Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tylko nie bierzcie z Incobetu z Rembertowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oszukują, zamiast B20 przywieżli B 10 albo gorzej sama woda, nie sympatyczni kierowcy, którzy bardziej przypominają mafię niż pracowników firmy. A kamienie jakie były w betonie to był zbiór wszystkich kamieniołomów po drodze. Generalnie BEEEEEEEEEE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my bralismy cement z Mazowieckich Mostow - Minsk tel 025 758-35-16

w zeszlym roku cena za m3 B-20 z pompa, juz ile metrow tej pompy to nie pamietam, wynosila brutto 259,92 zl

 

przyjechali punktualnie, sprzet sprawny, beton taki jak pownien byc - podobno

 

moj wykonawca kilka domow w tej okolicy budowal i mowil, ze najlepszy beton w Mostach a on naprawde zna sie na rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Cementonu Mińsk-Mazowiecki ceny już nie pamiętam obsługa i towar the best :wink: i tak teraz trzeba by było sprawdzić cenę bo beton brałem w październiku zeszłego roku.
Cemton to właśnie ta firma.

Mam do odsprzedania belki Terriva- tylko nie wiem która, oto ilości i długości

Belka długości 480cm ilość 12 sztuk,

Belka długość 420cm ilość 33 sztuki.

Wiadomości na priva.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska nie piszcie kto ile płacił pół roku temu :) tylko teraz

Zamawiam w Pawbudzie. Wytargowałem B20 290zl netto, bo chcą 300 netto. Uważam to za bardzo drogo. Bo np w Wiązownej u Pani Sadowskiej kosztuje 260 netto. Nawet mi ją ktoś polecił. Ale moje majstry brali od niej jakiś czas temu i nie byli zadowoleni. Z Pawbudu zawsze. Abstrachując czy mają w tym jakiś interes czy nie, ich opinia powiela się u wielu odbiorców. Ja w Pawbudzie zamawiam 3 raz i beton jest lux. Tylko ta cena szokuje. Jakie są Wasze doświadczenia ? :) Czy warto być takim przepłacaczem jak ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Pawbudzie zamawiam 3 raz i beton jest lux. Tylko ta cena szokuje. Jakie są Wasze doświadczenia ? :) Czy warto być takim przepłacaczem jak ja?

 

Trudno stwierdzić, ale myślę, że jeśli budujesz dom dla siebie to chyba jednak warto. Jeżeli budujesz dom dla kogoś to chyba nie warto bo przecież suma sumarum w ciągu 20 lat się nie zawali. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...