Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Sąsiadów. Jeżeli ktoś z Was lub znajomych potrzebuje osoby/ekipy do ogrodzenie (murowanie, podmurówka, furtki i bramy, sztachety) to polecam Pana Waldka nr tel. 668549304. Jest to człowiek pasjonat budowlany, doradzi, pomoże, nie pijący, pracujący od wczesnego rano do późnego wieczora, pełen życia i humoru. Jedyna wada lub zaleta bardzo gadatliwy. Polecam Pana Waldka jako osobę do wykonania ogrodzenia jak i innych prac budowlanych. Jak chcecie obejrzec jego pracę (wykonane ogrodzeni z klinkieru + śmietnik+3furtki i brama przesuwna wraz z fundamentem i podmurówką) to proszę o kontakt na priva i spotkamy się na mojej działce. Działka w Halinowie. Jak bedziecie dzwonic do Pana Waldka to powołajcie sie na Arka z Halinowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sąsiadów,

 

Sprzedam Prowizorkę budowlaną (Rbtk-ę) kompletną z licznikiem i przewodem z gniazdem do podłączenia (około 20m). W Rbt-ce są 2 gniazda siłowe, 2 na 220v, licznik i oczywiście bezpieczniki. Dla zainteresowanych zdjęcia mogę wysłać na priv.

Cena- 3 zgrzewki Lecha (będzie na parapetówkę :-)

 

Pozdrawiam,

Karol

tel. 505-515-739

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adk z czego dokładnie budujesz ? Może zrobimy zakup grupowy i uda się trochę zbić cenę ?

 

Mi wychodzi 240m2 Silki E18 czyli ok. 3500 sztuk

 

To zsumujcie ile potrzebujecie to wam załatwię materiał z Konika od Kowalczyka :)

 

Ja jestem w lesie - nie mam nawet dokładnego zestawienia materiałów... Mam szacunki i mam dwie grubości ścian 12 cm (178,5 m2) i 25 cm (112,5 m2). Nie mam pojęcia ile to sztuk i czy moje zestawienie jest poprawne. Czy wtedy można wspólne zamówienie uskuteczniać? Bo oferta Łukasza jest bardzo ciekawa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić ekipę Pana Wiesława Kulika, u mnie końcą za 2-3 tygodnie tylko nie wiem jak z terminami. Nie piją, poradzą i ogólnie ekipa bardzo ok. Przyjeżdżam tylko w sobotę, a reszta na telefon. Podaje telefon 696736606. Można obejrzeć ich domy w Wiązownej (w trakcie) np. u mnie, Otwocku i Karczewie. Powołaj się na Janusza

 

Czy jeszcze u kogoś budowała ta ekipa? Będę wdzięczna za podzielenie się wrażeniami, jeśli nie na forum to na priva.

 

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sprzedam stemple budowlane, ok 220 szt, odbiór w miejscowości Olesin

Cena do uzgodnienia,

Kontakt - 668 317 240

Zainteresowanych proszę o kontakt

 

Pozdrawiam

 

Ponawiam,

Stempli zostało ok 170,

większość długości ok 270 cm

Cena 700 zł za całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sąsiadki i Sąsiadów :)

zaczynam budowę ... i potrzebuję Waszej pomocy, szukam dobrej ekipy do SSO ..........., potrzebny kier-bud. Jakieś podpowiedzi, namiary, wskazówki, ostrzeżenia? Jakie ceny? Każda info bezcenna i z góry dziękuję. Pozdrawiam

Marta

 

Zapraszam do kontaktu i na nasze dwie budowy w Duchnowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...