Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

witam, czy ktoś jest zorientowany w cenach Maxa i porothermu na okolicznych (okołowieliczkowych) składach. Na składzie w Gdowie max 3,80zł i straszą szaleństwem podobnym do tego z ostatniej wiosny.

 

dobre ceny mają też w Maxbudzie w Sierakowie, ale nie wiem czy maja maxy

po porównaniu cen z Wieliczki i południa czyli okolic Raciborska to jednak tam jest najtaniej w większości przypadków, problemy jedynie mam z przywiezienim wtedy kiedy to ja chcę choć nie mają do mnie zbyt daleko (chyba się im nie chce i przez to muszę przewozić niektóre pilne rzeczy moim TICO - tak dobrze czytacie daewoo tico :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

TICO to porządne auto i mało pali.

To ile palet cementu na raz weźmiesz :D

palet dobre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

więcej niż około 100kg staram się nie brać - oszczędzam autko - acha dodam że jest tanie w eksploatacji bo jest zagazowane :lol:

 

no właśnie w Maxbudzie jest problem z tym transportem bo do mnie to już im za daleko chociaż nie moge powiedzieć jak robiłam wieksze zakupy to przywieźli. A jak robię mniejsze zakupy to ładuje w moją nieocenioną "cytrynkę" (citroen C15). Paleta pustaków wchodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie:

Kupował ktoś może ostatnio okna i orientuje się, gdzie mają jakie promocje ?

Ja jestem nastawiony na Oknoplusa (OKNO+), ale jeszcze nie ostatecznie.

Czy po nowym roku będą mniejsze upusty czy raczej teraz jest max co można uciąć z ceny ?

 

W wiekszości punktów teraz maja najwieksze upusty (odbiór okien w styczniu). Uprzedzano mnie, że końcem grudnia i po nowym roku będą juz mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie:

Kupował ktoś może ostatnio okna i orientuje się, gdzie mają jakie promocje ?

Ja jestem nastawiony na Oknoplusa (OKNO+), ale jeszcze nie ostatecznie.

Czy po nowym roku będą mniejsze upusty czy raczej teraz jest max co można uciąć z ceny ?

 

W wiekszości punktów teraz maja najwieksze upusty (odbiór okien w styczniu). Uprzedzano mnie, że końcem grudnia i po nowym roku będą juz mniejsze.

w sobotę w takim razie atakuję punkty okienkowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzwoniłem dzisiaj po Wieliczce po urzędach bo ponoć były jakieś spotkania odnośnie dofinansowania do solarów.

Nie wiem jak to będzie ale dano mi do zrozumienia, że raczej to będą chcieli dla instytucji dać a nie dla mieszkańców domków jednorodzinnych.

Tak czy inaczej narazie czekają na środki i jak będą to będą coś informowali.

 

Oczywiście solary solarami, ale mi bardziej zależy na informacji o dofinansowaniu do oczyszczalni ścieków i kotła ekologicznego.

 

W sprawie oczyszczalni jest lepiej bo już coś tam kombinują, zapisują na listę do zeszyciku, ale oczywiście kasy nie ma. Jak będzie to będą informowali, ale nie wcześniej niż w połowie roku przyszłego coś będzie wiadomo ponoć.

 

Co do kotłów to tak tylko łudziłem się i zapytałem, ale oczywiście nie ma nie będzie i nigdy nie było kasy na takie coś jak ekologiczny kocioł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie oczyszczalni jest lepiej bo już coś tam kombinują, zapisują na listę do zeszyciku, ale oczywiście kasy nie ma. Jak będzie to będą informowali, ale nie wcześniej niż w połowie roku przyszłego coś będzie wiadomo ponoć.

 

 

Moge prosic o bliższe informacje gdzie i kto zapisuje? Ja na 100% montuję oczyszczalnię więc byłoby miło gdyby część kosztów zwrócili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie oczyszczalni jest lepiej bo już coś tam kombinują, zapisują na listę do zeszyciku, ale oczywiście kasy nie ma. Jak będzie to będą informowali, ale nie wcześniej niż w połowie roku przyszłego coś będzie wiadomo ponoć.

 

 

Moge prosic o bliższe informacje gdzie i kto zapisuje? Ja na 100% montuję oczyszczalnię więc byłoby miło gdyby część kosztów zwrócili.

zapisać się można dzwoniąc do wydziału inwestycji 278 23 66 przełączyli mnie chyba do Pani Ptak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie oczyszczalni jest lepiej bo już coś tam kombinują, zapisują na listę do zeszyciku, ale oczywiście kasy nie ma. Jak będzie to będą informowali, ale nie wcześniej niż w połowie roku przyszłego coś będzie wiadomo ponoć.

 

 

Moge prosic o bliższe informacje gdzie i kto zapisuje? Ja na 100% montuję oczyszczalnię więc byłoby miło gdyby część kosztów zwrócili.

zapisać się można dzwoniąc do wydziału inwestycji 278 23 66 przełączyli mnie chyba do Pani Ptak

 

zadzwoniłam i zapisałam sie na liste i przy okazji przemaglowałam Panią. I okazuje się, że to nie jest dofinansowanie tylko oni takie oczyszczalnie buduja we własnym zakresie a właściciel domu partycypuje w kosztach (okol 20-25%)

Tak było poprzednio. Jak oczyszczalnia biologiczna kosztowąła 10tys. to płaciło sie 2-2,5tys.

Tylko niestety to na razie nic konkretnie nie wiadomo. Może będą cos wiedzieć luty/marzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie oczyszczalni jest lepiej bo już coś tam kombinują, zapisują na listę do zeszyciku, ale oczywiście kasy nie ma. Jak będzie to będą informowali, ale nie wcześniej niż w połowie roku przyszłego coś będzie wiadomo ponoć.

 

 

Moge prosic o bliższe informacje gdzie i kto zapisuje? Ja na 100% montuję oczyszczalnię więc byłoby miło gdyby część kosztów zwrócili.

zapisać się można dzwoniąc do wydziału inwestycji 278 23 66 przełączyli mnie chyba do Pani Ptak

 

zadzwoniłam i zapisałam sie na liste i przy okazji przemaglowałam Panią. I okazuje się, że to nie jest dofinansowanie tylko oni takie oczyszczalnie buduja we własnym zakresie a właściciel domu partycypuje w kosztach (okol 20-25%)

Tak było poprzednio. Jak oczyszczalnia biologiczna kosztowąła 10tys. to płaciło sie 2-2,5tys.

Tylko niestety to na razie nic konkretnie nie wiadomo. Może będą cos wiedzieć luty/marzec

no zapomniałem napisać racja gmina kupuje i przekazuje właścicielowi i nawet nie wiem czy nie dopiero po 5 latach, ale może się mylę. oczywiście przez te 5 lat jest u nas i my użytkujemy, ale chyba jakieś przeglądy robią i sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...