Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Możecie polecić jakiegoś architekta w okolicach Wieliczki? Działka jest w gminie Wieliczka. Mniej więcej zrobiłem rozeznanie w samej Wieliczce i zastanawiam się czy nie znajdę kogoś tańszego w okolicy. W samej Wieliczce stawki są około 1800-2000PLN za samą adaptację typowego projektu... (bez szamba, wjazdu, instalacji). Do tego często jeszcze doliczają geologa czyli około 400PLN.

Jak znacie kogoś tańszego i sprawdzonego to będę wdzięczny za kontakty.

 

A przy okazji pytanie. Co bardziej polecacie zamówić w biurze od razu cały komplet projektu czyli łącznie z instalacjami, szambem, wjazdem czy też robić sobie to osobno znajdując osobnych projektantów do poszczególnych instalacji. W jednym z biur w Wieliczce krzyczą sobie za taki pakiet 4500PLN.

 

Przyłącza /gaz, woda, kanalizacja/ zapłaciłem 1000 zł. Adaptację robił mi fajny gość z Wieliczki za 1600 ale to było rok temu - jak chcesz to prześle namiary na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjmę ziemię ok. 20 m3 do rozplantowania może być glina piaszczysta lub podobna bez większych zanieczyszczeń.

 

Jezeli mieszkasz blisko Wegrzc, Strumian to spróbuj dogadac sie z Wąs-Budem. Robia teraz kalalizę w tamtych rejonach i chetnie sie pozbywają ziemi. Do mnie przywieźli ok. 70 m3. I kosztowalo to tylko 0,7l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Poszukuję osób w okolic NIepołomic, Wieliczki, mile widziani również Krakowiacy do stworzenia grupy zakupowej.

Budowanie do SSO w bardzo wielu przypadkach i zaplanowanych na budowę materiałach nie różni się praktycznie niczym, a dzięki robieniu zakupów na kilka budów można uzyskać dużo lepsze rabaty.

Wymiana spostrzeżeń i informacji związanych z materiałami, składami i ekipami jest bezcenna :)

 

Co sądzicie o takim projekcie??

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...