Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Z tego co mi wiadomo, to u nas nikt z sąsiadów nie ma ocieplonych rur, wystarczy że są na głębokości ok.150 cm

 

A jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa. Za co się płaci? Bo u nas jest tak że rury będą poprowadzone wzdłuż drogi od sąsiada, jakieś kilkanaście metrów i na wysokości naszej działki wodociąg się skończy, ale mają zrobić z możliwością dalszej rozbudowy. Natomiast do nas do domu od tej końcówki będzie ok.17 metrów. I teraz czy płacimy za podłączenie tylko do domu czy za cały odcinek od sąsiada aż do domu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Deski szalunkowe raczej kup nowe, bo każdy docina wg swoich potrzeb, do tego gwoździe w deskach uzywanych - będziesz sam wyciągał?? A raczej nikt nie ma 7 kubików desek "nówek". Do tego koszty transportu a i tak pewnie będziesz musiał dokupić, w efekcie co oszczędzisz na początku to potem z dokładką dopłacisz. Szkoda zachodu przy takiej ilości.

Mogę Ci polecić porządny tartak, brałem od nich deski szalunkowe, stemple a teraz szykują mi dach. Cena za deski szalunkowe u nich to 500 zł za kubik z transportem oczywiście. Taniej raczej na 100% nie kupisz, a jeśli już to nie wiadomo jak z jakością. Jak coś pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci polecić porządny tartak, brałem od nich deski szalunkowe, stemple a teraz szykują mi dach. Cena za deski szalunkowe u nich to 500 zł za kubik z transportem oczywiście. Taniej raczej na 100% nie kupisz, a jeśli już to nie wiadomo jak z jakością. Jak coś pisz na priv.

 

Kolego o którym tartaku prawisz?

 

Tego CREATONA to skąd bierzesz? Myślę o DOMINO, ale niestety do tej pory nie znalazłem wystarczająco dobry warunków :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo. 400zł wytyczenie po obrysie wraz z wysokościami, chłopaki mają sprzęt i renomę w Wieliczce.

 

Pytanie tylko za co te 400 zł, bo ja miałem w cenie 500 zł wytyczone wszystkie osie i zrobione wszystkie ławice, dodatkowo wyznaczoną drogę wjazdową na działkę.

 

Bez drogi i osi, faktycznie jest 400 zł.

 

Swoją drogą ciężko żeby geodeta nie miał sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania ponad 120 stempli, wysokość 280 - 285 cm

Cena za całość 600 zł - odbiór własny z Niegowici

 

Stempli może być nawet ponad 130 szt., ale nie chce mi się liczyć, więc cena jest za 120 szt. a wszystko ponad to - gratis :-)

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=208228&d=1377366152

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=208229&d=1377366159

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=208230&d=1377366165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Też mi się wydawało, że musi być jakaś różnica ze względu na ilość "miąższu", a więc twardość drewna.

Jeszcze nie spotkałam się z brakiem różnicowania w cenie typów drewna. Zwykle np świerk jest droższy od sosny. Nie wszystkie tartaki mają jodłę.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bialej listy
dopisuje ekipe od ogrodzenia Panowie wlasnie ukonczyli prace u mnie , zlecenie polegalo na kompleksowym wykonaniu prac czyli wylanie 160 mb fundamentu + ulozenie ok. 10 000 szt . klinkieru + wykonanie i montaz 52 slupkow , 63 szt. przesel , bramy przesuwnej i 3 furtek . Solidna , uczciwa ekipa , doslownie zero zmarnowanego materialu , swietny kontakt mailowo - telefoniczny , ekipa wykonuje rowniez roznego rodzaju balustrady , porecze , konstrukcje stalowe schodow - generalnie kowalstwo bardziej lub mniej artystyczne na indywidualne zyczenie klienta
:)
.

Pan Michal Budzik 505 - 305 - 475
begin_of_the_skype_highlighting
http://forum.muratordom.pl/skype-ie-addon-data://res/numbers_button_skype_logo.png
505 - 305 - 475 BEZPŁATNIE end_of_the_skype_highlighting
- ogrodzenia , kowalstwo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na zbyciu ok. 250 szt. pustaka POROTHERM 30 P+W, w tym dwie pełne palety po 80 szt., nawet nie rozpakowane.

Pustaki są oczywiście całe, kupione dwa tygodnie temu. Zostały nam bo za źle obliczyliśmy zapotrzebowanie...

Cena 3,80 zł za sztukę. Transport i załadunek we własnym zakresie, odbiór z Niegowici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...