Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja wlasnie zamowilem wiezbe w tartaku kolo Wieliczki - 780zeta za m3 z impregnacja i transportem.

 

Obdzwonilem kilka tartakow w okolicach Kasiny, Limanowej i Myslenic i generalnie ceny z impregnacja i transportem do Wieliczki byly w przedziale 750-780. Ponizej 750 nigdzie nie znalazlem :)

 

Witam

Czy ktoś teraz robił dach? Ile płaciliście za więźbę dachową? (za m3?) i z jakiego tartaku lub składu kupowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno mnie tu nie był, ale może pomożecie.

Czy ktoś z was wie gdzie w Krakowie lub okolicy kupić takie elementy na słupki ogrodzeniowe i podmurówki? Chodzi o ten konkretny wzór

 

będę wdzięczna za pomoc jeśli ktoś widział je na jakimś składzie lub wie gdzie takie produkują.

 

 

http://images36.fotosik.pl/233/66ac8f08e1797af6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam do sprzedania stal zbrojeniową - pozostałość po mojej budowie,

jest tego (w przybliżeniu):

- fi6 -gładka - 90-100szt. x6m

- fi 8 -żebrowana-3szt x12m

-fi 10 -żebrowana - 8szt x12m, 2x6m, 30x3m, 150x 1-1,5m

-fi 12 -żebrowana- 23szt x12m.

łącznie ok. 600kg

 

Odbiór ok. Wieliczki, cena ok 2000 za tone tj. 1200za całość

tel. 516023616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zapytanie, gdzie w naszych okolicach Wieliczka-Niepołomice-Kraków kupowaliście pokrycie dachowe tj.dachówkę i cały dodatkowy osprzęt potrzebny do przykrycia dachu ??? Chodzi mi o nie tylko o dobre ceny ale też taką rzetelność przy wycenie i załatwieniu wszystkiego aby nie biegać przy robocie za każdym drobiazgiem na skład! I jeszcze jedna prośba, zapytanie: jaką dachówkę polecacie (producent, typ, cena-jakość itp...) ????

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zapytanie, gdzie w naszych okolicach Wieliczka-Niepołomice-Kraków kupowaliście pokrycie dachowe tj.dachówkę i cały dodatkowy osprzęt potrzebny do przykrycia dachu ??? Chodzi mi o nie tylko o dobre ceny ale też taką rzetelność przy wycenie i załatwieniu wszystkiego aby nie biegać przy robocie za każdym drobiazgiem na skład! I jeszcze jedna prośba, zapytanie: jaką dachówkę polecacie (producent, typ, cena-jakość itp...) ????

Pozdr!

Polecałam już na Biało-czarnej liście - http://www.dach-styl.com.pl/ Wyliczają ilość dachówki i dodatków na podstawie rysunku z projektu. U nas się chyba wszystko zgadzało - było tylko dachówki podstawowej za dużo, ale przyjechali i odebrali to co zostało (i to bez dodatkowych kosztów). Dachówkę mamy Brass Bałtycką. Kupowaliśmy u nich też rynny Galeco i okna dachowe. Dali nam taki rabat, że nie opłacało nam się nawet tych okien kupować przez allegro, bo dostarczali wszystko za darmo (do Trąbek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...