Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie

Poszukuję ekipy do wykonania przyłącza wodociągowego - bardzo proszę o jakieś namiary. Napiszcie również proszę ile płaciliście za metr przyłącznia.

Z góry dziękuję

 

Rowniez prosilbym o informacje na temat ekip i cen jesli chodzi o doprowadzenie wody.

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno było jakieś spotkanie w Wieliczce apropo kolektorów słonecznych.

 

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź gościa co na nim był:

"... możliwe jest że będzie losowanie gmin które uzyskają dofinansowanie. Realny termin podpisania umowy i realizacja to sierpień ..."

Może jednak coś z tego wyjdzie...

 

A tu można poczytać w oryginale jego relację:

http://www.wieliczka24.info/kolektory-sloneczne-vt2126,105.htm

 

Wczoraj dzowniłem do UM i dowiedziałem się, że informacja o tym czy są środki na dofinansowanie będzie znana w połowie roku (zgadza się z powyższym), ale ewentualny realny termin realizacji to Q1/Q2 2010 .. Wydaj się, że informacja jest wiarygodna, gdyż tyle zajmie zebranie wniosków oraz organizacja przetargu i realizacja prac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje namiary na więźbe dachową gdzie maja dobra (suchą) cena oczywiście też jest istotna. I drugie pytanie dach bede robił gdzieś za 5 miesiecy i jak lepiej kupic teraz niech schnie czy dopiero przed samym robieniem dachu?

 

Jak ktoś ma deski na strop potrzebuje jeszcze 2-3 m3

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje namiary na więźbe dachową gdzie maja dobra (suchą) cena oczywiście też jest istotna. I drugie pytanie dach bede robił gdzieś za 5 miesiecy i jak lepiej kupic teraz niech schnie czy dopiero przed samym robieniem dachu?

 

Jak ktoś ma deski na strop potrzebuje jeszcze 2-3 m3

pozdrawiam

Proponuje podjechac do Tokarni za myślenicami.tam jest tartak na tartaku.dodatkowo wcześniej w wątku już było info na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje namiary na więźbe dachową gdzie maja dobra (suchą) cena oczywiście też jest istotna. I drugie pytanie dach bede robił gdzieś za 5 miesiecy i jak lepiej kupic teraz niech schnie czy dopiero przed samym robieniem dachu?

 

Jak ktoś ma deski na strop potrzebuje jeszcze 2-3 m3

pozdrawiam

Proponuje podjechac do Tokarni za myślenicami.tam jest tartak na tartaku.dodatkowo wcześniej w wątku już było info na ten temat

Aha,mi przywieźli więzbe na kilka dni przed robieniem.jeśli dobrze ja ułożysz i potem dobrze będzie zrobiona to nie ma szans żeby coś się z nią stało.ja dodatkowo deskowalem dach i przez zimę nic się nie stało a śniegu trochę było w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście za układanie podłogi? Mam tzw finish parkiet i nie wiem do jakiej stawki mam negocjować.

 

50 zł za metr ułożenia duoparkietu razem z chemią, wykonawcy od sprzedawcy.

 

a co to jest duoparkiet?

 

Deska warstwowa, właściwie to samo co finishparkiet, tylko fihish ma 3 warstwy, a duoparkiet- dwie.

 

krzysztof.mk- ostatnio pytaliśmy o kostkę w firmie na Gdowskiej.

Ułożenie 95zł/m z wszystkimi materiałami (podsypka 50cm+ ew. drut i cement na obrzeża, jeśli bez kraweżników)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysztof.mk- ostatnio pytaliśmy o kostkę w firmie na Gdowskiej.

Ułożenie 95zł/m z wszystkimi materiałami (podsypka 50cm+ ew. drut i cement na obrzeża, jeśli bez kraweżników)

 

Cena przystepna. Też po takiej mam umówionych. Pytałam u Kani na Wierzynka - 130m/2 :o cena zwaliła mnie z nóg.

 

Możesz napisać dokładnie gdzie na Gdowskiej i czy cena obejmuje tylko kostkę tzn czy krawężniki, palisady osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysztof.mk- ostatnio pytaliśmy o kostkę w firmie na Gdowskiej.

Ułożenie 95zł/m z wszystkimi materiałami (podsypka 50cm+ ew. drut i cement na obrzeża, jeśli bez kraweżników)

 

Cena przystepna. Też po takiej mam umówionych. Pytałam u Kani na Wierzynka - 130m/2 :o cena zwaliła mnie z nóg.

 

Możesz napisać dokładnie gdzie na Gdowskiej i czy cena obejmuje tylko kostkę tzn czy krawężniki, palisady osobno.

 

To jest cena położenia kostki, krawężniki z tego co pamiętam wychodziły ok.32zł/mb, ale wyleciało mi z głowy czy to cena za materiał i wykonanie. Nie bedziemy ich mieli prawie w ogóle, więc nie skupiłam się, zeby zapamiętać :wink:

 

Jedzie się od Wieliczki w kierunku Gdowa (ok. 1km od tzw. ochronki) i trzeba skręcic w lewo przed myjnią samochodową. Skład jest jakieś 100m od drogi gdowskiej, maja ekspozycję, reklamy Bruk-bet i Libet.

Znajdziesz na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie się od Wieliczki w kierunku Gdowa (ok. 1km od tzw. ochronki) i trzeba skręcic w lewo przed myjnią samochodową. Skład jest jakieś 100m od drogi gdowskiej, maja ekspozycję, reklamy Bruk-bet i Libet.

Znajdziesz na pewno.

 

Tak się składa że to jest właśnie firma Kani na ul. Wierzynka. Czyli piszecie z @edit-blondi o tym samym :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...