Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Mam pytanie jeszcze bardzo ważne... czy możecie dać namiar na jakąś sprawdzoną księgową, która zrobi zwrot VAT? Zabieram się za to już 6 miesiąc i co zacznę to mnie nerw bierze i rzucam wszystko do następnego podejścia... A Wam, kto robił zwrot VAT?

 

to ja polecam siebie, kilku forumowiczów już skorzystało... napisz na priva lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jako że to mój pierwszy post witam Was serdecznie

 

za ok 3 tyg będę miał do sprzedania

- stemple budowlane wys ok 3m sztuk ok 220, troche kantowek i dłuższych stępli 4m - do szalowani balkonu

- deski szalunkowe bez oflisu 32ki dł. 4 i 5 metrowe ok 7-8 kubikow (cześć desek nowe - nie zostały użyte)

- inne pozostałości po budowie

 

transport we własnym zakresie lub pomogę coś zorganizować, pomogę przy załadunku

dokładne ilości podam po zrobieniu inwentaryzacji ;-) kontakt na priv

wcześniejszy odbiór wchodzi w grę | ceny do uzg. czekam na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos polecic dobra i dokladna ekipe do ocieplenia poddasza i zrobienia zabudowy z g-k?Na bialej liscie jest tylko kilka namiarow a i polecani poprzednio wykonawcy otzrymuja tez negatywne opinie wiec widze ze ich "jakosc" spada.Szukam osob ktore faktycznie znaja sie na tej pracy i wykonuja ja "codziennie" .Ostatnio jedna osoba doradzala mi aby zrobic podowjna zabudowe gdyz wtedy nie ma pekniec .Moze faktycznie tak jest ale to sa dodatkowe koszty dla inwestora .Jak to robiliscie u siebie i jakie sa pozniejsze efekty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje namiary na kogoś kto nie zedrze ze mnie przy wykonaniu drogi.

Działeczka w miejscowości Trąbi gmina Biskupice

za wszelką pomoc z góry dziękuje

Witam, również buduję się w Trąbkach. U mnie mostek i wjazd z drogi robił Pan Marian Plich z Zabłocia (tel. 502 181 910). Wykonuje również drogi i wszelkie inne prace koparką i spychem. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do sprzedania pozostałe po budowie 3 palety pustaków leier 30 i ok 200 szt stempli, rozdzielnice elektryczna (DZIERŻONIÓW - FARO) z 4 gniazdami 230V, i gniazda 3 fazowe dwa 32 A i jedno 16 A z kompletem zabezpieczeń, może słuzyc jako sam rozdzielacz do przewodu (przedłuzacza) lub moze stac w zabudowanej skrzynce na stałe która w komplecie tez chce sprzedać, jesli jest ktoś zainteresowany to przosze o informacje na emaila [email protected] (sprzedam tanio).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lugi

"Witam

Mam zapytanie do Was: Które biuro z projektami domów, którego architekta polecilibyście Mi we Wieliczce??? "

 

Proponuję kontakt z biurem Geohit z Wieliczki. Oprócz projektu i adaptacji pomagają w całej papierologii, załatwią pozwolenie na budowę, geodetę, kierownika itd...

W każdym razie warto sprawdzić ich ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich z grupy Wielickiej,

Mamy zamiar budować co prawda w okolicach Skawiny i mamy dylemat dotyczący wyboru projektu, jeśli Ktoś z Was buduje tamaryszki 2, tamaryszki 2(N) lub tamaryszki 6 i mógłby pokazać choćby stan surowy to będziemy bardzo wdzięczni, w końcu to rzut beretem od Skawiny. Info poproszę na [email protected]. Z góry serdeczne dzięki. Pozdrawiamy Wszystkich Budujących .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...