Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Podpowiedzcie gdzie najlepiej udać się po deski na szalunek fundamentów i stal na zbrojenie. Co do betonu na fundamenty, chcę podjechać do PAW-BUD (na trasie do Mińska Maz.) kupowaliście tam beton, lub macie jakieś inne źródło do polecenia?

 

Kupowałem od Nich beton na całą budową (fundamenty, chudziak, strop, ogrodzenie) wraz z pompą i byłem/jest bardzo zadowolony. Mozna zobaczyć w mojej galerii jak Panowie z Paw-Bud'u działają. Kupiłem od Nich również piasek do zasypywania fundamentów oraz wynająłem koparkę do rozgarniania tego piasku oraz równania działki. Pod względem jakości jak i ceny celująco.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie gdzie najlepiej udać się po deski na szalunek fundamentów i stal na zbrojenie. Co do betonu na fundamenty, chcę podjechać do PAW-BUD (na trasie do Mińska Maz.) kupowaliście tam beton, lub macie jakieś inne źródło do polecenia?

 

Ja też polecam PAW-BUD, mój majster i kierownik bud. byli pod wrażeniem jakości. Niezawodni za każdym razem, a brałam tego naprawdę sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witam,

czy ktoś może mi podać namiar na sprawdzonego hydraulika do rozprowadzenia wody i C.O

z góry dzięki

 

Witam,

 

uu nas robił p. Andrzej Zdunek tel 607 580 087 jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, wszystko sprawnie poszło, estetycznie, ładnie, fajna ekipa no i przede wszystkim po podłączeniu pieca wszystko działa bez zarzutów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

Mam do sprzedania parę rzeczy po ukończonej budowie:

1.Całą paletę cegły TERMOton P+W 25 325x250x235; 72sztuki na palecie oddam za 2 zł/sztuka

2.Pustaki stropowe teriva ok 80 sztuk, 3 komorowe- oddam za 3zł/sztuka

3.Deski na szalunki 1m3-300zł

Jesli ktoś jest zainteresowany piszcie na priv

odbiór w Wielgolasie Brzezińskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...