Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Witanko po długaśniej przerwie.... :D

 

mam pytanie odnośnie załatwiania papierkologi dotyczacej zjadu z działlki na drogę (wieliczka) ...czy ktoś juz to załatwiał? jakie są etapy? proszę o namiar na projektanta jesli takiego możecie polecic.... jesli była juz mowa o tym, to proszę o info na której stronie....bo strasznie dużo się ich natworzyło a czasu brak.... :oops:

 

Procedura jest taka jak pozwolenie na budowę. cztery projekty itd. Ja zlecałem to w biurze u p. Mariana Łukasika. Odebrałem pozwolenie na budowę w grudniu.

P.

jaki koszt ?

 

Dokładnie taraz nie pamiętam ale nic mnie nie intresowało, czyli razem z opłatami w urzędach itd to było 500-600zł ale chyba raczej 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie myśleliście o zakupie kostki granitowej na podjazdy i chodniki? Jak by kupić całą wannę ze Strzegomia czyli 24 tony to wyjdzie do 30 zł mkw. Ale dla jednego to troche za dużo bo wychodzi 7-8 mkw z tony. Może ktoś by w przyszłosci chciał dołączyć się do takiego transportu/

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany kostką granitową na przyszłość

 

skolei ja mam 540 bloczków silki E24 do sprzedania oraz stęple dł 130 cm i deski 3,2cm po szalowaniu jednokrotnym

 

To pogadamy kiedyś o tej kostce. Ja potrzebuję dopiero na jesień jak wykończę elewację. Najlepiej jest zamawiać w zimie bo taniej - wychodzi 200zł tonę (plus transport) a pakę można podzielić na dwie części czyli łatwo mozna się rozliczyć.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też troszkę rzeczy do sprzedania. Mam około 200 stempli długości wiekszość 2,7-3m, deski 32mm (raz używane) no i po wylewce zostało mi 6 opakowań włókna szklanego.

Stemple są do wzięcia już a deski musze odbić z okien. Więc myslę, że pod koniec miesiąca też bedą do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pam jeżeli chodzi o kostkę to wstępnie też jestem zainteresowany (ale najwcześniej na jesień)

 

[email protected]

 

Jeżeli chcecie sobie pooglądać strony producentów kostki to wpiszcie w wyszukiwarce KOSTKA GRANITOWA STRZEGOM a znajdziecie wielu producentów. Ja często tam bywałem i rozmawiałem z nimi. Na forum w ogłoszeniach też jest jeden, można sprawdzić, odpisze na pytania. Opłaca się brać cały samochód czyli 24t. Co do terminu to końcówka roku jest też dla mnie odpowiednia. Jak temat będzie aktualny to się skrzykniemy. Może przy tylu chętnych to trzeba będzie zamówić cały pociąg towarowy do stacji Wieliczka Rynek.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to znaczy że z całej europy tam przyjadą najpierw

i dlatego cena tam jest najlepsza?

mnie interesują beże - czy jest coś taniego w takich odcieniach?

 

Nie wiem ile jest kolorów dostępnych. Kostka jest jak pisałem podstawowa szara a do tego jako dodatki czarna i czerwona, nie wiem czy są jeszcze inne kolory. Co do blatów to odcieni jest dużo więcej. Ale najlepiej popatrz sobie na którejś ze stron producentów tam są pokazane różne wersje. A cena tam jest dobra bo to zagłębie wydobycia granitu, a przy okazji sprowadzają z całej europy bycze głazy i obrabiają bo mają sprzęt i smykałkę. Wlaściwie to jak się przejeżdza w tamtej okolicy (Strzegom, Świdnica) to co 100m jest zakład.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...