Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, mam do sprzedania pozostałe po budowie 3 palety pustaków leier 30 i ok 200 szt stempli, rozdzielnice elektryczna (DZIERŻONIÓW - FARO) z 4 gniazdami 230V, i gniazda 3 fazowe dwa 32 A i jedno 16 A z kompletem zabezpieczeń, może słuzyc jako sam rozdzielacz do przewodu (przedłuzacza) lub moze stac w zabudowanej skrzynce na stałe która w komplecie tez chce sprzedać, jesli jest ktoś zainteresowany to przosze o informacje na emaila [email protected] (sprzedam tanio).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mnie tu nie było i widzę sporo nowych twarzy. Jedni skończyli inni zaczynają.

Mam informację do tych co już odebrali swoje domki bo ja żyłam w błogiej nieświadomości a ostatnio oświeciła mnie Pani z wodociągów w Wieliczce. Jeśli macie już pozwolenie na użytkowanie należy je dostarczyć do wodociągów w Wieliczce. Jeśli tego nie zrobicie macie zawyżoną cenę za wodę i ścieki. Nie jest to może kosmiczna różnica, ale zawsze coś. Tak na pewno jest w Wieliczce a gdzie indziej to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Ocieplał ktoś z was poddasze ostatnio? Jak sie ceny kształtują ? Ile mniej więcej trzeba miec pieniędzy na ocieplenie wełną + płyty GK (dom średniej wielkosci zatem i poddasze pewnie średnie )? Powierzchnia do ocieplenia to według moich przemierzeń około 130 m. A jak to bylo u was? Może macie jakies namiary na solidne ekipy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać mi namiary na tą hurtownię w Skawinie?

 

nie sadze by to byla hurtownia... tylko sklep

 

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=skawina&Submit=Szukaj&long=19.825407650000002&lat=49.973567&type=3&scale=1b&svActive=false

 

Zwirki Wigury nie nzam numeru

 

Na zumi to jest ten budynek w kształcie garażu - pomarańczowy dach płaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć - potrzebuję pomocy :)

 

Poszukuję wykonawcy do zrobienia:

1. Około 60mb siatki ogrodzeniowej z podmurówką

2. Fundamenty pod ogrodzenie od czoła

3. Wykonanie zjazdu z działki przez rów wg zatwierdzonego projektu

 

Może macie jakieś namiary ...

 

Ja też szukam od paru tygodni wykonawcy na zjazd ale różnice w cenach są takie duże (od 1700,- do 4500,- ) że trudno się w tym odnaleźć, jeśli ktoś zna ekipę która to zrobi sprawnie i niedrogo to też proszę o kontakt.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam od paru tygodni wykonawcy na zjazd ale różnice w cenach są takie duże (od 1700,- do 4500,- ) że trudno się w tym odnaleźć, jeśli ktoś zna ekipę która to zrobi sprawnie i niedrogo to też proszę o kontakt.

Pozdrawiam !

 

To za 1700 to tanio...

Ja za zjazd - rura fi 600 dł 5 metrów i zjazdu z mostku na zasadzie łuków - 2 murki oporowe za robociezne zaplacilem 3000 zl

 

zasypana rura tłuczniem i zawibrowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za 1700 to tanio...

Ja za zjazd - rura fi 600 dł 5 metrów i zjazdu z mostku na zasadzie łuków - 2 murki oporowe za robociezne zaplacilem 3000 zl

 

zasypana rura tłuczniem i zawibrowana

 

Ja właśnie dokładnie to chcę zrobić ale rura 400mm, na 7 metrach, reszta jak u Ciebie. Czy mogę prosić o namiary, oczywiście zakładam, że jesteś z ekipy zadowolony...:-)

 

PS A czy kierownik i odbiór robót w tych 3 tysiącach ?

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam do polecenia kilku fachowców przez duze F.

U nas spisali sie bez zarzutów.Chodzi o stan SSO.Namiary na poludnie KRK-Myślenice.

 

pierwsze to geodeta P.Rzońca tel na PRIV.

Betoniarnia to masełko&masełko -Ceny moze i nie najtańsze ale jakość betonu i obsługa(pompy i małych ilości) bezproblemowa!!!pompa wliczana jest w kubik a operatorzy rzetelnie i spokojnie wypuszczaja beton.(dobczyce-myslenice) Ceny wyższe niz pseudo firmy betoniarskie ale niższe niz giganci..

 

Skład budowlany SufiGS z tarnowa.....Leiery nawet z dowozem wyszly 1000zl taniej niz na pobliskich skladach...

 

O i najlepsze co nas spotkalo do tej pory....

Elektrycy......Pan Józef Wróblewski KRZYSZKOWICE(koło głogoczowa) 2,5 dnia i caly 150m2 dom zrobiony...doradzaja.......robia czysto i szybko..no i najwazniejsze działa....tel na PRIV.

to tyle i mam nadzieje ze to nie koniec naszych dobrych wykonawców...

w połowie pracy polecam tez p.Olejarza-Hydraulik który komplksowo robi cale wod kan gaz co....

 

 

czy mogę prosić o namiary na tych fachowców???

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamiętasz ile wyszło za materiał (kręgi, beton, izolacja, kamień) ?

 

nie pamietam - bo oprocz tego robil nam tez droge dojazdowa i do zjazdu wymyslili sobie studnie zbierajaca wode z drogi wewnetrznej:/

studnia z kregów wodoszczelnych na uszczelkach cuda nie widy - sama studnia cos 1500 zl

 

do zjazdu - samochod kamienia jakies 900 zl

2 kubiki betonu 400 zl

rury nie pamietam po ile ale u mnie sa 600

papa

lepik

deski

kantówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...