Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A u mnie od wtorku zaczęli murować. Pojutrze jest plan na szalunki pod płytę stropu. Materiały kupiłem jak było tanio w zimie, a następne jak będzie tanio w jesieni. No moze tylko wcześniej czekaja mnie okna, drzwi i brama, ale to nie drożeje.

A może ktos może doradzić co kupować? Mam do wyboru po odrzuceniu innych ofert Oknoplus, Dako i Jezierski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos był na kupnie kominka podaje namiary na firmę, w której mają bardzo dobre ceny.

012 250-61-88

Firmę mają w Rabce, ale mieszkają w Łazanach.

 

Ja kupiłam u nich Lechmę 19KW z PW (wbudowany szyber i dolot powietrza).

Zapłaciłam 3700 zł brutto z transportem na miejsce, gdzie w Krakowie proponowano mi 3700 netto plus transport. No i na kominek czekałam raptem 5 dni.

Z tego co wiem maja Lechmę, Tarnawę, Invicte. Problem może być czasem tylko z obejżeniem konkretnego wkładu bo tu w Łazanach ciężko, ale ja dokładnie obejżałam sobie wkład na Klimeckiego, przemaglowałam sprzedawcę a u nich zamówiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę, że dobrze by było kupić teraz - z zimowej ścinki i niech schnie. Jak przyjdzie jesień to będzie jak znalazł. Myśle, że kupie jakieś 10-12 kubików - tak aby jeszcze na kolejny sezon było...Może ktoś chce się dołączyć / wie gdzie kupić w dobrej cenie - interesuje mnie buk a najbardziej grab(marzenie).

Mogę załatwić transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do zrobienie wodociąg około 80 metrów

Szukam jakięś ekipy kóra robi solidnie no i tanio :)

moze ma ktoś namiary

I ja przyłaczam się do prośby - ok. 100 m wodociągu

U mnie robil pan Ziobro z Podleza 600979864 tylko koparke musicie zalatwic sobie sami.

pzdr

dada_krk

mi pan Madej z Sułkowa tam mieszka w okolicach składu budowlanego Wronbud to powiedział 80zł/m2 bo mam wkrętkę a tak to niby byłoby drożej. oczywiście cena z materiałami i innymi sprawami.

Pan Ziobro jak dzwoniłem to powiedział mi, że nie robi już bo za duzo zabawy z papierkami i odbiorami, może teraz się coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[i]mi pan Madej z Sułkowa tam mieszka w okolicach składu budowlanego Wronbud to powiedział 80zł/m2 bo mam wkrętkę a tak to niby byłoby drożej. oczywiście cena z materiałami i innymi sprawami.

Pan Ziobro jak dzwoniłem to powiedział mi, że nie robi już bo za duzo zabawy z papierkami i odbiorami, może teraz się coś zmieniło.

 

Lbryndal

A czy moglbys mi podac namiary na pana Madeja?

A tak poza tym śledze budowe twojego domku i podziwiam za tempo. Bardzo fajny ten twój domek i pieknieje z kazdym dniem. Jestes jednym z niewielu z grupy wielickiej z wlasnym dziennikiem :).

pozdrawiam[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pan Madej z Sułkowa tam mieszka w okolicach składu budowlanego Wronbud to powiedział 80zł/m2 bo mam wkrętkę a tak to niby byłoby drożej. oczywiście cena z materiałami i innymi sprawami.

Pan Ziobro jak dzwoniłem to powiedział mi, że nie robi już bo za duzo zabawy z papierkami i odbiorami, może teraz się coś zmieniło.

 

Mnie na razie zrobil ale jeszcze nie mam odebranej wody, zastala nas zima. Jeszcze nie placilem wiec jakby byl jakis problem z odbiorem to argumenty sa po mojej stronie.

dada_krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[i]mi pan Madej z Sułkowa tam mieszka w okolicach składu budowlanego Wronbud to powiedział 80zł/m2 bo mam wkrętkę a tak to niby byłoby drożej. oczywiście cena z materiałami i innymi sprawami.

Pan Ziobro jak dzwoniłem to powiedział mi, że nie robi już bo za duzo zabawy z papierkami i odbiorami, może teraz się coś zmieniło.

 

Lbryndal

A czy moglbys mi podac namiary na pana Madeja?

A tak poza tym śledze budowe twojego domku i podziwiam za tempo. Bardzo fajny ten twój domek i pieknieje z kazdym dniem. Jestes jednym z niewielu z grupy wielickiej z wlasnym dziennikiem :).

pozdrawiam[/u]

Madej - 507 374 885

poza nim jest jeszcze Marszałek chyba ale ponoć jeszcze droższy 501 462 243

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może tańszy skład budowlany w okolicy Wieliczki :

 

Styropian FS20 5 cm 190 zł (potrzebuje 3 kubiki)

Folia kubełkowa 4,6 zł/m2

Dysperbit 20l 53 zł

Papa termozgrzewalna 10m2 66zł

Rura perforowana 100 do drenazu 1m 3 zł

 

To ceny składu Dombud.

 

Natomiast przy budynku Herz jest skład z pokryciami dachowymi. Sprzedawca bardzo zachwala dachówke ceramiczną ERLUS.Czy ktoś kupował tam materiał na dach lub ma porównanie z innymi składami ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj u Kowalczyka na Sierczy. Ma rozsadne ceny i transport w cenie.

Erlusa nie ma raczej na innych skladach. Dachowka jest niemiecka i chyba tam produkowana - podobno niezla. Sam sklad pokryciowy OK.

 

 

Potwierdzam, U Kowalczyka niezle ceny, mozliwosc skladowania (nam przechowuje stal przez 3 miesiace w cenie).

Niestety obecnie nie prowadza zadnych dachowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

poszukuję zbiornika na wodę (w celach budowlanych - nie mam studni a osoba która miała dowozić wodę niestety się rozchorowała) - kiedyś widziałem gdzieś w Krakowie zbiorniki plastikowe chyba 1mx1mx1m w siatce metalowej ale nie mogę ustalić gdzie to było.

Wyszukiwarka nie rozumie moich poleceń :lol: i wyskakują niestety nietrafione propozycje.

 

Jeżeli wiecie gdzie można kupić taki zbiornik to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...