Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Mam na zbyciu około 150 stempli (długość 2,8 m) - używanych tylko raz oraz 2 palety Porotherm-u 30 P+W (160 szt.) - przeliczyłem się jednak w moich obliczeniach .

 

Budowa we Wróblowicach-Swoszowicach.

 

Pzdr, Mirek

 

Witam,

 

po ile chcesz sprzedać te stęple??

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam dobrego materiału na ściany i zrobiłem taki test: położyłem obok siebie w kałuży wody pustak brenner i obok pustak leier. Brenner wessał wodę jak gąbka w przeciwieństwie do tego drugiego. Zatem skoro on tak chłonie wilgoć to boję się o jego współczynnik izolacyjności. Czy macie jakieś rozeznanie wśród materiałów ceramicznych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukamy firmy do wykonania przyłącza wodno-kanalizacyjnego

Chcemy uzbroić 6 działek .

Bardzo was proszę o namiar an dobra firmę .Miał nam robić facet z wodociągów ale kwota 73 tyś netto to jakieś nieprozuminie za 117 mb wody i około 120 mb kanalizacji.

Bardzo was prosze :)

Aż się nie chce wierzyć - może facet chciał Cie spławić?

Metr wykopu koparką to max 30 zł *240 m to własnie coś koło tego + koszt materiałów to gdzieś drugie tyle. Czyli cena na pewno powinna byc ponizej 20 tys.

Może zamów koparkę samodzielnie a tylko do wpięcia sie w wodociąg główny zamów kogoś z wodociągów?

POzdr

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących.

 

Mam ogromny dylemat odnosnie pustaków: budowac będę z MAX'A 25 i dostałam namiar na skład w którym jest taki pustak w cenie 3 zł brutto ale jest to pustak z Chorwacji. Czy macie jakieś zdanie na ten temat bo ja słyszałam zarówno pozytywne jak i negatywne.

Prosze o pomoc w tej sprawie.

 

Pozdrawiam

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukamy firmy do wykonania przyłącza wodno-kanalizacyjnego

Chcemy uzbroić 6 działek .

Bardzo was proszę o namiar an dobra firmę .Miał nam robić facet z wodociągów ale kwota 73 tyś netto to jakieś nieprozuminie za 117 mb wody i około 120 mb kanalizacji.

Bardzo was prosze :)

Aż się nie chce wierzyć - może facet chciał Cie spławić?

Metr wykopu koparką to max 30 zł *240 m to własnie coś koło tego + koszt materiałów to gdzieś drugie tyle. Czyli cena na pewno powinna byc ponizej 20 tys.

Może zamów koparkę samodzielnie a tylko do wpięcia sie w wodociąg główny zamów kogoś z wodociągów?

POzdr

M

koleś jak kopał mi łyżką o szerokości 30cm fundamenty w tamtym roku to brał 6zł/mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukamy firmy do wykonania przyłącza wodno-kanalizacyjnego

Chcemy uzbroić 6 działek .

Bardzo was proszę o namiar an dobra firmę .Miał nam robić facet z wodociągów ale kwota 73 tyś netto to jakieś nieprozuminie za 117 mb wody i około 120 mb kanalizacji.

Bardzo was prosze :)

Aż się nie chce wierzyć - może facet chciał Cie spławić?

Metr wykopu koparką to max 30 zł *240 m to własnie coś koło tego + koszt materiałów to gdzieś drugie tyle. Czyli cena na pewno powinna byc ponizej 20 tys.

Może zamów koparkę samodzielnie a tylko do wpięcia sie w wodociąg główny zamów kogoś z wodociągów?

POzdr

M

 

Wyślę namiary na priv. Wiem że Gościu robił takie rzeczy, kanały, kolektory itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem na etapie przymiarek do łazienek a dokładnie wyboru płytek i mamy problem bo nie wiemy co nam się podoba.

do tego jeszcze dochodzą płytki we wiatrołapie, korytarzu i kuchni, będzie tego trochę a wybór jest taki duży, zresztą sami wiecie

 

Czy w jakimś salonie z płytkami spotkaliście się może z projektantami którzy robią jakieś aranżacje, doradzają przy wyborach, projektują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących.

 

Mam ogromny dylemat odnosnie pustaków: budowac będę z MAX'A 25 i dostałam namiar na skład w którym jest taki pustak w cenie 3 zł brutto ale jest to pustak z Chorwacji. Czy macie jakieś zdanie na ten temat bo ja słyszałam zarówno pozytywne jak i negatywne.

Prosze o pomoc w tej sprawie.

 

Pozdrawiam

 

Monika

 

Czy naprawde nie macie zdania na ten temat? Prosze o jakieś informacje..

 

Pozdrawiam

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem na etapie przymiarek do łazienek a dokładnie wyboru płytek i mamy problem bo nie wiemy co nam się podoba.

do tego jeszcze dochodzą płytki we wiatrołapie, korytarzu i kuchni, będzie tego trochę a wybór jest taki duży, zresztą sami wiecie

 

Czy w jakimś salonie z płytkami spotkaliście się może z projektantami którzy robią jakieś aranżacje, doradzają przy wyborach, projektują ?

 

LBRYNDAL nawet mnie nie załamuj. My wybieramy kolor na elewację już od trzech tygodni. A jak pomyślę o płytkach do wnętrza to aż dostaję globusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem na etapie przymiarek do łazienek a dokładnie wyboru płytek i mamy problem bo nie wiemy co nam się podoba.

do tego jeszcze dochodzą płytki we wiatrołapie, korytarzu i kuchni, będzie tego trochę a wybór jest taki duży, zresztą sami wiecie

Czy w jakimś salonie z płytkami spotkaliście się może z projektantami którzy robią jakieś aranżacje, doradzają przy wyborach, projektują ?

LBRYNDAL nawet mnie nie załamuj. My wybieramy kolor na elewację już od trzech tygodni. A jak pomyślę o płytkach do wnętrza to aż dostaję globusa.

no ciężka sprawa z tymi wyborami, szkoda pisać, ale też mnie czeka wybór koloru na początek podbitki a potem również elewacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie Dobrzy Ludzie - ziemię przyjmę!!! Przydałaby mi się jedna wywrotka w południowych okolicach Wieliczki. Może być humus, może być z głębszych wykopów - potrzebuję wybudować skarpę więc nie musi być ogrodnicza. Byle nie piach. Ewentualnie miałabym transport (ale nie załadunek).

A może wiecie, gdzie kupię ziemię na wywrotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie Dobrzy Ludzie - ziemię przyjmę!!! Przydałaby mi się jedna wywrotka w południowych okolicach Wieliczki. Może być humus, może być z głębszych wykopów - potrzebuję wybudować skarpę więc nie musi być ogrodnicza. Byle nie piach. Ewentualnie miałabym transport (ale nie załadunek).

A może wiecie, gdzie kupię ziemię na wywrotki?

 

U nas właśnie dzisiaj dokonują się przesunięcia ziemne, ale akurat bedzie jej w sam raz.

Spróbuj popytać kierowców, którzy kręcą się w okolicach budowanej autostrady, może uda się coś załatwić.

Albo tu:

http://www.allegro.pl/item377846913_humus_ziemia_urodzajna_krakow_niepolomice.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...