Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Z tego co nam architektka powiedziała w Wieliczce wymagają tych badań, więc my zamówiliśmy geologa. Znalazłam artykuł na ten temat, iż badania są obowiązkowe, jednak nie ma przytoczonej podstawy prawnej.

 

khttp://regiodom.pl/portal/porady/nieruchomosci/badania-geotechniczne-sa-obowiazkowe-po-co-sie-je-robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z tego co nam architektka powiedziała w Wieliczce wymagają tych badań, więc my zamówiliśmy geologa. Znalazłam artykuł na ten temat, iż badania są obowiązkowe, jednak nie ma przytoczonej podstawy prawnej.

 

khttp://regiodom.pl/portal/porady/nieruchomosci/badania-geotechniczne-sa-obowiazkowe-po-co-sie-je-robi

 

Oki dzięki za info.

 

W sumie większość projektantów których pytałem to potwierdza, a zwłaszcza w przypadku Wieliczki

Nie ma co się szczypać lepiej to zrobić na etapie adaptacji niż potem jeśli okaże się że jednak wymagają :yes:

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam,

mam pytanie odnośnie wyłączenia gruntów z produkcji rolnej czy komuś może została naliczona opłata z ta i w jakiej wysokości. Wiem że do 5 arów jest bezpłatnie ale niestety u nas możemy się nie zmieścić w tym i zastanawiam się czy nam naliczą opłate a jesli tak to w jakiej wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośnie wyłączenia gruntów z produkcji rolnej czy komuś może została naliczona opłata z ta i w jakiej wysokości. Wiem że do 5 arów jest bezpłatnie ale niestety u nas możemy się nie zmieścić w tym i zastanawiam się czy nam naliczą opłate a jesli tak to w jakiej wysokości.

 

Witaj,

 

Ja w tym roku dostałem już nowy podatek choć na działce dopiero fundamenty stoją. Do tej pory płaciłem około 30pln, obecnie prawie 300pln na rok.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff udało się ponoć nie naliczą nam opłat za odrolnienie :) w poniedziałek mamy mieć decyzję do odbioru.

ale pojawiła się kolejna zagłostka dostalismy warunki przyłączenia gazu a tam rozbudowa sieci i teraz mam pytanie czy ktoś z was tez miał z tym do czynienia i czy koszt ktory jest podany na warunkach to jest calkowity koszt jaki mamy ponieść żeby przyłączyli nam gaz do działki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Możecie podac namiary na jakiegos dobrego fliziarza z okolic Wieliczki / Krakowa?

Mam do skończenia domek a czasu już brakuje - żonka niedługo rodzi i powiedziała że do mieszkania z dzieckiem nie wróci :p

Namiary mailowe [email protected]

 

Krzysiek Mucha z Niegowici, robił u nas kotłownie, łazienkę i kuchnie, jeszcze będzie robił drugą łazienkę. Podaje nr do niego 513 485 557 (możesz powołać się na Roberta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...