Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Witam

Szukam kogoś do poprawienia zamontowanych już okien dachowych - źle wykonano obróbkę folia paroprzepuszczalną - dotychczasowi wykonawcy nie poradzą sobie choćby nie wiem ile im zapłacono. Nie chciałbym w przyszłości z tego powodu remontować poddasza. 6 okien zamontowano - dom w stanie surowym zamkniętym, termin do ustalenia, miejscowość Kornatka k/Dobczyc. zdjęcia mogę przesłać na emaila. 604590553

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Szukam kogoś do poprawienia zamontowanych już okien dachowych - źle wykonano obróbkę folia paroprzepuszczalną - dotychczasowi wykonawcy nie poradzą sobie choćby nie wiem ile im zapłacono. Nie chciałbym w przyszłości z tego powodu remontować poddasza. 6 okien zamontowano - dom w stanie surowym zamkniętym, termin do ustalenia, miejscowość Kornatka k/Dobczyc. zdjęcia mogę przesłać na emaila. 604590553

 

Moge polecic moja ekipe od dachu sa z okolic Wieliczki - ZBIGNIEW PIWOWAR TEL: 604-385-713

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponawiam prośbę do Was: Czy ktoś był lub jest na bieżąco z przyłączem wodociągowym do nowo budowanego domu w gminie Niepołomice??? Chodzi mi o informację jakie są ceny oraz namiary na jakiegoś wykonawcę, tak aby to w miarę poszło sprawnie. Dajcie znać! Proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam :)

Jesli ktos zainteresowany jest fachowym wykonaniem elewacji zewnetrznej polecam Pana Stanislawa Wisniewakiego 660-972-144 , solidnie wykonane prace , porzadek na budowie , termonowosc , bardzo przystepne ceny . Panowie klada rowniez gladz ( tradycyjn i bezpylowa ) , maluja sciany , tapetuja ... O szczegoly prosze pisac na priv.... chetnie odpowiem .

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Firma Projektowa Archiplan - architekt Piotr Dziobek.

Witam oferuję swoje usługi w zakresie projektowania domów indywidualnych, adaptacji projektów gotowych, załatwiania wszelkich formalności do pozwolenia na budowę. Zapraszam do współpracy.

http://www.archiplan.org.pl

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponawiam prośbę do Was: Czy ktoś był lub jest na bieżąco z przyłączem wodociągowym do nowo budowanego domu w gminie Niepołomice??? Chodzi mi o informację jakie są ceny oraz namiary na jakiegoś wykonawcę, tak aby to w miarę poszło sprawnie. Dajcie znać! Proszę!

 

Na wstępie witam wszystkich :)

Planuje budować się w Śledziejowicach - projekt jest, pozwolenie na budowę też, teraz kwestia kredytu - budować będę dom szkieletowy (prefabrykat), wiec jeszcze chwilę czekam na into ze szczegółami do dofinansowania dla domów energooszczędnych (mój po obliczeniach ma mieć Ek<10, pozostaje kwestia wymaganych parametrów indywidualnych urządzeń.

 

Ja jestem na etapie szukania ekipy która zrobiłaby mi przyłącze wody - długość ok 20m (wzdłuż drogi wewnętrznej nieutwardzonej). Pierwsza wycena jaką otrzymałam to 8100 na etap I ze studzienką na okres budowy, po wybudowaniu - przesunięcie studzienki do domu, liczników itp (1500). Cena bez opłat w wodociągach.

 

Jak to wyglądało u was, zwłaszcza tych, którzy już przyłączyli wodę. Także ile musieliście czekać na przyłącz prądu ile kosztował?

Też się zastanawiam jak zrobić prąd budowlany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dla Mnie to jakaś absurdalna cena!!! 8100 za 20m wodociągu !!! To chyba rurę dają ze złota ??? Ja mam do zrobienia 50m i myślałem zmieścić się w granicach 4 tyś zł. ! Z tymi przyłączami to teraz okazuje się że jest coraz gorzej. Nie dość że później płaci się co miesiąć grube pieniądze za wodę i KANALIZACJĘ !!! to jeszcze teraz jest tyle problemów, aby się podłączyć!!! Z prądem jest też nie ciekawie, bo może za przyłącze jest stała opłata ( u mnie za 12kW to ok.2000zł)

Ale taryfa za prad budowlany jest CHORA!!!!! A przejście na normalną taryfę jest możliwe dopiero po odbiorze domu!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Dołączamy do tej grupy również.

My zaczynamy budowę jak tylko dostaniemy pozwolenie,domku ale trochę innego bo szkieletowego w Trąbkach,gmina Biskupice.

Domek to Anielski Dwór w wersji lustrzanej,szkielet.

 

Witam i pozdrawiam po sąsiedzku :)

Domek tez w Trąbkach, projekt "Dom w groszku 2G lustrzane odbicie"

jesteśmy na etapie instalacji elektrycznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam po sąsiedzku :)

Domek tez w Trąbkach, projekt "Dom w groszku 2G lustrzane odbicie"

jesteśmy na etapie instalacji elektrycznych :)

 

Witam i pozdrawiam z Pawlikowic.

Jeżeli robicie wentylacje mechaniczną, to warto pomysleć o kablu do sterownika. Po tynkach jest sporo prucia, albo lokalizacja kompromisowa.

Generalnie na tym etapie najlepiej wykonać przebicia na przewody wentylacyjne, jeżeli nie były przygotowane wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...