Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję drzwiczek rewizyjnych (ramka + drzwiczki) ale dużych.

Chciałem zabudować sobie cały kompleks przyłącza wody.

Muszę mieć zapewniony dostęp do ewentualnej wymiany wodomierza, zaworów, filtra narurowego, reduktora.

Spotkał się ktoś z czymś takim ?

 

Znalazłem takie drzwiczki na allegro:

http://www.allegro.pl/item505872185_duze_drzwiczki_rewizyjne_60x60cm_na_magnes_ss.html

Ale nie wiem czy aby nie za małe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję drzwiczek rewizyjnych (ramka + drzwiczki) ale dużych.

Chciałem zabudować sobie cały kompleks przyłącza wody.

Muszę mieć zapewniony dostęp do ewentualnej wymiany wodomierza, zaworów, filtra narurowego, reduktora.

Spotkał się ktoś z czymś takim ?

 

Znalazłem takie drzwiczki na allegro:

http://www.allegro.pl/item505872185_duze_drzwiczki_rewizyjne_60x60cm_na_magnes_ss.html

Ale nie wiem czy aby nie za małe ...

 

trochęwięcej i masz szafkę natynkową taką jak do rozdzielacza c.o.

zamykana na kluczyk i solidna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sama wiesz, ze jak cos jest bardzo przyjemne to musi kosztowac :) No a jak lubimy sie dopieszczac a i przyjemnosc ma byc dlugotrwala to wtedy w ogole ... :)

Edit, to zalezy od budynku, bryly oraz czy wystepuje rowniez chlodzenie (klimatyzacja, gwc itp.). Koszt na poziomie 700 - 1600. VAT nie naliczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zleciłam zrobienie takiego certyfikatu.

Koszt zależy od wielkości domu, jego "udziwnień". Ile mnie to będzie kosztowało powiem wam w przyszłym tygodniu bo mam mieć to gotowe na koniec przyszłego tygodnia. Wtedy też podam jak ktoś będzie chciał telefon do tego ludzika. Na razie jest po kursie ale musi (na moim projekcie) sprawdzić nakład pracy na ten ...... certyfikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sama wiesz, ze jak cos jest bardzo przyjemne to musi kosztowac :) No a jak lubimy sie dopieszczac a i przyjemnosc ma byc dlugotrwala to wtedy w ogole ... :)

Edit, to zalezy od budynku, bryly oraz czy wystepuje rowniez chlodzenie (klimatyzacja, gwc itp.). Koszt na poziomie 700 - 1600. VAT nie naliczam.

 

no wiesz ta przyjemność to w zasadzie dla urzędników a ja ich nie lubie dopieszczać :D

jeśli by chodziło o moja przyjemność to cena nie gra roli :lol: :lol: :lol:

 

nie mam żadnej klimy anii GWC więc sprawa jest prosta. Pomyslimy, zobaczymy. W razie czego wiem grdzie uderzyć dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...