Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Macie już jakieś doświadczenia z bramami garażowymi? Cos wartego polecenia?

 

P.

 

Ja mam segmentowa z napedem z MIGASDOOR firma z Woli Batorskiej sklepy w Niepolomicach i przy Zakopianskiej na przeciwko Castoramy. Koszt lekko ponad 4 tys.(Z montazem) Czekalem 4 tygodnie

 

pzdr

dada_krk

 

OK dzięki. Właśnie sprawdzałem. Migas i Dako są w podobnej cenie. Ma ktos bramę Dako bo może wezmę komplet od nich z oknami? Ale póki co skłaniam się bardziej na Migas.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Czy ktoś robił ostatnio wylewki z mixokreta, jaki koszt?

 

 

nasze właśnie "wiążą" - kosztowało nas to za robociznę 13 zł/m2 + 2 zł/m2 za ułozenie papy

firma polecana na biało/czernej liście małopolskiej

B

 

poniewaz pyta wiele osób, umieściłam namairy na ekipę p.Marka białej liście małopolskiej

ale wklejam i tutaj:

-----------------------------------------

bardzo BIAŁA lista:

 

wylewki maszynowe miksokretem i świetną ekipą

BET-MIX

własciciel p.Marek

tel.012 397 78 15

0 501 651 600

również z układaniem papy i styropianu

 

ma chyba więcej niż jedną ekipe, u mnie był p.Piotr z kolegami

wylewki równiutkie, poziomy i ich żądane różnice zachowane

na wylewce w garażu bez obaw można myśleć o malowaniu posadzki - korekt nie potrzeba

 

ceny przyzwoite

 

terminowo, rzetelnie, kulturalnie - marzeniem byłoby spotykać tylko takie firmy

 

pozdrawiam

Baśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie napisać ile Wam wyszła cała podłoga. Czyli koszt robocizny i materiałów za stan od podłogi na gruncie do wylewki (folia, papa, styropian, itd). Oczywiście tak średnio za cały np. parter.

Pozdr

 

mogę, ale dopiero wieczorkiem :lol:

jakiś średni koszt - ceny znów szaleją, styropian znika ze składów budowlanych :o

 

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie napisać ile Wam wyszła cała podłoga. Czyli koszt robocizny i materiałów za stan od podłogi na gruncie do wylewki (folia, papa, styropian, itd). Oczywiście tak średnio za cały np. parter.

Pozdr

 

witam

u mnie równie robiła ekipa Pana Marka i opinia jest taka sama jak powyżej.

 

U mnie było 234 m2 wylewek. Piętro styrop 3cm plus 5cm wylewka, parter styrop 6cm plus 6cm wylewka. Na to zuzyłam:

cement 4t - 1720 zł

piasek ok 30t - 800 zł

papa 13 rolek - 884 zł

folia czarna 350m2 - 210 zł

styropian 11 m3 - 1630

tasma dylatacyjna 6 rolek - 130 zł

włokno - 119zł

plastyfikator - 32 zł

 

razem materiały :5525 zl czyli 23,50 m2

robocizna: położenie papy 169 zł, wylewka 234X13zł =3 042zł

ceny mogą sie delikatnie różnic bo pisałam z pamieci.

Te koszty jednak u każdego mogą wyglądać inaczej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie napisac jak wygladala u was ostatnia warstwa TYNKOW cem-wapiennych tzw szlichta.

 

pzdr

dada_krk

 

ja na szlichtę kupiłam super drobny piasek (właściwie to pyłek) no i tynkarze przy zacieraniu mieli problem bo nie było co zacierać (brak ziarna). Dla świętego spokoju dokupiłam żółty paisek workowany i mieszali oba no i wyszło całkiem dobrze.

A super drobny piasek niestety mi został :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie napisac jak wygladala u was ostatnia warstwa TYNKOW cem-wapiennych tzw szlichta.

 

pzdr

dada_krk

 

ja na szlichtę kupiłam super drobny piasek (właściwie to pyłek) no i tynkarze przy zacieraniu mieli problem bo nie było co zacierać (brak ziarna). Dla świętego spokoju dokupiłam żółty paisek workowany i mieszali oba no i wyszło całkiem dobrze.

A super drobny piasek niestety mi został :cry:

 

A gdzie kupowalas ten zolty na worki ? Czy to jest tzw ze Szczakowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie napisac jak wygladala u was ostatnia warstwa TYNKOW cem-wapiennych tzw szlichta.

 

pzdr

dada_krk

 

ja na szlichtę kupiłam super drobny piasek (właściwie to pyłek) no i tynkarze przy zacieraniu mieli problem bo nie było co zacierać (brak ziarna). Dla świętego spokoju dokupiłam żółty paisek workowany i mieszali oba no i wyszło całkiem dobrze.

A super drobny piasek niestety mi został :cry:

 

A gdzie kupowalas ten zolty na worki ? Czy to jest tzw ze Szczakowej.

 

czy on był ze Szczakowej czy nie to nawet nie wiem. Może i tak. Pojechałam na skład powiedziałam o jaki pisaek mi chodzi i kupiłam. Na wiekszości sładów powinni mieć. Ja kupowałam w Wieliczce na Gdowskiej w Budo-Macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla zaczynajacych przygode z pozwoleniami, polecam biuro projektowe malzenstwa pani Anny Taff-Czernik (012 291-50-35)i jej meza na ull Kilinskiego, znajduje sie zaraz obok Starostwa w Wieliczce. Kompetentna, posiada praktyczna wiedze o potrzebnych dokumentach, nie zrzuca obowiazkow na inwestora. Plan zagospodarowania dzialki dostalem do akceptacji w pdf-ie na maila, wiec mialem wiec czas go przemyslec w domu. Polecam dlatego ze po wykonaniu adaptacji zawsze mozna wpasc i zapytac o jakis dodatkowy szczegol, poleca tez roznych wykonawcow innych projektow typu wod-kan,elektr,gaz

 

pzdr

dada_krk

 

Dada_krk wielkie dzięki za namiary - byłem wczoraj i rozmawiałem z nimi - wygląda bardzo rozsądnie, zarówno jeśli chodzi o terminy jak i o cenę.

Pozdrawiam

Savik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...