Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

gdyby ktoś był chętny mam do odstąpienia 2- 3 tyś szt. dachówek ok. 50-cio letnich prawdopodobnie "Marsylka" z rozbiórki starego domu i stodoły. Również pozostałości po budowie nowego domu -4 palety pustaków "MAX", cegły pełne, oraz inne drobiazgi. Miejscowość Golkowice. Info na PW.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem na etapie borykania sie z papierami do pozwolenia na budowę i w miedzy czasie chcę zalatwic przyłacz prądu. Budowac będę w Biskupicach.

 

Wiem że ten watek juz wiele razy byl poruszany ale czy ktoś mógłby mi w skrócie opisac etapy postepowania.

 

Na dzien dzisiajszy mam juz warunki przyłacza.

Co dalej?

 

Dziekuje za pomoc.

 

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "nowych" sąsiadów szczególnie z Przebieczan :) Idzie wiosna więc pora się do roboty zabierać...

Mam pytanie odnosnie obrzeży, krawężników itp betonowych historii - czy ktoś już robił rozeznanie cenowe - gdzie najtaniej i stosunkowo blisko ?

 

Zorientuj się tu http://www.rokita-regent.pl/ogrodzenia-opis.htm. Mają dobre ceny na ogrodzenia, ale podobno robią też taką drobnicę. Zadzwoń i zapytaj.

Dzwoń do oddziału koło Igołomii (Zofipole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym się zapytać czy ktoś z was ma lub widział gdzieś w okolicy podbitkę plastikową, najchętniej w kolorze złoty dąb? Zastanawiam się nad taką ale najpierw chciałabym ją zobaczyć na żywo jak to wygląda. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

 

My właśnie kończymy podbitkę plastikową, tania i wygląda moim zdaniem super, jeśli Wam po drodze do Koźmic Małych zapraszamy, można zobaczyć i popytać o szczegóły. My ją sami układamy z mężem:)Tzn. głownie mąż a ja pomagam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie kończymy podbitkę plastikową, tania i wygląda moim zdaniem super, jeśli Wam po drodze do Koźmic Małych zapraszamy, można zobaczyć i popytać o szczegóły. My ją sami układamy z mężem:)Tzn. głownie mąż a ja pomagam:)

 

Gdzie kupowaliście podbitkę? Jestem co prawda na kupnie podbitki z blachy trapezowej, ale może i na plastik warto popatrzeć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie kończymy podbitkę plastikową, tania i wygląda moim zdaniem super, jeśli Wam po drodze do Koźmic Małych zapraszamy, można zobaczyć i popytać o szczegóły. My ją sami układamy z mężem:)Tzn. głownie mąż a ja pomagam:)

 

Super, że znalazł się ktoś kto taka podbitkę zastosował. Co prawda troche nam nie po drodze ale może zrobimy sobie wycieczke krajoznawcza ? ;-)

Możesz podać bliższe szczegóły jaki kolor podbitki macie, jakiej firmy, gdzie kupiona, ew w jakiej cenie?

Inne osoby też moga być zainteresowane ta kwestia, jeśli nie to pisz na priva.

 

ps. Co do wizyty to musze pogadać z mężem. Odezwe się wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że znalazł się ktoś kto taka podbitkę zastosował. Co prawda troche nam nie po drodze ale może zrobimy sobie wycieczke krajoznawcza ? ;-)

Możesz podać bliższe szczegóły jaki kolor podbitki macie, jakiej firmy, gdzie kupiona, ew w jakiej cenie?

Inne osoby też moga być zainteresowane ta kwestia, jeśli nie to pisz na priva.

 

ps. Co do wizyty to musze pogadać z mężem. Odezwe się wkrótce.

 

Cos temat podbitki jest mało popularny....a ja mam za pare dni robić i nic , nawet nie wiem gdzie kupić ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...