Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Albo czy coś da rozmowa z prawdopodobnym wykonawcą? Bo wiemy kto na ogół wygrywa te przetargi w naszej wsi (Śledziejowice).

Raczej nic nie da taka rozmowa. Pewnie masz na myśli pana Leszka. Też z nim rozmawiałem przed przetargiem. Mówił że jedynie można właśnie złożyć jakąś prośbę o przyspieszenie. Ja tego nie robiłem. Odczekałem swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Wrócę jeszcze do tematu przyłącza prądu. Mamy umowę z Enionu na przyłączenie, ale właśnie tam dzwoniłam i pan mi mówi, że przetarg gdzieś za dwa miesiące! :(

Czy coś się da z tym zrobić, żeby jakoś przyspieszyć? Iść tam do nich pogadać czy to nic nie da i trzeba czekać na swoją kolej? Albo czy coś da rozmowa z prawdopodobnym wykonawcą? Bo wiemy kto na ogół wygrywa te przetargi w naszej wsi (Śledziejowice).

Kurczę, strasznie nam się wszystkie plany chrzanią w związku z tym prądem, myślałam, że po podpisaniu umowy to już szybko pójdzie...

Ktoś wcześniej pisał, że udało mu się w miesiąc załatwić prąd. Ale to już po przetargu?

 

Właśnie - mnie się udało w miesiąc (i jeden rok) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - mnie się udało w miesiąc (i jeden rok) :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja spokojnie czekałem 4 miesiące na przetarg a potem koleś co wygrałprzetarg raz dwa zrobił mi skryznkę, tyle tylko że miał ułatwione zadanie bo mój przyłącz to było ściągnięcie kabli z góry słupa i wprowadzenie do skrzynki zamocowanej na słupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dołączam się do grupy :)

my będziemy budować w Sułowie, gm. Biskupice.

Też jesteśmy na etapie papierkowo-projektowym.

W czwartek spotkanie z panią architekt. Jeszcze dobrze się nie rozkręciło a już mnie drażni jej opieszałość... :roll: mimo wszystko mam nadzieję, że w wakacje uda się wbić pierwszą łopatę oraz że do tego czasu ceny materiałów bud. nie będą już rosnąć :wink:

 

 

 

 

To prawie będziemy sąsiadami , chorągwica jest za miedzą .Patrzyłem na tą mapkę ,dziuałke masz przy drodze do dobranowic ?.

Mam fajna pani architekt , projekt zagospodarowania zrobiła mi w trzy dni.Jak byś potrzebowała geologa to mam namiar na gościa za 500 stów.

 

pozdrawiam krzysiek

Witam serdecznie,

właśnie staram się zebrać mysli od czego zacząć. Niestety nie mam pojecia jak się za to zabrać i gdzie się udać.

Czy dałbyś mi namiar na tą Panią architekt, bo z tego co wiem o dobrego architekta nie jest łatwo.

Może byłbyś też w stanie pokierować mnie od czego i gdzie mam zaczać celem uzyskania pozwolenia na budowe, itd.

Mam działkę w sułkowie.

 

[email protected]

Pozdrawiam siwylama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o archtekta, to nam całą dokumentacje do PnB przygotowała Pani B. Chmiel i kosztowało to nas 1000 pln. Przygotował nam całą adaptacje łacznie ze zmianiami, plan zagospodarownia, uzgodnienia itp. i zrobiła to szybko i rzetelnie.

Jak ktoś chce namiary to chętnie dam na priva.

 

Witam Serdecznie,

bardzo proszę poczęstuj mnie tymi namiarami, bo aktualnie jestem troche podłamany, nie wiem od czego zaczać i gdzie się udać.

Może ona troche mi pomoże.

 

[email protected]

Pozdrawiam siwylama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o archtekta, to nam całą dokumentacje do PnB przygotowała Pani B. Chmiel i kosztowało to nas 1000 pln. Przygotował nam całą adaptacje łacznie ze zmianiami, plan zagospodarownia, uzgodnienia itp. i zrobiła to szybko i rzetelnie.

Jak ktoś chce namiary to chętnie dam na priva.

 

Witam Serdecznie,

bardzo proszę poczęstuj mnie tymi namiarami, bo aktualnie jestem troche podłamany, nie wiem od czego zaczać i gdzie się udać.

Może ona troche mi pomoże.

 

[email protected]

Pozdrawiam siwylama

 

 

Pani architekt Czernik Anna 501469965 przyjmuje na ul. Kilińskiego obok solarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o archtekta, to nam całą dokumentacje do PnB przygotowała Pani B. Chmiel ........ zrobiła to szybko i rzetelnie.

Jak ktoś chce namiary to chętnie dam na priva.

Witam Serdecznie,

bardzo proszę poczęstuj mnie tymi namiarami, bo aktualnie jestem troche podłamany, nie wiem od czego zaczać i gdzie się udać.

Może ona troche mi pomoże.

[email protected]

Pozdrawiam siwylama

Pani architekt Czernik Anna 501469965 przyjmuje na ul. Kilińskiego obok solarium.

Pani Chmiel robiła mi adaptację i odwaliła kawał ......... maniany czy jak to siętam mówi i pisze, jak mówiłem jej jakie zmiany mają być to przytakiwała tylko a potem zamiast wstępnie ołówkiem narysować i poprosić o akceptacjęto ona wszystko wykreśliła łądnie czerownym pisakiem tyle tylko że nie tam gdzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś poszukuje brygady do budowania chciałbym się podzielić namiarem.

 

Jaśkowiec Sławomir z Myślenic 507712566

 

Jest to syn Mieczysława Jaśkowca, który robił mi dom od podstaw. Jego już kiedyś polecałem.

Do tej pory pracowali razem. Teraz syn postanowił brać własne zlecenia.

Podkreślam, że właściwie nadal pracują razem i generalnie nadzoruje go ojciec.

Teraz byli u mnie właśnie oni, bo potrzebowałem jakieś ścianki dorobić i nie mam zastrzeżeń.

To co mi się u nich podoba to to że robią solidnie i biorą za swoją pracę odpowiedzialność.

Teraz np. wyszły u mnie kłopoty z tarasem (zbierająca się woda).

Większość ekip by to miała w nosie - zapłacone to do widzenia - "sam se napraw".

Oni podeszli do sprawy profesjonalnie i pojawili się żeby rozwiązać ten problem.

 

Działają na terenie WIeliczki, Myślenic, Krakowa i okolic.

Ponieważ to nie on robił mi dom od podstaw, polecam wcześniej odwiedzić i oglądnąć te domy, które zbudował.

Może ktoś skorzysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję chętnego co kupiłby ze mną na spółkę kostkę granitową, a dokładnie to pół zestawu

 

zestaw ma jakieś 24 tony, a mi 12 ton wystaczyłoby, koszt transportu oczywiście na pół (jakieś 1000zł)

 

na allegro wyszukałem i cena tony około 240zł dla kostki 4/6 z której układa się jakieś 8m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję chętnego co kupiłby ze mną na spółkę kostkę granitową, a dokładnie to pół zestawu

 

zestaw ma jakieś 24 tony, a mi 12 ton wystaczyłoby, koszt transportu oczywiście na pół (jakieś 1000zł)

 

na allegro wyszukałem i cena tony około 240zł dla kostki 4/6 z której układa się jakieś 8m2

 

Już chyba dyskutowaliśmy na ten temat. Też się zgłaszałem. Na pewno będę brał ale jeszcze nie wiem na kiedy się wyrobię z kasą. A Ty masz jakiś już termin nieprzekraczalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję chętnego co kupiłby ze mną na spółkę kostkę granitową, a dokładnie to pół zestawu

 

zestaw ma jakieś 24 tony, a mi 12 ton wystaczyłoby, koszt transportu oczywiście na pół (jakieś 1000zł)

 

na allegro wyszukałem i cena tony około 240zł dla kostki 4/6 z której układa się jakieś 8m2

 

Już chyba dyskutowaliśmy na ten temat. Też się zgłaszałem. Na pewno będę brał ale jeszcze nie wiem na kiedy się wyrobię z kasą. A Ty masz jakiś już termin nieprzekraczalny?

no terminu nie mam, ale im wcześniej zakupię tym szybciej będę miał na podwórku i będę mógł coś podziałać z wejściem do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Znacie godna polecenia firmę wykonującą instalacje co , cw, gaz ?

Mam wycenę firmy wykonujacej instalacje na Alupexie + grzejniki, kotłownia Buderus.

Łącznie materiały tj 17 grzejników + 4 łazienkowe wyposażenie całej kotłowni z piecem kondensacyjnym , zasobnikiem, robocizna instalacji sanitarnej i grzewczej , 2 łazienki z ogrzewaniem podłogowym.Koszt całości to ok 45 tyś zł

Dom 150 m2 +20 m2 garaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wycene dla mojego domu (podobna powierzchnia) o kilka dobrych tys. taniej. Z tym, ze kotlownia nie bedzie Buderusa, napisz jezeli mozesz, ile wyliczyli za sama kotlownie , to wtedy bedzie mozna jakos porownac. Jest to firma polecana na forum, ale jezeli chodzi o wlasne doswiadczenia to bede sie mogl podzielic za jakies 2 tygodnie :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o archtekta, to nam całą dokumentacje do PnB przygotowała Pani B. Chmiel i kosztowało to nas 1000 pln. Przygotował nam całą adaptacje łacznie ze zmianiami, plan zagospodarownia, uzgodnienia itp. i zrobiła to szybko i rzetelnie.

Jak ktoś chce namiary to chętnie dam na priva.

 

Witam Serdecznie,

bardzo proszę poczęstuj mnie tymi namiarami, bo aktualnie jestem troche podłamany, nie wiem od czego zaczać i gdzie się udać.

Może ona troche mi pomoże.

 

[email protected]

Pozdrawiam siwylama

 

 

Pani architekt Czernik Anna 501469965 przyjmuje na ul. Kilińskiego obok solarium.

 

 

Dziekuje za informację, byłem podyskutowałem, na razie tylko uzyskałem informacje gdzie z czym na początek mam iść.

A teraz pytanie odnosnie wyceny.

Podzielicie sie opinią ?

Oto wycena.

 

http://www.blekitni.modlnica.lama.net.pl/uploads/download/tig/Wycena.jpg

Jest to wycena na Czerwiec 2009

 

Pozdrawiam siwylama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...