młodszy dzieć będzie zadowolony ;)

 

Rrmi nie strasz mnie tą temperaturą :( ... bo u mnie chłopaki powinni ścianki działowe murować, ale jak wiemy przy takiej temperaturze to doopa sałata :( może chociaż więźbę zrobią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż muszę pogrzebać tu i tam na forum o tych oczyszczalniach. Niby te rozsączające są tańsze ale jak się dołoży metry piachu, żwiru (wiadomo to drogie jak cholera) to wyjdzie na to samo co biologiczna, która zajmuje malutko miejsca i wolę taką.

 

Betsi do przeprowadzki jeszcze trochę. Niedługo zaczynam uzbrajać kotłownię, bo już zrobiona na tip top, założę część kaloryferów. W lutym wchodzi glazurnik, na koniec lutego schody drewniane. Teraz mam wycenę kuchni - wykonawstwo pewnie na wiosnę. Głowa mi już pęka a jeszcze nie wypełniłam o różnicę VAT do skarbówki. Przeprowadzać się będziemy stopniowo a zaczniemy pewnie po Wielkanocy jak będzie coraz cieplej. Nie chcemy robić rewolucji bo syn ma egzaminy w tym roku i pewnie ostatecznie przeprowadzka maj/czerwiec. Oczywiście zależy też to od tego czy już będzie stały prąd, oczyszczalnia i wszędzie podłogi :lol:

 

Na razie prace stoją bo mróz wielki idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelko wskakuj na narty razem z dzieciem.ZObaczysz jaką będzie miało frajde jak się będziecie razem pługiem uczyć i wywałki zaliczać :D

 

 

Ło matko ;) ... zgadałaś się z moimi znajomymi ;) ... taką razą muszę sobie śniegowce kupić ;)) ... moja córka (prawie 17 letnia) fajnie jeżdzi i małz też, tylo ja gamoń jestem pod tym względem ;) ... ale może rzeczywiści trzeba się zmobilizować ? ;) i młodemu dać dobry przykład? ... mam co prawda pewne obawy, że to młody (6 lat) dałby mi świetny przyład ;) ... obiecuje się doładnie nad tym tematem zastanowić ;) ... jak już dom wybuduję ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BetaGreta

To my prawie przez miedze :D

 

Dobroszko

Mnie nie przekonasz do nart , ja juz naprawde za stara .

Poza tym zima dla mnie to cos co musi byc , ale najchetniej bym przespala :-?

Zauwazam jednak ,ze jak ktos zacznie to juz jakby na zawsze zakochany .

W nartach oczywiscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobroszko

Mnie nie przekonasz do nart , ja juz naprawde za stara .

Poza tym zima dla mnie to cos co musi byc , ale najchetniej bym przespala :-?

Zauwazam jednak ,ze jak ktos zacznie to juz jakby na zawsze zakochany .

W nartach oczywiscie :D

 

Kochana , kijem Cię nie zagonię , ale jakbyśmy się spotkały przypadkiem w górach zimą , to kto wie...kto wie... może bym Cię namówiła na nowe doznania.

Swego czasu zaorganizowałam wyjazd swojej klasy w liceum - większość osób ne jeździła.Z przyjemnością dowiaduje się ,że sporo osób załapało wtedy bakcylai jeździ do tej pory.

 

Give skis a chance.... :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BetaGreta

To my prawie przez miedze :D

 

to tym bardziej się cieszę że tu trafiłam.

 

A co do nart to ja też z tych co tuż przed 30tką się nauczyły i zakochały. Teraz czekam bardziej na urlop zimowy niż letni. Niestety rozbestwiłam się i już tylko jeżdżę do Włoch. Marzy mi się dwa tygodnie na nartach bo po tygodniowych mam niedosyt.

Teraz korzystając z obecności w moich rodzinnych stronach robiliśmy wypady do Czech na narty ale to nie to samo co włoskie stoki. Zupełnie inna kultura. Co prawda i tak Czesi mają lepiej niż po naszej stronie Karkonoszy ale bez porównania do Alp.

A za dwa tygodnie będę szusować w Livigno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A córcia ile ma latek?

Starsza ma prawie 5. Zaczęła się uczyć jeździć w zeszłym roku i bardzo jej się podobało, więc w tym roku też się wybieramy :D

Starsza będzie jeździć na nartach z instruktorką, a ja z młodszą (prawie 2 latka) będę ganiać z sankami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...