Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Czy moze ktos polecic dobra i dokladna ekipe do ocieplenia poddasza i zrobienia zabudowy z g-k?Na bialej liscie jest tylko kilka namiarow a i polecani poprzednio wykonawcy otzrymuja tez negatywne opinie wiec widze ze ich "jakosc" spada.Szukam osob ktore faktycznie znaja sie na tej pracy i wykonuja ja "codziennie" .Ostatnio jedna osoba doradzala mi aby zrobic podowjna zabudowe gdyz wtedy nie ma pekniec .Moze faktycznie tak jest ale to sa dodatkowe koszty dla inwestora .Jak to robiliscie u siebie i jakie sa pozniejsze efekty?

 

Z czystym sumieniem mogę polecić Piotra Wilka (tel. 790381018) i Krzysztofa Dziedzica (tel. 608120690) Ocieplali u nas poddasze i podwieszali sufity. Namiar na nich dostaliśmy na składzie u Kowalczyka w Sierczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy mieszkańcy okolic Wieliczki! bardzo proszę o radę w zakresie szamba betonowego- skąd najlepiej zamówić, wiem, że zagłębie jest w Radomiu, ale też różne są opinie na temat tamtejszych firm- gdzie zamawialiście swoje? Interesuje nas 10 m szesc. Jak długie są okresy oczekiwania?

 

Pozdrawiam serdecznie

już wkrótce...Przebieczanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam zapytanie czy możecie polecić jakiegoś dobrego i w miarę nie drogiego elektryka lub firmę, która podjęła by się zrobienia instalacji wewnętrznej domu? Czy orientujecie się w cenach usług elektryków? Będę również potrzebowała kogoś do instalacji CO i WOD-KAN. Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przeczytałam prawie całe forum, spisałam wiele namiarów za co bardzo dziękuję. Mamy zamiar się budować, jesteśmy na etapie budowy zjazdu mostku. Od dzisiaj pewnie będę stałym bywalcem forum. Mam nadzieję, że będziecie dla mnie wyrozumiali. Część kontaktów mam, ale mam też wiele braków. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś z Was podpowiedział mi jak wykonać zjazd, jaki kamień pod rury, a jaki na rury. Gdzie kupić najtańsze 2,5m o średnicy 40cm. Będę wdzięczna za podpowiedzi. Jestem zainteresowana również zakupem używanej przyczepki samochodowej, może ktoś z Was już nie używa. POzdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy mieszkańcy okolic Wieliczki! bardzo proszę o radę w zakresie szamba betonowego- skąd najlepiej zamówić, wiem, że zagłębie jest w Radomiu, ale też różne są opinie na temat tamtejszych firm- gdzie zamawialiście swoje? Interesuje nas 10 m szesc. Jak długie są okresy oczekiwania?

 

Pozdrawiam serdecznie

już wkrótce...Przebieczanka

 

Szambo kupilem w firmie Transbed (http://www.transbed.eu/). W lecie (2010)wystarczylo zadzownic 2-3 dni przed przywozem by potwierdzic dostepnosc szamba.

Szamba jeszcze nie uzywam i nie znam sie na tym, wiec nie potrafie go ocenic, a moja ekipa hydraulikow nie narzekala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0lek0lek - dziękuję za odpowiedź. My zamówiliśmy w końcu z allegro zależało nam na czasie, a na transport łączony z Radomia trzeba byłoby czekać. Mam nadzieję, że był to dobry wybór- okaże się za jakiś czas

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przeczytałam prawie całe forum, spisałam wiele namiarów za co bardzo dziękuję. Mamy zamiar się budować, jesteśmy na etapie budowy zjazdu mostku. Od dzisiaj pewnie będę stałym bywalcem forum. Mam nadzieję, że będziecie dla mnie wyrozumiali. Część kontaktów mam, ale mam też wiele braków. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś z Was podpowiedział mi jak wykonać zjazd, jaki kamień pod rury, a jaki na rury. Gdzie kupić najtańsze 2,5m o średnicy 40cm. Będę wdzięczna za podpowiedzi. Jestem zainteresowana również zakupem używanej przyczepki samochodowej, może ktoś z Was już nie używa. POzdrawiam

 

witam.widze ze potrzebujesz rury pod wjazd jak sie domyslam.polecam rury plastikwe karbowane(tgz PRAGMA)sa moze troszke drozsze niz betonowe ale za to montaz duzo latwiejszy i wygodniejszy.jesli sie zdecydujesz moge dac namiar na kolege ktory sprzedaje takie rury(i wszystkie inne ) w chyba najlepszych cenach w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.widze ze potrzebujesz rury pod wjazd jak sie domyslam.polecam rury plastikwe karbowane(tgz PRAGMA)sa moze troszke drozsze niz betonowe ale za to montaz duzo latwiejszy i wygodniejszy.jesli sie zdecydujesz moge dac namiar na kolege ktory sprzedaje takie rury(i wszystkie inne ) w chyba najlepszych cenach w okolicy.

 

Proszę o namiary. Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...