Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Witam

Ja mam wrażenie, że prawnie to można wydzielić działkę nawet 1a, natomiast PnB na takiej działce mało realne. Co do warunków zabudowy to możesz sam o nie wystąpić, gdyż nie trzeba być właścicielem działki, a z otrzymanymi papierami najlepiej udać się do inspektorów Starostwa Powiatowego w Wieliczce (wydział budownictwa Sienkiewicza 13)i dopytać u źródła (gdyż to oni wydają PnB).

 

Pzdr

 

Dzięki za odpowiedź. Tak też pewnie zrobię. Długo się czeka na wydanie warunków zabudowy w gminie Wieliczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam szanownych grupowiczów.

Czy ktoś z was buduje może Dom w Kalateach 2 z Archonu lub Kajtka z Domowych klimatów??

Czy ktoś z was adoptował może poddasze?? Jakie sa koszty takiej przyjemności (chodzi o adaptacje poddasza w Kajtku).

Rozpatruje wszystkie za i przeciw obu projektów i nie mogę sie zdecydować.

 

Będe wdzieczny za wszelkie uwagi i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za darmo wełnę szklaną, była rozłożona na strychu w domu jednorodzinnym przez dwa lata, ale strych przerabiamy i chcę się jej pozbyć. Nie jest spleśniała itp. Wełna jest zapakowana w siatkach foliowych. Rozłożona była na 130 metrach kwadratowych o miąższości 20-30 cm. Czyli jest tego ponad 25 metrów sześciennych. Odbiór w okolicy Wieliczki

Wełna już zarezerwowana do soboty, jak się ta osoba nie zgłosi to odezwę się do kolejnych osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o jakiś kontakt do solidnej ekipy od elewacji, wszystko jest już gotowe, trzeba tylko położyć sam tynk. Niestety ale ekipy z białej listy muratora nie są chyba jednak tak solidne jak piszą inni. jedna ekipa, na dzień przed rozpoczęciem prac podniosła sobie cenę o 40% (więc ich pogoniliśmy), inni mieli oddzwonić ale chyba aż tak bardzo na robocie nie zależy, bo do tej pory się nie odezwali a jak się do nich dzwoni to nie odbierają. A jedna ekipa wyceniła się tak jakby miała wszystko robić od początku czyli styropian, klej, siatka, grunt i tynk. A ja mam wszystko przygotowane, tylko tynk trzeba położyć, więc bez przesady.

 

Jeśli ktoś miał fajną ekipę i może polecić bardzo proszę o pilny kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do oddania ziemię (z wykopu pod piwnice ale zmieszana z uprawką nawet pół na pół), sprawa dość pilna gdyż koparka już pracuje a ziemi ubywa, mile widziany własny transport (wtedy ziemia z załadunkiem GRATIS) w przeciwnym wypadku należy poryć koszt transportu, który jest na miejscu, to opcja tylko dla miejscowych Grupowiczów. Z racji mocno napitego harmonogramu kontakt raczej telefoniczny 509 981 581.

 

P.S

 

Miejsce odbioru Przebieczany 300m od Kapliczki (tuż obok budki telefonicznej).

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby zainteresowany b. dobrą ekipą od tynków zewnętrznych to z czystym sumieniem mogę polecić brygadę Popardowskich. Ja wzięłam do nich kontakt z białej listy z muratora i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie ma się czego przyczepić. Robią bardzo dokładnie, wszystko sobie poobklejali, więc nic nie zabrudzili i sprzątają po sobie. Nie lubimy z mężem ekip bo zawsze coś z nimi nie tak, ale ta była wyjątkowo sprawna:)Tynk położony równo, super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalizuje właśnie zakup działki budowlanej w Koźmicach Małych. Jak wszystko dobrze pójdzie to do 2 tygodni powinienem mieć akt własności. Potem oczywiście będziemy się starać uzyskać pozwolenie na budowę i startować z budową. Może podpowiecie w jakiej kolejności to zrobić najszybciej. Wypis i wyrys z planu miejscowego już się robią. Pewnie po zakupie w pierwszej kolejności trzeba będzie załatwić warunki dostawy mediów i równocześnie umówić geodetę na zrobienie mapki do celów projektowych. Potem pewnie architekt? Cos jeszcze mozna rownoczesnie zalatwiac?

 

Jakiego geodete i architekta mozecie polecic w Wieliczce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...