Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tynki wewnętrzne maszynowe cementowe polecam :)

P. Bruszisz, firma nazywa się chyba Gips-Bau albo Bau-Gips, 605939108, zrobili tynki pod malowanie, że mucha nie siada! :) pięknie! :) Robią nam też wylewki ale dopiero za tydzień.

 

I hydraulika też mam godnego polecenia 502168112.

 

ależ dom wygląda domowo jak już tynki są :) Czy ma ktoś do sprzedania wełnę mineralną bo ocieplanie dachu przed nami więc zanim udam się do składu, wolę zapytać :)

 

No kochani, sezon budowlany czas zacząć w pełni! :) Wiosna idzie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki wewnętrzne maszynowe cementowe polecam :)

P. Bruszisz, firma nazywa się chyba Gips-Bau albo Bau-Gips, 605939108, zrobili tynki pod malowanie, że mucha nie siada! :) pięknie! :) Robią nam też wylewki ale dopiero za tydzień.

 

I hydraulika też mam godnego polecenia 502168112.

 

ależ dom wygląda domowo jak już tynki są :) Czy ma ktoś do sprzedania wełnę mineralną bo ocieplanie dachu przed nami więc zanim udam się do składu, wolę zapytać :)

 

No kochani, sezon budowlany czas zacząć w pełni! :) Wiosna idzie! :)

 

Zewnetrzne tynki tez robia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem na etapie poszukiwania drewna na więźbe dachową. Ma ktoś może jakiś pewny tartak? Ile teraz krzyczą za m3?

pozdr

marcin

 

ja bralem u: http://www.tartak-hanusiak.pl/

Najlepiej sobie podjedz do Tokarni (za Myslenicami) i popytaj. Tam jest tartak na tartaku. Mimo ze hanusiak podal mi telefonicznie wyzsza cene od innych to mozna z nimi negocjowac i wyjdzie na to samo.

Kupowalem wczesna jesienia wiec aktualnych cen nie znam.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!!

 

Gdyby ktoś miał za dużo ziemi to bardzo chętnie przyjmę:) Gdyby ktoś miał na zbyciu to zgłaszam się:) Potrzebuję zasypać tu i ówdzie.

Mój domek już odebrany, mieszkamy sobie, teraz tylko sprzątanie działki i jakaś aranżacja ogrodu ;) Oczywiście we własnym zakresie.. Muszę rozliczyć Vat budowlany i tu mnie boli:( nie chce mi się za to zabrać jak cholera. A nikt tego nie robi- żadne biuro rachunkowe.

 

Acha, uważajcie na włamania. Ostatnio podobno dużo w gminie Wieliczka, szczególnie okolice Raciborska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...