Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sprzedam przydomową oczyszczalnię ścieków Aquamatic STM nigdy nie używana i nie montowana. Komplet osadnik wstępny, komora biologiczna, pompa powietrza, skrzynka montażowa, książka użytkownika do 8 osób. Cena do negocjacji. o tym cudzie można poczytać tu http://aquamatic.com.pl/oferta/oczyszczalnie-przydomowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może sprawdzonego fachowca od ogrodzeń/płotów murowanych (np. bloczek betonowy)?

 

Mi ogrodzenie wykonywał gość z ok. Rawy Mazowieckiej, ale jeździ po całej Polsce. Tylko że to było ogrodzenie z siatki, którą sam produkuje. Facet solidny, daje dobry materiał. Józef Chałat tel.503 572 046.

Trzeba tylko uważać bo straszny furiat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zgłaszam się znowu o pomoc, potrzebuję:

1. Firmę/osobę do wybudowania komina,

2. Fachowca/firmę który zabuduje mi całe poddasze łącznie ze ściankami z g-k i najlepiej zrobi od razu strop drewniany,

3. Deski podbitkowe i stropowe.

Macie jakieś sprawdzone namiary?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie

 

Poszukuję sprawdzonej ekipy która podjęłaby się wykonania ogrodzenia z siatki ( około 80 metrów ) + wykonała słupki klinkierowe ( + brama , furtka , przęsła metalowe itp )

 

Materiał będę miał.

 

Dzięki za namiary!

 

Jak wyżej polecam mojego wykonawcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

"wyprzedaż garażowa"

 

Mam na zbyciu:

- styropian podłogowy Austrotherm STK EPS T akustyczny pod podłogówkę – mam 1 paczkę grubość płyt 5 cm – oddam za 3 dychy albo jak podpowiada Mąż za flaszkę (jakaś własna nalewka, albo cuś :-) )

- styropian parkingowy TYRON EPS 200-036 – u mnie posłużył do ocieplenia dachu płaskiego - grubość 10 cm do odsprzedaży mam : 2 paczki z płytami o wymiarach 1m x 0,5m 2 paczki i 1 paczka z płytami 2m x 1m - łącznie 18m2 sprzedam za 300 zł (można go dać na elewację, można go też położyć pod podłogówkę)

- styropian szary elewacyjny IZOTERM EPS-S Fasada Max Lambda 031 - mam 1 paczkę, płyty z frezem 1mx0,5 m, grubość 15 mm – oddam za piękny uśmiech

- mam również sporo kołków do styropianu na elewację – plastikowe – oddam za ładne Dziękuję

- 1 płyte gk – biała, standardowa co do wielkości i grubości – oddam gratis,

- cegła Hoffmanowska – cegła pełna palona ręcznie formowana, kolor „tradycyjna malinowa”, klasa 15, wymiary 250x120x65 mm, cegła z Cegielni Hoffmanowskiej w Kraśniku – mam ich ok 650-700 szt – chciałabym je odsprzedać za 650 zł, ale jestem otwarta na negocjacje. Tutaj są zdjęcia cegły: http://olx.pl/oferta/cegly-czerwone-recznie-formowane-CID628-IDhcKln.html

 

Jako, że nie dysponuję przyczepką - jeśli ktoś się zdecyduje na wzięcie/odkupienie czegoś ode mnie musi sobie zapewnić transport własny.

Jeśli ktoś jest zainteresowany piszcie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 months później...

Witajcie,

Zwracam się z prośbą o polecenie sprawdzonego i dobrego hydraulika, który ogarnie temat kompleksowo (może być z przyłączami wod-kan). Budowa w Debem Wielkim. Nie musi być najtańszy, zależy mi na jakości i żebym mógł go samego zostawić z robotą bez obaw co zobaczę po powrocie (budowa na odległość).

Dziękuję i pozdrawiam, Daniel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witajcie,

Zwracam się z prośbą o polecenie sprawdzonego i dobrego hydraulika, który ogarnie temat kompleksowo (może być z przyłączami wod-kan). Budowa w Debem Wielkim. Nie musi być najtańszy, zależy mi na jakości i żebym mógł go samego zostawić z robotą bez obaw co zobaczę po powrocie (budowa na odległość).

Dziękuję i pozdrawiam, Daniel.

 

 

Sprawdzony przeze mnie i jak widzę polecany już przez innych Michał Jurczak - ma-box - z Jaktorowa. Osobiście polecam, naprawdę dobieranie rozwiązań poparte wiedzą, kompleksowe wykonanie, tylko dobre materiały (warto patrzeć na wyceny i szczegóły - inni wyceniają ostatniio bazując na chińskim chłamie często stąd różnice w cenach - pójdzie pod podłogę, klient zapłaci 5 lat napewno wytrztma...) Panowie z Mabox-a robią tylko na polskich częściach kan itd. i oferują kompleksowe wykonanie.

 

Co naprawde ważne kultura pracy i robota. np. Dziury przelotowe w stropie robione specjalnymi wiertnicami a nie wywalanie dziur młotem udarowym w stropie, odpowiednie narzędzia zaciskowe zgodne z technologią a nie jakieś patenty na sznurek - takie różne szczegóły, ale to powoduje, że cały obraz naprawdę zupełnie inny u innych wykonawców.

 

Tu masz jakiś niedawny opis roboty Pana Michała przez innego usera forum - znajdź jego dziennik budowy tam opisuje szczegóły współpracy. http://forum.muratordom.pl/showthrea...-lista/page249 . Ja mogę potwierdzić to samo ze swoich doświadczeń. Kontakt aktualny na stronie http://ma-box.pl jak dobrze pamiętam

 

pozdro

strix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Mi ogrodzenie wykonywał gość z ok. Rawy Mazowieckiej, ale jeździ po całej Polsce. Tylko że to było ogrodzenie z siatki, którą sam produkuje. Facet solidny, daje dobry materiał. Józef Chałat tel.503 572 046.

Trzeba tylko uważać bo straszny furiat :)

 

 

 

No cóż. Z czystym sumieniem mogę odradzić tego Pana. Nie dość że kłamie to jest niesłowny.

Umówiłem się z nim na konkretny dzień i konkretną godzinę na oględziny, nie przyjechał, a na pytanie czemu, odpowiedział, że nie dostał ode mnie sms z adresem (sprawdziłem, dostał). Wysłałem drugi raz, odpisał że już ma adres i że przyjedzie następnego dnia o tej samej godzinie. Znów nie przyjechał i kiedy zadzwoniłem powiedział że jest w drodze i będzie za pół godziny. Po 2,5 godziny odrzucał połączenia. Następnego dnia telefonicznie stwierdził, że rozbił samochód i jak kupi nowy to przyjedzie (wtf?). Moja irytacja nie była by tak duża, gdyby nie to, że dwa razy fatygowałem sąsiada, aby przyjechał na swoją działkę żeby wspólnie wybudować ogrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam.

Zgłaszam się znowu o pomoc, potrzebuję:

1. Firmę/osobę do wybudowania komina,

2. Fachowca/firmę który zabuduje mi całe poddasze łącznie ze ściankami z g-k i najlepiej zrobi od razu strop drewniany,

3. Deski podbitkowe i stropowe.

Macie jakieś sprawdzone namiary?

Z góry dziękuję.

 

Pan Janusz, jeden z lepszych który u mnie pracował, sporo doradził i pare rzeczy zrobił w gratisie. Na koniec pożyczył mi piłę do paneli na miesiąc nie chcąc nic w zamian. Zrobił wszystkie ścianki i podwieszane sufity, półki, schodek betonowy w kotłowni, wszystkie kratki wentylacyjne, kominek, gips na parterze. Robi też malowanie oraz dekory Naprawdę polecam

Tel. 504-076-565 można się powołać na Adama i Anie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...