Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kilka postów wyżej polecany był ten wykonawca:

 

1. KOMPLETNY STAN SUROWY OTWARTY z dachem w ceramice:

Firma: CS-BUD Sławomir Cichocki z Długiej Szlacheckiej o ile dobrze pamiętam siedziba firmy mieści na ulicy Willowej, tel. kont. właściciel 0-513 327 961.*

 

budował też u mnie, mogę śmiało polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

Sprzedam rozdzielnie erbetkę budowlaną wraz z betonowym słupem i kablem długości około 35-40 mb. Erbetka posiada 1 gniazdo siłowe i 2 gniazda zwykłe. Wszystko zabezpieczone jest bezpiecznikami i wyłącznikiem różnicowo-prądowym. Odbiór osobisty w miejscowości Długa Szlachecka. Cena do uzgodnienia.

 

Pozdrawiam

Adrian Barwicki

604-516-320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam pozostałości po budowie

 

drut ósemkę żebrowaną 268 prętów tj tona 286 kg. W razie zainteresowania proszę o kontakt. Wartość wymienionej stali na składach budowlanych wynosi 3700 u mnie dostaniesz ją za 3000. Stał leży na jednym ze składów budowlanych wobec czego jest "nowa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jaki poziom zadowolenia? co z poziomem wód? Pozdrawiam:)

 

poziom wód - co prawda ostatnio się zwiększył, ale nadal na akceptowalnym poziomie. mam trochę przewymiarowaną oczyszczalnię - więcej rozsączania - bo teren spory - w związku z tym święty spokój.

teraz zajmuję się automatyką inteligentnego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Poszukuję geodety w Halinowie, Sulejówku i okolicach. Ktoś godny polecenia i nie najdroższy?

 

Witam,

 

ja korzystałam z geodety z Sulejówka 608477499 - niestety imienia i nazwiska nie pamietam

Młody facet, srednio miły ale ceny przystepne i wszystko szybko zalatwia.

 

Polecam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukamy sprawdzonej ekipy do tynków cem -wap ZEWNĘTRZNYCH, mamy scianę trójwarstowa, ocieplenie juz jest.

 

Poszukujemy tez ogarniętej ekipy od ogrodzenia ok 120 m, podmurówka pod kilka cegieł z klikieru, narożne i wjazdowe słupki z klinkieu, wew na razie siatka lub sztachety potem stalowe przesła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie, poszukuję dobrej ekipy do wyrównania terenu i założenia trawnika (nie amatorów). Czy macie namiary?

 

A z innych, to mam do oddania za przysłowiową kawę WC, do sprzedania pół metra desek, sosna, w stanie idealnym, i do oddania za symboliczną drugą kawę jakieś 50 sztuk cegły porotherm 25. Jeśli ktoś zainteresowany, proszę*o kontakt na priv, telefon, oddzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, poszukuję dobrej ekipy do wyrównania terenu i założenia trawnika (nie amatorów). Czy macie namiary?

 

A z innych, to mam do oddania za przysłowiową kawę WC, do sprzedania pół metra desek, sosna, w stanie idealnym, i do oddania za symboliczną drugą kawę jakieś 50 sztuk cegły porotherm 25. Jeśli ktoś zainteresowany, proszę*o kontakt na priv, telefon, oddzwonię.

 

Hejka,

 

w Okuniewie istnieje od wielu lat firma KORTBUD - oni zajmują się równaniem trawników. U mnie jesienią zrobili pierwszy etap prac i już niedługo mają wykończyć i posiać trawę. Jak narazie jest super sprawnie i szybko a przede wszystkim bezproblemowo. Mam nadzieję, że dalej nie zawiodę się na nich.

Tel. p. Janusz Gniazdo 503 587 324

rozmawiałam z nimi również o układaniu kostki brukowej - tym też się zajmują, co do szczegółów to się okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprzedam :

1. prowizorkę budowlaną z licznikiem + 35m kabla w bardzo dobrym stanie - cena 550zł.

2. pustaki wentylacyjne 2-kanałowe schiedel 19szt w cenie 15zł szt

3. trójnik do komina systemowego fi 200- cena 100zl

tel. 515-174-727

 

zdjęcia w linku

 

http://olx.pl/oferta/prowizorka-erbetka-budowlana-z-licznikiem-35m-przewodu-CID628-ID9jxRP.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich sąsiadów:)

Moja historia z budowaniem dopiero na starcie a już mnie to przeraża. Domek stanie w Cisiu przy ul. Mostowe.

Pewnie z czasem będę potrzebował waszej pomocy , ale również nią służę w miarę swoich możliwości.

 

Pozdrawiam

 

najwazniejsze to dobra ekipa a o taką jest na prawdę ciężko. My mieliśmy to szczeście i dobrze trafiliśmy.

Pozdrawiamy sąsiadów z Cisia.

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam

sprzedam prowizorkę budowlaną, skrzynkę prądową, erbetkę wraz ze słupem gotową do montażu.

Wyposazona jest w 2 gniazda 230V oraz 1 gniazdo 400V.

Posiada komplet bezpieczników i jest przygotowana do instalacji licznika.

Skrzynka zamocowana na drewnianym słupie o wysokości ok 4-6metrów wraz z ok 15 metrami kabli energetycznych, służacych do podłaczenia do linii energetycznej.

Odbiór osobisty Sulejówek k/Warszawy

 

Zmiesi się w aucie kombi - słup będzie wystawał.

Cena 250,- PLN

http://olx.pl/oferta/prowizorka-budo...tml#d3951a957c

 

sprzedam barak, kontener budowlany na budowę o wymiarach 6 x 2,5 x 2,2m.

Kontener jest zamykany na kłódkę, od wewnątrz na skobel.

Wyposażony jest w 2 wersalki 2 osobowe + 2 miejsca na łóżkach piętrowych. Dodatkowo szafki, stolik, krzesło, lustro.

W środku jest rozprowadzona instalacja elektryczna: światło + gniazdka.

Do kontenera dokładam gratis tablicę budowlaną.

Transport - auto z HDS. Dla chętnych kontakt na takie auto.

Cena 800,- PLN

 

http://olx.pl/oferta/barak-budowlany...tml#43b25df30c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...