Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Podłączam się pod pytanie i po raz kolejny pytam-czy ktoś ma znajomego, solidnego i porządnego murarza-ew tak jak u yuro-murarz plus pomocnik. Bardzo go potrzebujemy na wrzesień. Kontakt: 500 57 86 17. 513 520 969

 

Fundament murowałem z bloczków betonowych, byłem pomocnikiem trzech murarzy, z których tylko do jednego nie miałem zastrzeżeń (reszta: pił, przychodził jak chciał). Jeśli aktualne - to jego nr:500132523.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich.

My właśnie zakończyliśmy stan deweloperski w Wieliczce. Poradźcie proszę, gdzie robiliście (bądź kupowaliście) meble do kuchni i gdzie kupowaliście parkiet.

Za wszelkie odpowiedzi z góry bardzo dziękuję.

 

Mam pytanie: szukam ekipy od tynków takiej solidnej. Jak Wasza? Bardzo proszę o pomoc.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Powoli trzeba sie rozgladac za materialami na dach. Mam nastepujace pytania:

1. Gdzie kupowaliscie drewno na wiezbe dachowa? Jaka aktualnie cena?

2. Gdzie kupowaliscie dachowki? W naszym przypadku bedzie to prawdpodobnie cementowa BRAAS.

 

Jesteśmy brygadą z gór budujey domy od podstaw łącznie z dachcem drzewo impregnowane z transportem 800 zł m3

a dachówkę polecam w firmie Bratex w wieliczce mogę pomóc z rabatami 513 692 846

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziliśmy, że do fundamentów nie potrzebujemy murarza. Może na przyszły rok, ale to też w fazie planów. Coraz bardziej dzięki Panu skłaniamy się do porothermu. Pozdrawiam :)

 

Zapraszam na budowę w tym momencie: od zew ocieplam styropianem a w środku tynkuję. Wszystkie plusy budowania z dryfixa widoczne od zew i wew. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

PILNE

 

poszukuję tynkarza (moze byc 1 tynkarz i pomocnik) lub mala ekipę tynkarska ktora wykona tynki wewnetrzne cementowo-wapienne w rozsadnej cenie (nie zalezy mi aby tynki byly wykonane w tempie ekspresowym, tynkowanie moze trwac i 2 tyg byle nie kosztowalo to fortuny). jesli ktos moze mi takich tynkarzy polecic to bardzo bede wdzieczna.

pozdrawiam i zycze udanej pogody na budowach oraz szerokich strumieni funduszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...