Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chętnie przyjmę ziemię do wyrównania terenu zokolic Wieliczki. Może robi ktoś jakieś "wykopki"?:)

Mnie zostały "dwie" kupki. Problem tylko taki że sobie leżą na ziemi i trzeba by kombinować koparę i auto ...

 

Trochę z innej beczki.

Zostało mi na budowie trochę desek i kantówek.

Część desek po rozbiórce szopy (wyjęte gwoździe) a część takie pobudowlane ale też znośne.

Jakby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję dobrego namiaru (cena/jakość) na rolety zewnętrzne. Dom w Niepołomicach. Jakie rolety polecacie, kogo? Ile teraz biorą za metr z montażem? Na allegro są goście z krakowa po 250zł/m2 z montażem. Da się taniej?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

Mi wyceniała Orlita z Krakowa. Za 5 rolet z silnikami krzykneli 7kPLN.

Nie pamiętam ile to było metrów, ale jak sprawdzę to podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję dobrego namiaru (cena/jakość) na rolety zewnętrzne. Dom w Niepołomicach. Jakie rolety polecacie, kogo? Ile teraz biorą za metr z montażem? Na allegro są goście z krakowa po 250zł/m2 z montażem. Da się taniej?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

Mi wyceniała Orlita z Krakowa. Za 5 rolet z silnikami krzykneli 7kPLN.

Nie pamiętam ile to było metrów, ale jak sprawdzę to podam.

 

No mnie chodzi o rolety bez napędu - ale za to na wszystkie okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję dobrego namiaru (cena/jakość) na rolety zewnętrzne. Dom w Niepołomicach. Jakie rolety polecacie, kogo? Ile teraz biorą za metr z montażem? Na allegro są goście z krakowa po 250zł/m2 z montażem. Da się taniej?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

 

Mi wyceniała Orlita z Krakowa. Za 5 rolet z silnikami krzykneli 7kPLN.

Nie pamiętam ile to było metrów, ale jak sprawdzę to podam.

 

No mnie chodzi o rolety bez napędu - ale za to na wszystkie okna.

 

jak zamawiałam brame garażową i zagadnęłam o rolety, to usłyszałam, że muszę sie liczyć z kosztem podobnym jak za okna :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie :

 

Czy styropian pod podłogówki rozkładają wylewkarze czy instalatorzy od pdłogówek ??

Jak u Was było ?

dziekuję

 

U mnie tam gdzie była podłogówka układali instalatorzy, a na reszcie ekipa od podłogówki. Ale jak bym miał robić jeszcze raz to wolałbym sobie połozyć sam.

 

Jestem podobnego zdania. Po pirwsze zrobisz to dobrze (bo robisz sobie a nie na zarobek) a po drugie zawsze wtedy za robocizne mozesz negocjowac.

 

Ja rozkładałem sam, trochę mi zeszło z tym (dzielnie pomagała żona - buziaki). Moi wylewkarze ze stryropianem liczyli o złotówkę więcej za metr. Trochę mi się to wydaje mało teraz, bo roboty jest przy tym trochę, chyba że się układa byle jak. U sąsiada chcieli 5zł za układanie samego styropianu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba oszaleli. :o Ja na włókno wydałam coś koło 150-200 zł na 240m2 czyli poniżej 1zł/m2 :lol: . Kupiłam włókno zgodnie z zużyciem, które podawali na allegro a i tak zostało prawie połowę.

To weź ty im zaproponuj, że oprócz cementu i piachu kupisz jeszcze sobie sam to włókno, bo zaoszczędzixsz ładny grosz:

Spójrz tutaj:

 

http://www.allegro.pl/item627057435_wlokno_fibermesh_jastrych_estrich_mixokret.html

 

Bardzo dziękuję - różnica kolosalna. :o

Jeśli możesz to powiedz mi jeszcze, gdzie kupowałaś piasek, ile płaciłaś i ile Ci poszło na te 240 m2. Mi na 300m2 wyliczył- piasek 30 ton, a cement 5,1 tony.

 

Mi na 255m2 wylewkarze oszacowali 15m3 piasku i 4,2t (3palety) cementu.

 

No i przyszedł czas że wylewki już są zrobione i schną.

Miałem 250m2: 70m2 parter, 109m2 poddasze i 70m2 strych.

Weszło:

4,2t cementu, 18m3 piasku, 5,5paczki włókien, siatki nie wiem ile bo wykonawca dostarczał materiał. Zresztą to łatwo policzyć. Siatka była dawana na parter bo tam jest więcej styropianu.

Ja miałem dostarczyć cement i piankę dylatacyjną, natomiast wylewkarze załatwiali piasek, włókna i siatkę. Za włókna wyszło w sumie 170zł, czyli poniżej złotówki na m2. Aha, i robocizna 12zł/m2. Piasek przywożą aż z Wojnicza, 70zł za m3. Z wylewek jestem bardzo zadowolony, biegałem z łatą po wszystkich kondygnacjach i nie miałem się do czego przyczepić. Gdyby ktoś chciał to mogę dać namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuje geodety do wykonania inwentaryzacji powykonawczej.

Mozecie kogos polecic? Ile taka usluga kosztuje?

 

Polecam Macieja Rybka 501342712 to mój kolega ze studiów lub Marcina Łanoszkę z Gdowa 604 666754.

Z tego co orientowałam się to inwentaryzacja pojedynczego przyłacza to ok. 300zł, całego domu około 500zł. Jeżeli się zamawia komplet dom + przyłacza to za przyłacza liczą ok. 100zł

Który z nich jest tanszy - nie wiem, nam tyczenie robił p. Łanoszka i miał ceny njniższe w Wieliczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...