Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Czy zna ktoś dobrego i rozsądnego cenowo (dziś jedna Pani krzyknęła mi 2000zł! ) rzeczoznawcę?

Potrzebuje wycenę mojego domu do refinansowania kredytu i dzwoniłam do kilku osób i tylko jedna osoba rzeczowa z kwota 650 -700 zł.

Myślałam ze 500 to górna granica bo jak brałam kredyt w 2007 to płaciłam 200 zł. Ktoś pomoże??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po raz pierwszy tutaj i na samym początku drogi. :)

Przymierzamy się do budowy domu w Grajowie, aby był gotowy na jesień 2011.

Przede wszystkim poszukujemy solidnej i niedrogiej ekipy budowlanej - czy możecie kogos polecić?

dziękuję i pozdrawiam,

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panie i Panowie potrzebuje jakieś namiary na sklep/hurtownie hydrauliczną i elektryczną gdzie maja dobre ceny bo będę robił wodę i ogrzewanie oraz elektrykę .

 

Pozdrawiam

Umieściłam namiary na Białej/czarnej liście - Ceny mieli dobre - Hurtownia Elektryczna Makro w Wieliczce - http://www.makrofhu.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit-blondi:

Troszkę mnie tu nie było i widzę sporo nowych twarzy. Jedni skończyli inni zaczynają.

Mam informację do tych co już odebrali swoje domki bo ja żyłam w błogiej nieświadomości a ostatnio oświeciła mnie Pani z wodociągów w Wieliczce. Jeśli macie już pozwolenie na użytkowanie należy je dostarczyć do wodociągów w Wieliczce. Jeśli tego nie zrobicie macie zawyżoną cenę za wodę i ścieki. Nie jest to może kosmiczna różnica, ale zawsze coś. Tak na pewno jest w Wieliczce a gdzie indziej to nie wiem.

 

A możesz napisać jaka jest cena wody i kanału po odbiorze?. Dzisiaj dostałem rachunek i wyszło za wodę prawie jak za paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do sprzedania pozostałe po budowie 3 palety pustaków leier 30 i ok 200 szt stempli, rozdzielnice elektryczna (DZIERŻONIÓW - FARO) z 4 gniazdami 230V, i gniazda 3 fazowe dwa 32 A i jedno 16 A z kompletem zabezpieczeń, może słuzyc jako sam rozdzielacz do przewodu (przedłuzacza) lub moze stac w zabudowanej skrzynce na stałe która w komplecie tez chce sprzedać, jesli jest ktoś zainteresowany to przosze o informacje na emaila [email protected] (sprzedam tanio).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy ktoś wiercił studnie głębinowa ?

mam problem z przyłączem wody (wygórowane warunki właścicieli działek na których znajduje się przyłącz wody)

zastanawiam się pozwanie nad takim rozwiązaniem

chodzi mi o jakąś sprawdzoną firmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

Uczestnicy tej grupy. Wielkie wydarzenie w życiu forum! Gorąco zapraszamy do lektury „Gazety z forum”. Papierowe wydanie zostało dołączone do numeru 11 „Muratora”. W gazecie publikujemy wybrane „Dzienniki budowy”, znajdziecie dużo informacji o strukturze i życiu naszej społeczności; być może także o Was! „Gazeta z forum” ma się dobrze czytać. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej pracy z autorami dzienników, udało nam się to osiągnąć.

A teraz prosimy, sprawdźcie nas - czytajcie gazetę o Was i dla Was.

Miłej lektury!

Redakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o te namiary: [email protected]

Dziękuję!

 

Witam.

 

Mam do polecenia kilku fachowców przez duze F.

U nas spisali sie bez zarzutów.Chodzi o stan SSO.Namiary na poludnie KRK-Myślenice.

 

pierwsze to geodeta P.Rzońca tel na PRIV.

Betoniarnia to masełko&masełko -Ceny moze i nie najtańsze ale jakość betonu i obsługa(pompy i małych ilości) bezproblemowa!!!pompa wliczana jest w kubik a operatorzy rzetelnie i spokojnie wypuszczaja beton.(dobczyce-myslenice) Ceny wyższe niz pseudo firmy betoniarskie ale niższe niz giganci..

 

Skład budowlany SufiGS z tarnowa.....Leiery nawet z dowozem wyszly 1000zl taniej niz na pobliskich skladach...

 

O i najlepsze co nas spotkalo do tej pory....

Elektrycy......Pan Józef Wróblewski KRZYSZKOWICE(koło głogoczowa) 2,5 dnia i caly 150m2 dom zrobiony...doradzaja.......robia czysto i szybko..no i najwazniejsze działa....tel na PRIV.

to tyle i mam nadzieje ze to nie koniec naszych dobrych wykonawców...

w połowie pracy polecam tez p.Olejarza-Hydraulik który komplksowo robi cale wod kan gaz co....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam dylemat - muszę dokleić 5 cm do ocieplenia cokołu i zastanawiam się jak to zrobic tzn.szukam rozwiązania jak dodać tą warstwę ocieplenia, dołożyć folii kubełkowej (poprzednia kończy się ok. 5-15 cm niżej), a przede wszystkim uniknąć problemów z pękaniem w zimie wskutek podnoszenia gruntu.

Miał ktoś z Was podobny problem - proszę o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy ktoś wiercił studnie głębinowa ?

mam problem z przyłączem wody (wygórowane warunki właścicieli działek na których znajduje się przyłącz wody)

zastanawiam się pozwanie nad takim rozwiązaniem

chodzi mi o jakąś sprawdzoną firmę

 

W Łuczanowicach k/Targowiska jest osoba zajmująca się wierceniem studni - Jan Białobrzeski.

Wskazuje też gdzie najlepiej wiercić na dzialce tzn. gdzie są źródla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...