Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Hej, czy ktoś z Was budował dom na płycie fundamentowej zamiast na tradycyjnych fundamentach? Możecie polecić kierownika budowy oraz ekipę, która zna się na wykonywaniu takiej płyty?

Ja robiłem u siebie płytę fundamentową na 20cm XPS (Mała Wieś). Co prawda projekt, nadzór i wykonanie własne ale kontakt do ekipy która też stawiała kilka domów na płycie mogę dać. Jakby coś - pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ad_mar -dzięki za odzew, ale wygląda na to, że płyty nie będzie.

 

Szukam natomiast namiarów na kierownika budowy domu i zjazdu, potrzebuje kogoś konkretnego i fachowego, nie figuranta ;)

 

U nas projekt kupiony i papiery złożone u architekta. Czekamy. Może uda się wystąpić o PnB styczeń/luty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
Witam wszystkich na wiosnę zaczynamy budowę domu w okolicach Wieliczki w związku z tym potrzebuje zrobić wjazd na działkę jeszcze w tym roku szukam jakiejś sensownej firmy do wykonania tego wjazdu . Pozdrawiam wszystkich .

 

Polecam Piotra Konika, tel. 887 617 916, nam robił zjazd. Wszystko zrobione jak należy.

Powołaj się na Roberta z Niegowici to może jakiś rabat dostaniesz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...