Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Witajcie, poszukuję namiaru na sprawdzonego kierownika budowy. Najlepiej z okolicy, tak aby mógł co jakiś czas pojawić się na budowie.

 

pozdrawiam

 

Witam,

 

Mogę polecić P. Krzysztofa Macierzyńskiego tel. 696-432-158. Był już kilkakrotnie chwalony na tym forum przez innych użytkowników. Ja również jestem zadowolony z jego pracy. Uprzedzam, że na pewno nie polubią go wykonawcy :) jest bardzo skrupulatny, nie przepuści żadnej fuszerki :)

 

Pozdrawiam,

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

mam do sprzedania "zestaw" prowizorki elektrycznej (trzy słupy drewniane, dwie skrzynki, kabel ok. 50 m). Cena do uzgodnienia, odbiór osobisty w Długiej Kościelnej.

Zainteresowanych zapraszam na [email protected] ew. tel. 501 715 698 (jeśli nie odbiorę to oddzwonię).

Paweł Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mogę polecić P. Krzysztofa Macierzyńskiego tel. 696-432-158. Był już kilkakrotnie chwalony na tym forum przez innych użytkowników. Ja również jestem zadowolony z jego pracy. Uprzedzam, że na pewno nie polubią go wykonawcy :) jest bardzo skrupulatny, nie przepuści żadnej fuszerki :)

 

Pozdrawiam,

Adrian

 

Potwierdzam,

Solidnie pracuje na swoją dobrą opinie. Warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam skad braliscie piach do murowania? znalazlam oferte z transportem z okolic JOZEFOWA 18T/500ZL czy to dobra cena ? transport do ul. chełmzynskiej.

ja brałem wszystko z betoniarni REDEK z Jatnego tzn beton, bloczki , piach do murowania, hurtowo tańsza cena, miła obsługa, punktualni no i przede wszystkim jakość towaru bardzo dobra, POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

poszukuję solidnego wykonawcy do zrobienia łazienki, jeśli kogoś możecie mi polecić będę wdzięczna

pozdrawiam

Ola

 

Jeżeli chodzi Ci o glazurnika, to polecam pana ROMANA tel. 508 903 134. U nas zrobił m.in. w garażu ocieplenie z wełny+siatka, klej pod płytki, położyli płytki w całym domu, zabudowy z płyt G-K, obudowę kominka. Bardzo dokładny, pyta o wszystko, w razie potrzeby doradzi. Korzystny cenowo :D Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

poszukuję solidnego wykonawcy do zrobienia łazienki, jeśli kogoś możecie mi polecić będę wdzięczna

pozdrawiam

Ola

 

Ja moge polecic z czystym sumieniem mojego wykonawce Mariusz 509605483

robil u nas gładzie i łazienki dwie, poradził sobie znakomicie a projekt łazienki nie był łatwy. Bardzo miły, ceny bardzo miłe co mnie zaskoczyło, tym razem niska cena szła z bardzo dobrą jakością wykonania.

 

POLECAM z czystym sercem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...