Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Witam, czy ktos z szanownych forumowiczow doradzilby czy lepiej wykonac tynk maszynowo czy metoda tradycyjna? Jakie sa roznice w jakosci, cenie itd.. co o tym myslicie?? No i ewentualnie jakies namiary na ekipy. Wiem, ze juz troche tu na forum na ten temat bylo. Za wszelkie info bede bardzo wedzieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, czy ktos z szanownych forumowiczow doradzilby czy lepiej wykonac tynk maszynowo czy metoda tradycyjna? Jakie sa roznice w jakosci, cenie itd.. co o tym myslicie?? No i ewentualnie jakies namiary na ekipy. Wiem, ze juz troche tu na forum na ten temat bylo. Za wszelkie info bede bardzo wedzieczny.

Witam

na początek polecam "Małopolska - biała i czarna lista wykonawców." tam znajdą się napewno jakieś kontakty, a czy tradycyjne czy gipsowe to sam nie wiem

http://forum.muratordom.pl/malopolska-biala-i-czarna-lista-wykonawcow,t65420.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem gościa z wodociągów z Wieliczki który robił mi podłącz wody zapłaciłem 500zł za robote+material i koparka 40 metrów przyłącza . Robi wszystko łącznie z podłączeniem do sieci. jedyny minus to to że robi to po pracy i całą robote kończyliśmy do żarówki

 

Czy mogę prosić o namiary na tego człowieka od przyłącza, właśnie kogoś szukam a człowiek z wodociągów to chyba najlepsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przygarnięcie mnie do Waszej Grupy!

Większość z Was już kończy budowę, a ja... szukam Porothermu. :cry: . Ceny dochodzą już do 7.95/szt za 25kę i co gorsza prawie nigdzie nie ma jej na stanie. :-?

A może ktoś byłby na tyle przyjazny i podesłał mi namiary na sprawdzoną ekipę wykonawczą :D ? Na białej liscie jest tylko info o jednej firmie i już zajętej?

Pięknie proszę, pomóżcie :cry:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przygarnięcie mnie do Waszej Grupy!

Większość z Was już kończy budowę, a ja... szukam Porothermu. :cry: . Ceny dochodzą już do 7.95/szt za 25kę i co gorsza prawie nigdzie nie ma jej na stanie. :-?

A może ktoś byłby na tyle przyjazny i podesłał mi namiary na sprawdzoną ekipę wykonawczą :D ? Na białej liscie jest tylko info o jednej firmie i już zajętej?

Pięknie proszę, pomóżcie :cry:

 

Pozdrawiam

 

Spróbuj zadzwonić pod numer 605 263423 , 0122816554 skład jest w Woli Batorskiej ja u nich kupowałem 30ke w dobrej cenie. Cały material sciagalem od nich woźili bez problemu na telefon.Telefon brygady prześle ci na priva, robia wszystko łącznie z dachem tylko niewiem jak stoją z czasem.

 

 

Puszczam namiar na faceta który robi wode bo widze że jest duże zainteresowanie. Cygal Józef 886687547

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pomyśleć o parapetach wewnętrznych i tu mam dylemat: kamien, drewno, konglomerat czy jeszcze cos innego...? Ma ktoś rozeznanie w tym temacie? Może nawet w cenach?

I takie pytanie, dość banalne, ale... do czego dopasowuje się kolor parapetów?

 

Z moich poszukiwan wyszlo mi - parapety drewniane w kolorze okien, lub parapety marmurowe (lub podobne) jasniejsze bardziej pod podloge.

 

Ceny drewnianych to od 300 zl za m2 sosna do 510 zl za m2 dab

 

pzdr

dada_krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie pytanie, dość banalne, ale... do czego dopasowuje się kolor parapetów?

 

Może do koloru oczy Właścicielki ? :D :D :D

Kiedy ja wolę be-żowe, czy jakoś tak;)

 

dada_krk

Dzięki za podpowiedź;)

Do drewna jednak nie jestem przekonana. Chyba będzie konglomerat. W poniedziałek badam teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po weekendzie.

U mnie praca wre.... W czwartek i sobote instalatorzy kończyli układanie instalacji co, odkurzacza i podłogówki. Dziś i jutro zalewają wylewki... :D nareszczie... :lol:, więc pewien etap bedzie zakończony.

No i Huuuuura Enion nareszcie wystawił mój przyłącz na przetarg :D , wię c sa szanse, że niedługo będziemy mies własny prąd....

 

Ibryndal możesz dać znać jak u Ciebie wyglądał ten przylącz i koszty bo ja też mam skrzynke na słupie i czy masz juz gotowy?

 

po prawie 3 miesiącach od zlożenia dokumentów moje pozwolenie na budowę przyłącza i lini zalicznikowej stanie sie prawomocne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po weekendzie.

U mnie praca wre.... W czwartek i sobote instalatorzy kończyli układanie instalacji co, odkurzacza i podłogówki. Dziś i jutro zalewają wylewki... :D nareszczie... :lol:, więc pewien etap bedzie zakończony.

No i Huuuuura Enion nareszcie wystawił mój przyłącz na przetarg :D , wię c sa szanse, że niedługo będziemy mies własny prąd....

 

Ibryndal możesz dać znać jak u Ciebie wyglądał ten przylącz i koszty bo ja też mam skrzynke na słupie i czy masz juz gotowy?

 

po prawie 3 miesiącach od zlożenia dokumentów moje pozwolenie na budowę przyłącza i lini zalicznikowej stanie sie prawomocne :wink:

 

gość zamontował skrzynkę i uziemił ją oraz poprowadził kabel na jakichś zaciskach w peszlu od góry do skrzynki. koszt za skrzynkę, uziemienie jej i podłączenie z przewodem tym z góry 1100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz częściej zastanawiam się nad zainstalowaniem szamba.

miał być POŚ, ale mało miejsca na działce a cena POŚ-a jest 2x większa od szamba.

dochodzi koszt wywożenia, ale kalkuluję, że nie będzie tak źle.

narazie skłaniam się do takiego rozwiązania http://www.probud.pl/szambo12.htm#wyrob

czekam na ofertę ile by kosztowało z transportem bo samo kompletne szambo kosztuje 2500zł netto - 12m3.

może ktoś ma szambo i podzieli się doświadczeniem

gzajac ma z tej firmy tylko chyba jeszcze nie mieszka w domu (za 3 miesiące ma być przeprowadzka - taki ma opis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz częściej zastanawiam się nad zainstalowaniem szamba.

miał być POŚ, ale mało miejsca na działce a cena POŚ-a jest 2x większa od szamba.

dochodzi koszt wywożenia, ale kalkuluję, że nie będzie tak źle.

narazie skłaniam się do takiego rozwiązania http://www.probud.pl/szambo12.htm#wyrob

czekam na ofertę ile by kosztowało z transportem bo samo kompletne szambo kosztuje 2500zł netto - 12m3.

może ktoś ma szambo i podzieli się doświadczeniem

gzajac ma z tej firmy tylko chyba jeszcze nie mieszka w domu (za 3 miesiące ma być przeprowadzka - taki ma opis)

 

Nie mieszkam ale szambo juz przyjmuje scieki :D

Mieszkaja pracownicy i korzystaja juz z kibelka i wody biezacej.

I kociol produkuje sporo kondensatu ktory tez idzie do szamba.

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...