Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA WIELICKA (Powiat Wielicki)


Recommended Posts

Dziekuje za informację, byłem podyskutowałem, na razie tylko uzyskałem informacje gdzie z czym na początek mam iść.

A teraz pytanie odnosnie wyceny.

Podzielicie sie opinią ?

Oto wycena.

 

http://www.blekitni.modlnica.lama.net.pl/uploads/download/tig/Wycena.jpg

Jest to wycena na Czerwiec 2009

 

Pozdrawiam siwylama

 

wycena oczywiście na samą robociznę bez materiałów dobrze zrozumiałem ?

cena 117 300 netto za samą robociznę to w sumie realna kwota tylko za jaki domek jak ma z 1000m2 to można nawet powiedzieć, że tanio a jak 200 to troszkę dużo.

czyli może troszkę więcej szczegółów poproszę w swoim i innych imieniu, no chyba że już były gdzieś podawane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziekuje za informację, byłem podyskutowałem, na razie tylko uzyskałem informacje gdzie z czym na początek mam iść.

A teraz pytanie odnosnie wyceny.

Podzielicie sie opinią ?

Oto wycena.

 

http://www.blekitni.modlnica.lama.net.pl/uploads/download/tig/Wycena.jpg

Jest to wycena na Czerwiec 2009

 

Pozdrawiam siwylama

 

wycena oczywiście na samą robociznę bez materiałów dobrze zrozumiałem ?

cena 117 300 netto za samą robociznę to w sumie realna kwota tylko za jaki domek jak ma z 1000m2 to można nawet powiedzieć, że tanio a jak 200 to troszkę dużo.

czyli może troszkę więcej szczegółów poproszę w swoim i innych imieniu, no chyba że już były gdzieś podawane

 

Hihihihi no tak, przepraszam. Myślałem że pisałem na stronie gdzie omawiany jest projekt mojego domu ;)) Bo skacze z jednego z tamtego na wielicki ;)

Oto projekt domu:

http://www.dobredomy.pl/?id_project=117

 

Pozdrawiam siwylama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Oto wycena.

 

http://www.blekitni.modlnica.lama.net.pl/uploads/download/tig/Wycena.jpg

Jest to wycena na Czerwiec 2009

Pozdrawiam siwylama

 

.... cena 117 300 netto za samą robociznę ...............

........

Oto projekt domu:

http://www.dobredomy.pl/?id_project=117

Pozdrawiam siwylama

 

domek duży, ale nie jakiś niewiadomo jaki wielki

jak za samą robociznę to cena jak dla mnie dużo za dużo, sam tyle bym nie dał (bo nie mam :D :D ) szukałem tańszych ekip na które mnie było stać i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zbiornika na ścieki - zamówiłem zbiornik z firmy Probud znanej tutejszym forumowiczom.

Firma przyjeżdża i wsadza HDS-em zbiornik do wykopu - proszę mi powiedzieć czy poz tym, iż zorganizuje koparkę, która wykopie dół w miejscu gdzie ten zbiornik ma być, mam dokonać innych formalności typu geodeta, wytyczenie, zgłoszenie itp, itd.

 

Nadmieniam, że mam w ZUDP uzgodnioną lokalizację dla biornika.

 

Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zbiornika na ścieki - zamówiłem zbiornik z firmy Probud znanej tutejszym forumowiczom.

Firma przyjeżdża i wsadza HDS-em zbiornik do wykopu - proszę mi powiedzieć czy poz tym, iż zorganizuje koparkę, która wykopie dół w miejscu gdzie ten zbiornik ma być, mam dokonać innych formalności typu geodeta, wytyczenie, zgłoszenie itp, itd.

 

Nadmieniam, że mam w ZUDP uzgodnioną lokalizację dla biornika.

 

Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

 

1) Przypilnuj żeby do wykopu pod sam zbiornik sypnąć trochę piachu.

2) Geodeta przy inwentaryzacji powykonawczej naniesie Ci zbiornik na mape.

3) Probud daje jakiś papier że szambo wykonane jest zgodnie z Polską normą, itp. Ode mnie jednak przy zgłaszaniu budynku wymagali oświadczenia kierownika budowy że zbiornik jest szczelny (i że była przeprowadzona próba tej szczelności). Dosłownie były to 2 zdania i podpis kierbuda.

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Przypilnuj żeby do wykopu pod sam zbiornik sypnąć trochę piachu.

2) Geodeta przy inwentaryzacji powykonawczej naniesie Ci zbiornik na mape.

3) Probud daje jakiś papier że szambo wykonane jest zgodnie z Polską normą, itp. Ode mnie jednak przy zgłaszaniu budynku wymagali oświadczenia kierownika budowy że zbiornik jest szczelny (i że była przeprowadzona próba tej szczelności). Dosłownie były to 2 zdania i podpis kierbuda.[/color]

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

 

Serdecznie dziękuje za odpowiedź - wobec tego zgodnie z mapą wykopie dół i wsadzę zbiornik...... pytałem bo są różnego typu osoby i firmy, które polecają się do montażu szamb.... a z tego wynika, że taka firma czy osoba ogranicza się do tego aby wskazać miejsce które jest wiadome i powiedzieć Panom z Probudu, żeby na spód wykopu sypnęli piaskiem co zapewne doskonale wiedzą.

 

Tym sposobem zaoszczędzę kilkaset złotych!!!

 

Jeszcze raz wielkie dzięki!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Serdecznie dziękuje za odpowiedź - wobec tego zgodnie z mapą wykopie dół i wsadzę zbiornik...... pytałem bo są różnego typu osoby i firmy, które polecają się do montażu szamb.... a z tego wynika, że taka firma czy osoba ogranicza się do tego aby wskazać miejsce które jest wiadome i powiedzieć Panom z Probudu, żeby na spód wykopu sypnęli piaskiem co zapewne doskonale wiedzą.

 

Tym sposobem zaoszczędzę kilkaset złotych!!!

 

Jeszcze raz wielkie dzięki!!!.

 

Ten piasek to niech Ci wsypie gosc koparka - Panowie z Probudu tego nie zrobia bo tego trzeba około 10 cm). A najlepiej to do nich zadzwon i zapytaj jak ma byc przygotowany wykop.

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

ponawiam ofertę sprzedży stęple ponad 200 sztuk za 1/2 ceny nowych, ok. 68 sztuk połówek porotermu 30, krokwie 8x16 dł 7,5 mera - sztuk 5, 8x20 długość 7,6 metrów- sztuk 6, 16x16 o długości 8 metrów 1 sztuka, wszystko impregnowane metodą ciśnieniową - 600 zł kubik .....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Mam do dokończenia regipsy tzn. są przykręcone i zaszpachlowane " z pierwszego razu"......

 

............ poszukuje , solidnych, godnych polecenia wykonawców sprawdzonych na Waszych budowach do dokończenia szpachlowania i malowania regipsów.

 

ps: jakie teraz są ceny tego typu usług?

 

Z góry wielkie dzięki za kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Mam do dokończenia regipsy tzn. są przykręcone i zaszpachlowane " z pierwszego razu"......

 

............ poszukuje , solidnych, godnych polecenia wykonawców sprawdzonych na Waszych budowach do dokończenia szpachlowania i malowania regipsów.

 

ps: jakie teraz są ceny tego typu usług?

 

Z góry wielkie dzięki za kontakty.

A ile Cie kosztowały te regipsy z materiałem? I czy robiliście sami czy przez ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję wspólnika do zakupu szamba. Dostawca z okolic Radomia. Koszt transportu dla 1 os. 1000-1200 zł. Dla dwóch rozkłada się po 600 zł.

Ceny szamb:

Pojemność (litry) Wymiary (dł. x szer. x wys.w cm)

Cena (netto zł) +7%

3000 200x200x110 800

4000 250x200x110 900

5000 250x200x135 1100

6000 250x200x160 1200

7000 300x240x125 1400

8000 300x240x150 1800

9000 300x240x170 2000

10000 300x240x190 2200

11000 300x240x200 2300

12000 400x240x165 2400

14000 400x240x185 2800

 

Pilne!!!

Kontakt 515215632

 

Pozdr

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile Cie kosztowały te regipsy z materiałem? I czy robiliście sami czy przez ekipę.

 

Koszt poddasza tj .... ocieplenie wełną, folia, konstrukcja, przykręcenie płyt i szpachlowanie połączeń 35zł/m2 bez materiału. czyli sama robocizna - wykonywałem to w lutym br.

 

A tak z materiałem to ile wyszło orientacyjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z materiałem to ile wyszło orientacyjnie?

 

Koszt robocizny wraz z materiałem wełna mineralna Uni-Mata grubość 2x10cm, folia, konstrukcja, płyty g-k, narożniki, gips szpachlowy, flizelina, wkręty itp..... ok 100-110zł/m2. Pozostało ostateczne wykończenie i malowanie.......

......... ponawiam pytanie o dobrych sprawdzonych wykonawców ostatecznych gładzi na płytach g-k i malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...