Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kupowalem styropian po 115,- EPS 70 i 146,- EPS 100 Swisspoor. Nie tak dawno w Hebanie widzialem na sciany po 135,-

a skąd te ceny które Ty miałeś?

 

Kupowalem styropian po 115,- EPS 70 i 146,- EPS 100 Swisspoor. Nie tak dawno w Hebanie widzialem na sciany po 135,-

dziękuję za podanie cen

35zł/m2 też mam taką propozycję w sobotę ma koleś przyjechać i ściągnąć wymiary i wycenić ile by wynosiła robocizna a ile materiały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagalem od producenta przez dystrybutora z Warszawy. I tu ciekawostka - najtanszy styropian jest na Pomorzu a producenci sa na poludniu i to blisko Krakowa. W Krakowie, gdzie praktycznie jest najblizej producenta jest najdrozej :roll:

to pewnie większą ilość ?

no ale z tym to jest paranoja bo dalej a taniej, ale tacy są producenci wydżeć kasę i już, a w innym koncu kraju musza konkurować o klienta to pewnie dają niższe ceny albo niższe marże mają sprzedawcy

 

podzwoniłem i mam ceny styropianu które są pomiędzy 185-205zł brutto za m3 - FS20 i 149-165 zł brutto za m3 - FS15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagalem od producenta przez dystrybutora z Warszawy. I tu ciekawostka - najtanszy styropian jest na Pomorzu a producenci sa na poludniu i to blisko Krakowa. W Krakowie, gdzie praktycznie jest najblizej producenta jest najdrozej :roll:

to pewnie większą ilość ?

no ale z tym to jest paranoja bo dalej a taniej, ale tacy są producenci wydżeć kasę i już, a w innym koncu kraju musza konkurować o klienta to pewnie dają niższe ceny albo niższe marże mają sprzedawcy

 

podzwoniłem i mam ceny styropianu które są pomiędzy 185-205zł brutto za m3 - FS20 i 149-165 zł brutto za m3 - FS15

 

Jak dobrze, ze ja juz kupiłam nawet na ocieplenie domu mimo, że to dopiero po wakacjach, bo widzę, że ładnych parę groszy zaoszczędziłam.

Wychodzi na to, że najtańszy był na poczatku stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzwoniłem i mam ceny styropianu które są pomiędzy 185-205zł brutto za m3 - FS20 i 149-165 zł brutto za m3 - FS15

 

Troche zamieszania z oznaczeniem styropianu,

FS15 - sciany zewnetrzne

FS20 - posadzki ?

 

Cos o klasyfikacji:

EPS 50

EPS 70

EPS 100

EPS 200

 

http://www.justyr.pl/produkty.php

 

Czy dawaliscie wogole styropian pod wylewka w garazu ?

dada_krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzwoniłem i mam ceny styropianu które są pomiędzy 185-205zł brutto za m3 - FS20 i 149-165 zł brutto za m3 - FS15

 

Troche zamieszania z oznaczeniem styropianu,

FS15 - sciany zewnetrzne

FS20 - posadzki ?

 

Cos o klasyfikacji:

EPS 50

EPS 70

EPS 100

EPS 200

 

http://www.justyr.pl/produkty.php

 

Czy dawaliscie wogole styropian pod wylewka w garazu ?

dada_krk

 

było powyzej

EPS 70 - FS15

EPS100 - FS20

 

w garażu mam FS20 5cm i 8-9 cm betonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie doświadczeni

obdzwoniłem trochę betoniarni oraz składów ze stalą ale nadal mam mętlik gdzie kupić stal i beton a raczej które firmy omijać,

Jeżeli możecie to proszę o podpowiedź.

 

całą stal kupowałam w Metalbudzie (wylot z Niepołomic na Hutę), mieli dobre ceny. Można sie było dogadac jak mi jakaś stal została to zamieniali na cos co potrzebowałam, pod warunkiem, że sie im to przywiozło.

A beton w Krakbecie i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stal kupowałem na składzie w sierakowie tel 122713041

beton w cembecie 126532777 i w dobczycach 122711380

 

Stal:

Baustal ul. Lowinskiego niedaleko kombinatu

RB-Stal ul. Lowinskiego niedaleko kombinatu 012 425 97 15

 

namiar na kierowce ktory moze to dowiezc

Robert Kurek 602 336 645

 

Beton:

Nosek S.C na Wolicy

(012)645-05-96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie doświadczeni

obdzwoniłem trochę betoniarni oraz składów ze stalą ale nadal mam mętlik gdzie kupić stal i beton a raczej które firmy omijać,

Jeżeli możecie to proszę o podpowiedź.

 

Mam resztke stalo ktora zostala mi budowie:

zebrowana fi 12 375kg

prosta fi 6 175kg

 

Odcinki 6 metrowe

 

sprzedam tanio

dada_krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagalem od producenta przez dystrybutora z Warszawy. I tu ciekawostka - najtanszy styropian jest na Pomorzu a producenci sa na poludniu i to blisko Krakowa. W Krakowie, gdzie praktycznie jest najblizej producenta jest najdrozej :roll:

podzwoniłem i mam ceny styropianu które są pomiędzy 185-205zł brutto za m3 - FS20 i 149-165 zł brutto za m3 - FS15

Jak dobrze, ze ja juz kupiłam nawet na ocieplenie domu mimo, że to dopiero po wakacjach, bo widzę, że ładnych parę groszy zaoszczędziłam.

Wychodzi na to, że najtańszy był na poczatku stycznia.

ja jak zawsze przespałem i zamiast myśleć o styropianie to ja zajmowałem się pierdołami

na posadzki zakupiłem a na ocieplenie kupię na jesień i już będzie się ocieplało na jesień albo w zimie może będzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie doświadczeni

obdzwoniłem trochę betoniarni oraz składów ze stalą ale nadal mam mętlik gdzie kupić stal i beton a raczej które firmy omijać,

Jeżeli możecie to proszę o podpowiedź.

 

całą stal kupowałam w Metalbudzie (wylot z Niepołomic na Hutę), mieli dobre ceny. Można sie było dogadac jak mi jakaś stal została to zamieniali na cos co potrzebowałam, pod warunkiem, że sie im to przywiozło.

A beton w Krakbecie i wszystko było ok.

 

Czy miożesz podać namiary na Metabud ponieważ na internecie wyskakuję głownie firma ze Świątnik o tej samej nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiecie co kominy systemowe firmy Zapel kupowałem w tamtym roku w Brzesku w firmie LEŚ

http://www.edmund-les.com.pl/

przywieźli bez żadnej dopłaty a byli najbliższym przedstawicielem tego producenta.

teraz kupowałem styropian i u nich najtaniej było i za free przywiozą a z Brzeska jest kawałek, za to na składzie jednym z okolicznych mieli najtaniej (czyli drożej o 11zł od oferty z firmy Leś !!!!) i kazali sobie dopłacić 2zł do m3 za transport.

dlatego jak będziecie obdzwaniali to uwzględnijcie ten namiar i jak coś to napiszcie potem czy na innych rzeczach tez mają taniej.

 

oczywiście na składzie w okolicach Wieliczki i Krakowa boom budowlany w tym roku również czyli sprzedający rządzą :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...