Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie pamietam - bo oprocz tego robil nam tez droge dojazdowa i do zjazdu wymyslili sobie studnie zbierajaca wode z drogi wewnetrznej:/

studnia z kregów wodoszczelnych na uszczelkach cuda nie widy - sama studnia cos 1500 zl

 

do zjazdu - samochod kamienia jakies 900 zl

2 kubiki betonu 400 zl

rury nie pamietam po ile ale u mnie sa 600

papa

lepik

deski

kantówki

 

dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !!!!!

 

WITAM PROWADZĘ BUDOWĘ OKOLICE DOBCZYC GORZKOWA WIELICZKI DOKLADNIE BIEŃKOWICE DZISIAJ WŁAMANO MI SIĘ DO POMIESZCZENIA GOSPODARCZEGO SKRADZIONO kosiarke cztero kołową bez napędu partnera z silnikiem brigsa, kose sthil , nożyce do żywopłotu husqvarna, SZLIFIERKĘ KĄTOWA DUŻĄ NA TARCZE 250 z diamentową tarczą DEDRY, małego BOSCHA W SKRZYNCE, wiertarkę , piłę spalinową . ZA WSZELKIE INFORMACJE BĘDĘ WDZIĘCZNY 798524447

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) A ja jestem ciągle na etapie szukania fajnej działki w tym rejonie:) Jeśli ktoś by słyszał ze jest do sprzedania w rozsądnej cenie tj jak dla mnie ok 10a za ok 130 -150 tys niedaleko od Wieliczki i w miarę możliwości z mediami to będę baaaardzo wdzięczny za info :) Najważniejsze jest dla mnie aby był dobry dojazd w zimie czyli blisko drogi asfaltowej która będzie odśnieżana przez gminę. Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) A ja jestem ciągle na etapie szukania fajnej działki w tym rejonie:) Jeśli ktoś by słyszał ze jest do sprzedania w rozsądnej cenie tj jak dla mnie ok 10a za ok 130 -150 tys niedaleko od Wieliczki i w miarę możliwości z mediami to będę baaaardzo wdzięczny za info :) Najważniejsze jest dla mnie aby był dobry dojazd w zimie czyli blisko drogi asfaltowej która będzie odśnieżana przez gminę. Pozdrawiam:)

 

Witam. Działka do sprzedania Wieliczka ul. Stroma jakieś 400 m od centrum 11 ar. Telefon 600-970-019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do sprzedania pozostałe po budowie 3 palety pustaków leier 30 i ok 200 szt stempli, rozdzielnice elektryczna (DZIERŻONIÓW - FARO) z 4 gniazdami 230V, i gniazda 3 fazowe dwa 32 A i jedno 16 A z kompletem zabezpieczeń, może słuzyc jako sam rozdzielacz do przewodu (przedłuzacza) lub moze stac w zabudowanej skrzynce na stałe która w komplecie tez chce sprzedać, jesli jest ktoś zainteresowany to przosze o informacje na emaila [email protected] (sprzedam tanio).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy RW Connect (z Pawlilowic są chyba http://www.rwc.pl) i dziala. Ale sa wieczory, ze otworzyc jedną stronę jest dość trudno, nie mówiąc o " surfingu" ;p Może na skypie się nie pogada, ale do sporadycznego korzystania jest OK.

 

Mam pytanie jeszcze bardzo ważne... czy możecie dać namiar na jakąś sprawdzoną księgową, która zrobi zwrot VAT? Zabieram się za to już 6 miesiąc i co zacznę to mnie nerw bierze i rzucam wszystko do następnego podejścia... A Wam, kto robił zwrot VAT? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...